Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
20. okt 2009

Cicuš, tento týždeň tu poctivo čítam a aj tak mi niečo ušlo. Čo si objednávala?

Ináč dobré ránko. U nás mrholí, takže s vyhadzovania hliny nebude asi nič. No hádam sa vyčasí. Je potrebné vyhodiť to do štvrtka večer 😒

emily333
20. okt 2009

tak uz som spät aj u nas mrholi ☹ tatolu ved odychuj nemusim sam a tu hlinu odpratat 😉

cica13
20. okt 2009

Dobre ranko ranovstajky 😀 😀 😀

Tatolu, co este nedrochmes???? Nemas doma kinderka, tak pekne oddychuj.... 😵 😵

Objednavala som este minuly tyzden Davidovi tuto vesticku http://www.babybazar.sk/detail.php?id=1357416 uz mi prisla, len som sa dost vytocila, lebo zenska chcela odo mna 2 € za postovne, som si povedala, ze fajn, vsak to posle 1 trtriedou + zabalenie........ale figu borovu, za postovne platila 1,20€ ani 1 triedou to neposlala a poslala to v tej obycajnej tenkej hnedej obalke, ktora urcite 24 korun nestoji, ja ich tiez obcas kupujem, len si nepamatam presnu cenu, tak sa chcem dnes zastavit v Sevte a zistit presnu cenu a krasne to tej zenskej rozpisat, kam sa podeli ostatne centy.....ale ako vidim, tak sa da aj na postovnom zarabat.... 😠 😠 😠 😠
Ta zenska je z PB, tak som volala Hasli, ci ju len tak ciste nahodou nepozna.... 😀

tatolu
20. okt 2009

No hej, ale MM sa do toho nechytí 😖

Ale nejdem vám tu kaziť super nálady. Preto tu rada chodí, že je tu furt dobre, že sa nehádate/nehádame a všetko sa tu berie s nadhľadom 😉

tatolu
20. okt 2009

Emily, TM akosi veľmi blízko robí 😉 , alebo si letela vrtuľníkom? 😵 i

emily333
20. okt 2009

tatolu ma tu dielnu asi 15domou od nas 😉 takze je na skok ak by sa mu niekedy zachcelo 😀 😀/ tutu -mutu)

tatolu
20. okt 2009

Tak-tak, pri snažilkovaní treba mať blízko dielňu, alebo robotu 😉 😀 😵

emily333
20. okt 2009

na chvilku si odbehnem do mesta ,cicus kde si nech tu nebude tatolu sama 😉

tatolu
20. okt 2009

Nechcem tu byť sama, Cicaaaaaaa

tatolu
20. okt 2009

Cicuš, aj ja sa vyteľujem, že som zarobila 😉
Poslala som 10kg balík, pýtala som si 5Eur a poštovné som dala 3,30Eur. Júj ako dobre 😎

cica13
20. okt 2009

Tu soooooom.......prave mi dosla smska , ze z prevadzkovych pricin nam odpada hodina plavania, tak budem tu 😀 😀

To som len ja taka poctivka, ze posielam obalku 1triedou a pytam 1,40 za postovne??? 😀 😀 😀 😀

Tatolu o.k, ale to si posielala velky tazky balik, tam si asi nevedela cenu, ale pri jednej malej vesticke, ktora sa posiela v obycajnej velkej listovej obalke je to divne....

iwusska
20. okt 2009

haloooooooooooooooooooooooooooooooooo 😵 😵 😵

tatolu
20. okt 2009

Cica, ono to bola cena za celý balík aj s cenou. A tú cenu som si pozlera cez INT Slovenská pošta, takže som vedela 😉

