Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
8. jún 2009

no a ja som najviac schudla za prvy mesiac -5kg a kolko chces dat dole?

janka_pn
8. jún 2009

chcela by som takych 8 kg

lucxy
8. jún 2009

takze teraz si na svojom 4tom dni,,,,,neboj sa zvladnes to ked chces,,,,, 🙂 da sa to tak za 14dni si nato zvyknes uvidis

janka_pn
8. jún 2009

teda dufam. a ty si dala kolko dolu??

gucz
9. jún 2009

čavte žienky 🙂

u nás je konečne teplo 🙂 , ja sa tomu tak teším 🙂
včera mi kamarátka dala jahôdky, mňam také boli dobré....

janka_pn
9. jún 2009

tusim, ze ani sem vas uz vela nechodi ☹ . dnes som na svojom piatom dni. rano som sa vazila a s hrozou konstatujem, ze som este nic neschudla 😔 😕 . ☹ ☹ ☹ pomoooooc

dia2006
9. jún 2009

Prosim Ta, janka, nezufaj, to pojde dole, nevaz sa kazdy den, to je blbost. Pomaly postupne, vsetci
schudnu, ked to dodrziavaju, dokonca aj ked to nedodrziavaju na 100%, len vydrzat. Mne sa to prvykrat
podarilo, ale teraz sa mi do toho nechce, ale budem sa musiet donutit, citila som sa dobre az na to, ze
po vsetkom som mala rozne problemy, ale to nikto nevie, s cim to suviselo.

gucz
9. jún 2009

janka neváž sa každý deň, stačí raz za týždeň a ešte lepšie raz za dva týždne. Každý schudne neboj sa.

lucxy
9. jún 2009

ahojte,,,dneska som tu nebola cely dnik,,,bola som na primackach na vysku tak uvidim, ze co
janka fakt sa nevaz please,,,,, 🙂 a ak uz sa aj chces tak vzdy rano na lacno,,,,,

lucxy
9. jún 2009

janka a hlavne je to aj v psychike cloveka skus to robit s radostou nie len vkuse nato mysliet 🙂
ja som sa rozhodla, ze idem od zajtra behah hi hi

dia2006
10. jún 2009

Ahojte, tak dnes Vas asi rozosmejem, hlavne Lucxy a sestri - tak sa mi snivalo, ale taky zivy sen,
ze sa u nas pred domom objavila mala Laura - od Lucxy a moja Lea ju poznala, tak sa velmi
potesila a kecali, vyskali a pod. Potom sa zberala k nam, ja som sa jej sice tiez potesila, len
mi bolo velmi cudne, ze ako sa dostala do Levic. A ona mi to nechcela povedat, proste so mnou
nekomunikovala, len sa stale rehotali. Tak sme prisli domov a dala som im jest - chceli parky s kecupom
😉 , ale pre istotu som urobila aj krupicovu kasu a nebol nikto na internete. A potom mi moja mala
povedala, ze Laura prisla sama z Martina vlakom. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 . Bolo mi to velmi cudne, aj som
pisala na konika a stale sa mi Lucxy neozyvala, tak som zacala patrat po cisle, aj som sa obavala,
ze ju hladaju, ale mala bola max spokojna. Tak som ich aj okupala, rehotali sa vo vani ako dive,
cela kupelna plavala vo vode, ked zrazu zazvonila Sestri a tiez sa rehotala, ako ma dobehli, ze preco
mi je cudne, ze Laura prisla vlakom, ze ona prisla tiez vlakom z NZ /taky priamy spoj aspon existuje/.
Uz som si myslela, ze som sialena, ale Sestri ma presviedcala, ze proste doba ide dopredu a nemam
sa cudovat, aj jej mala chodi po Slovensku vlakom. No ale som si nevedela predstavit, ako vysla
mala po schodikoch a ako k nam trafila. A teraz bonbonik - vraj jej to Lea vysvetlila, oni si tiez
pisali cez konika, ale v inej teme a mali nicky - lucxy-mini a dia-mini, no tak ja som rano len vyvalovala
oci. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂!!!!! A Lucxy, neboj, Lea spala este v postielke a odfukovala, isla som skor
do prace. Ale zaver bol aj tak nejlepsi, ze okupkane najedene zasadli v obyvacke a isli pozerat panelak,
Sestri nechcela jest len salat, ja som si musela dat fernet a Sestri sa len stale smiala, ze som strasne
konzervativna a uistovala ma, ze Lucxy sa mi ozve, iste zavola, ze malu skontroluje, dokonca mozno
aj pride.

