Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
2. júl 2009

emily pozerám, že aj ty si za každú srandu 😀

bodka13
2. júl 2009

šelmy sa krmia 😀 😀 😀 aspoň chvíľu je ticho 😀

iwus ja som ich už aj podelila z robotou 😀 ...David naloží do pračky a Martin vyloží 😀 😀 😀 ...asi zosypem fazuľu+šošovicu+hrach a budú popoluškovať,keď budú ako čerti 😠 😀 😀

cica13
2. júl 2009

Babulky, moje starsie dieta normalne spi......vyzvanal mu mobil v izbe, idem tam, ze co to nezdviha a on drochme, ale dobre tvrdo, ked mal mobil pri posteli a ani ho nezobudil..... 😀 😀 😀

iwusska
2. júl 2009

cicus 😀 😀 😀 😀 si ho dobre zmorila 😀
bodka dobry napad, uz viem cim sa budem babam vyhrazat, toto este nepoznaju 😀

hasleerka
2. júl 2009

ahojte kočky čo porábame ... u nás sa to schyľuje zase k búrke ... mm išiel na brigošku konečne ... dnes som sa konečne chcela vybrať na ten slúbený výlet, ale sme nemohli ... tak dúfam, že zajtra to už vyjde

bodka tú popolušku skúsim aj ja niekedy 😀

andreah70
2. júl 2009

bodka 😀 😀 😀
u nás prší len sa leje, zostala hrozná tma, vypadla káblovka, dúfam že net vydrží 😀

andreah70
2. júl 2009

hasli počítam že zachvíľu to tam máte

iwusska
2. júl 2009

u nas ta pece oskar ze sa ani dychat neda 😝
andy aspon sa u vas neprasi 😀
hasli a kam chces ist na vylet?

emily333
2. júl 2009

ahojte horuuco a pridem domou z mesta a u nas tri kocky v bazene a janko vonku 😠 nemam to rada kazda z nich ma rodicov zamestananych tak nech si kupia bezen 😠

hasleerka
2. júl 2009

iwus to len do Žiliny, Miška chce ísť hrozne vláčikom a Zuzka to bude mať za vysvečko, stavíme sa niekde na pizzu a v priore na voziace schody ... zas budú predavačky kukať, že došli sedliaci do mesta 😀 😀 😀 😀

danielsio1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwusska
2. júl 2009

danielsio nie si nejak mimo????? keby sme chceli nakupovat tak si klikneme na bazar 😠 hes hes

emily333
2. júl 2009

😀 😀 heš heš 😠

aadula
2. júl 2009

kto si dá melóniiiik 😀
my sa chystáme do kaufláču už konečne... pozrieť malý bazénik, minule sme sa tam nejak nedostali, tak nás hádam tá búrka nezastihne, tu je krásne slnečno zatiaľ

aadula
2. júl 2009

cica si Filipkovi makové rezance na obed spravila? 😀

aadula
2. júl 2009

emily, si ich mala na obed pozvať 😀 😉 a Janko bol úplne mimo domu?

hasleerka
2. júl 2009

baby vystrihujem Zuzke papierové bábiky a oblečko ... pamätáte si na to ešte? 🙂

aadula
2. júl 2009

hašli jasné...sa to s takými kvačkami na bábiku pripínalo 😵

emily333
2. júl 2009

adulik asi som to zle napisala stal pri bazene no dobra dusa je to moje dieta 😠

aadula
2. júl 2009

emily, ale vieš ako mu to mohlo hriať pri srdiečku, že tri baby a on ? 😀 to vieš...puberta robís svoje

emily333
2. júl 2009

http://sk.fotoalbum.eu/ludmilka34/a299710/00000005 babenky ktore mate 2chalanov teste sa ja mam jedneho a aha co mam doma 😀

hasleerka
2. júl 2009

jáj emily to máš super bazénik a janko koľko frajerok tam má ... si môžeš aj nevestu vybrať 😀

adulka áno,kvačkujeme

emily333
2. júl 2009

no hej a ja nech sa osviezujem v sprche 😠

bodka13
2. júl 2009

no ešte že sa nám na balkón žiaden bazén nezmestí 😀 😀 😀

...aj čokoláda bola taká za mojich detských čias 😀 😀 ...tiež sa z obalu vystrihovali šaty pre bábiku

renka9
autor
2. júl 2009

ahojte 🙂
andy, ty si uz doma z dovcy? Tak vitaj, ako bolo, citam, ze mate hned marodika 😒

ja som si vas troska pocitala, a idem balit Kristinku, zajtra odchadza do Chorvatska s nasimi.
aj nase baby sa furt vadia, Angelika furt pokusa. Kreslili si a jedna druhej si hovorili ze tu kresbu maju hnusnu 😝 . Po chvili Angelika hovori: Kristina, si moja sestra, tak mi nehovor , ze mam hnusny obrazok. 😀 Kolko rozumu zrazu v malej hlavicke. 😀

bodka13
2. júl 2009

ahoj reni.....😀 😀 😀 takže sa tiež nenudíš 😀 😀 😀
...Kristínke peknú dovolenku,nech si užije more a slniečko 🙂

ja som ich už videla 🙂 bebeé-bebeé 😀 😀 😀 ....andy krásne foto,muselo byť naozaj super a tie vlny 🙂 vlani v HR sme aj mi mali jeden deň také vlniská

bodka13
2. júl 2009

babule...myslíte,že keď mi tečie pračka - ale nie vždy,iba na niektorých programoch je pokazená?...filter je čistý,voda akoby vytekala zo stredu zdola pračky...mám ju 6 rokov

emily333
2. júl 2009

botka asi bude fakt pokazena nam to robilo pri zmykani ale este sme mali pracku tatramat 😉 ja by som uz na nej nerobila aby ta elek. nekopla

bodka13
2. júl 2009

😕 no veď aj mne tá koza začne tiecť keď má žmýkať 😠 😠 😠 ..vody pomaly do pol kúpelne 😠

andreah70
2. júl 2009

fotky pridané........bola to riadna fuška.........dva krát mi vypadol net 😠
baby mi máme dnes 15 výročie svadby 🙂 práve rozmýšlam že toľko rokov z jedným chlapom 😀