Ale čo sa týka pošotvného asi si sama taká poctivka 😉 Objednávala som tie hračky cez MMB a všetky si účtovali poštovné od 1,50 do 1,70 Eur, okrem teda jednej, ktorá mi hodila 2,50Eur 😕 . Niektoré boli také hračky, čo by vošli do veľkej listovej obálky (aj tá hračka za 2,50Eur).
Takže z toho vyplýva, že sa máš zamyslieť nad sebou 😕 😀 😀 😀

cica13
20. okt 2009

juuuuuj tatolu......som ten tvoj balik zle pochopila.....chuda moje....ved ty si prerobila ☹

tatolu
20. okt 2009

Cucuč, nevieš rátať?
Však mám o 1,70 Eur viac ako keby som nič neposlala 😉 😀 😀 😀

Včera sa mi stala taká nepríjemnosť. Jedna pani chcela kočík starú Libertu. Akosi sme sa nepochopili. Ona chcela darovať. Poštovné by si samozrejme zaplatila, ale za kočík nechcela dať nič. No zle sme sa pochopili 😔

tatolu
20. okt 2009

Iwka, výkrik do tmy a potom ujdeš? 😀

cica13
20. okt 2009

Tatulo....ale to ako keby nic za taky obrovsky balik....

iwusska
20. okt 2009

tatolu tu som 😀 😀 😀
ja si tiez uctujem 1,50€ postovne, nezda sa mi to az take hrozne, ako ked ja som teraz vyhrala na mma jednu vec a ked som uvidela postovne skoro ma porazilo, ze 8,90€ !!!!!! strasne

tatolu
20. okt 2009

Keď ja mám také dosť obnosené vecičky (ja som ešte nič nekúpila, všetko som dostala) hlavne na dvor a donosenie.
Vlastne tie najzachovalejšie posielam ešte švagrinej a potom maminkinmu krsniatku a niečo odložím aj pre kámošku, čo má teraz bábo. Všetko sú to ale chalani a tak dievčenské nebolo kde dať.

cica13
20. okt 2009

co som napisala, ze tatulo..... 😵 😵 😵

tatolu
20. okt 2009

Iwus, aj ja som tú hračku s pošotvným 2,50 Eur odmietla a tá mamina na mňa, že keď nechcem, tak nech nepíšem záväznú objednávku 😔
Ja som si tú hračku chcela kúpiť pre seba 😀 , hrala nejakú melódiu od Davida. 😕 😉 😀

tatolu
20. okt 2009

Cicuš, nie som síce Tvoj Tatulo, ale prehlidla som to 😀
Ja tiež po sebe čítam samé blbosti píšem. Vraj pošotvným. A keby aspon iba raz, ale furt, keď to slovo napíšem 😀 😵

iwusska
20. okt 2009

tatolu ale najhorsie na tom je, ze ja to musim zaplatit, lebo som prihodila a az potom som objavila tu sumu....takze je to moja nepozornost 😠

anaja36
20. okt 2009

ahojte mamicky,strasne dlho som tu nebola,stahovka,dorabka domu atd. nic nestiham len sa stale nahanam 🙂 ale hlavne ze sme zdravi no ne?

tatolu
20. okt 2009

Anaja a ja som myslela, že si nás zanevrela 😉
Obchody idú 😉

tatolu
20. okt 2009

No Iwus, niekdy sa samé dostaneme. No za nepozornosť a platí 😔
A kúpila si aspo niečo pekné 😉 Hoď link, nech to schválime 😵

anaja36
20. okt 2009

tatolu 🙂 ahoj obchody tak tak ale este om sa zamestnala v realitke a zacala som robit aj uvery vies aby som sa nenudila 😀

iwusska
20. okt 2009

anaja a ty si nasa? nejako si ta nepamatam 😨 ale aj tak vitaj 🙂

tatolu
20. okt 2009

Tak ja som sa trochu krútila v kuchyni, lebo dnes varí MM. 😉
Postavil na sporák zemiaky v šupke, vajíčka aj špekáčky. Nechal zovrieť a odstavil. Budú francúzske zemiaky 😉
No moja robota bola taká nepodstatná 😉, očistiť zemiaky, vajíčka a dať to do zapekacej misy a do rúry. Ešte ma bol skontrolovať, že či som aj posolila a keď budem zalievať smotanou, aby som rozriedila s mliekom. 😔 😀

anaja36
20. okt 2009

ja teda este dufam ze som vasa 🙂 len nemam pocitac az kym sa nenastahujeme do noveho a to bude asi tak zaciatkom dec. tak vyuzivam firemny 😉