A vidite, Lucxy bola vcera na prijimackach. A inac - na aku?

dia2006
10. jún 2009

A inac vobec som vcera nepila, len som zaspala unavena. Ale dobre som sa rano nasmiala,
ked Laura u nas nespala.

lucxy
10. jún 2009

cauko dia tak to bolo fakt dobre,,no to aj mne sa snivaju vselijake sny,,,,,ale dobre no sa ti zasnivalo,,,,
dala som si do ziliny na fakultu specialneho inzinierstva ale to len tak ze ak ma zoberu tak pojdem

danielsin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucxy
10. jún 2009

neviem co za kraviny sem davaju 😕

sestri
10. jún 2009

ahojte....dia čo si prepracovaná, že sa ti snívajú také bláznovstvá?...ale bolo to dobré... 😀

ja som bola včera v kine a rianou...celkom som sa odreagovala...na víkend idem zas do Blavy, ale teraz bez malej.
v júli tam ideme na celý týždeň...chce pochodiť všetky múzeá, ísť na Devín, liezť na Kolibu...budeme u mojej sestry.

dnes máme kľud...už som prečítala celý časopis...doteraz sme mali stále plno a dnes akosi všetci štrajkujú...pôjdem pekne na RHB...snažím sa poctivo cvičiť...

prajem vám príjemný deň...

miresta
10. jún 2009

ahoj kočky, tak zase sa po dlhej dobe ozývam. Máme sa fajn, bábo v poriadku, boli sme na 3D ultrazvuku, tak som krásne videla , aj počula. Je to zázrak bábätko naozaj. Dali mi zase nový termín pôrodu, ale je krásny vraj 24.decembra.
Inač moja malinká sa ešte stále trápi s tými uškami a zápalom, ale nevidno to na nej, je ako čertisko. 😀

Tak sa mi všetky držte a detičky nech poslúchaju. Mám toho teraz veľa, tak neviem kedy sa ukážem. papa

gucz
10. jún 2009

ahoj miresta 🙂 super že si sa ukázala, akurát včera som na teba myslela, že si tu dlho nebola. A čo to bude? myslím bábenko, či nás prekvapíte?

lucxy
10. jún 2009

gucz a ty co 😅 ja ziram,,,co ste sa vsetky roztehotneli,,,xixi no ale gratulujem 🙂

gucz
11. jún 2009

priniesli sme si z egypta suvenír 😀 . Lucxy to je teraz asi epidémia, lebo aj kamarátka čaká o dva týždne skôr ako ja a vyzerá to tak, že aj moja sestra čaká a o dva týždne po mne...... Bacha!!!!!!!!!!

lucxy
11. jún 2009

gucz diky ale zatial nieeeeee,,,,,a co drahy tesi sa? 🙂

simka9122008
11. jún 2009

Ahojte kočky, ako sa máte, my sme dnes u mamky od rána, malá hajká na balkóne, aj mamka trochu oddychuje, ešte sme stále u babky, ale asi už v nedeľu pôjdeme konečne domov, zajtra my príde malý zo škôlky v prírode, má sa super, včera som volala učiteľke, tak sa už na neho teším

dia2006
11. jún 2009

Jeeej Gucz, supeer, gratulujem!!!!! Tak to kedy si dala na znamost?? Ci len dnes - dobre som postrehla??
Ano, aj okolo mna, asi je to vo vzduchu 🙂 🙂 🙂 .

gucz
11. jún 2009

lucxy čo ja viem??? on chcel druhé neskôr (ale za 3 - 4 roky), ale nešťastný byť nevyzerá, povedal, že sa teší.
a ja neviem či sa teším, nejak mi to hlava neberie.... 😕 , dúfam že všetko dopadne dobre a bábo bude zdravé a hlavne dúfam v to, že ho donosím do konca. Neviem či by som psychicky prežila ďalší predčasný pôrod a všetko okolo toho. Jediné čo ma teší je, že vtedy to bolo kvôli infekcii a nie kvôli mne (ako maternicu a krčok a tak). Tak až budem mať po tom, budem rada. Predvčerom mi porodila kamarátka, včera som ju bola pozrieť v pôrodnici a jej malinký Adamko je tak kráááásny, malinký, také by som chcela aj hneď teraz

gucz
11. jún 2009

dia diky, včera som to dala do pasu, keď mi to potvrdila doktorka. Nebola som si tým istá, lebo okrem meškajúcej MS mi nič nieje.

sestri
11. jún 2009

ahojte...gucz, gratulujem....je to krásne... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gucz
12. jún 2009

🙂

dobré ránko

lucxy
12. jún 2009

cau gucz,,,ake mate pocasie? tu je zatiahnuteeeeee

gucz
12. jún 2009

no sme hore od pol šiestej. Najprv svietilo slniečko, potom sa zatiahlo a teraz zasa vykukuje slniečko. Tak som zvedavá ako bude. Skoro ráno bolo teplúčko, potom sa ochladilo. Včera to celé popoludnie vyzeralo na riadnu búrku a nakoniec z toho nič nebolo....

lucxy
12. jún 2009

u nas uz prsiii