Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

cukruska1920
20. jún 2008

ahoj....no mne to sice nepovedal ale mala by som...chichi....kolko vazis?

pahu
20. jún 2008

Ahoj Marlenka 😉 Ja síce nie som až taká bacuľka, dokonca si niektorí myslia, že som laňka 😉 Ale chcela by som Vás podporiť v chudnutí, hlavne sa potom telo bude cítiť spokojnejšie... Mne sa teraz podarilo zhodiť nejako prirodzene cca 4kg, a to som len vysadila večerné obžerstvá a radšej sa napchám nejakým šalátikom alebo ovocím zo záhradky, ináč papkám normálne jedlo... Cez obed kľudne aj vyprážaný syr 😵 A veeeľa pijem vody alebo džúsových strikov 😀

Takže babuľky ešte raz, držím Vám palčeky a budem Vás sledovať ako sa Vám darí 😉

Moje miery: 174 cm, 63,5kg

zuul
20. jún 2008

dievčatá tak Vás zdravím z tejto pekne témičky,
aj sa na nepovažujem za bacuľku, ale tú riťku mám nejakú. takže tiež som obmedzila "žranie" po 17hod a ide to ľahko, dám si obed a večer pri telke mi stačí len jabĺčko.
takže držím palce teraz je veľa zeleninky, ovocia, treba veľa piť a pôjde to.
ja mám teraz 168 cm a tak 52-53 kg. boli časy keď som mala aj 57. 😀

marlenka56
autor
20. jún 2008

Ďakujem vám veľmi pekne, že ste prispeli na moju prvučičkú založenú témičku. Mne bude stačiť ked schudnem aj na 80 kg (najmenej) 😉 to by som bola veľlmi rada, takže bacuľky sem sa. VĎaka za podporu ste zlate. 😵

jvo
20. jún 2008

ahoj marlenka tak k tomuto sa pridavam aj ja, dufala som ze sa mi podari kym zacnem IVF schudnut aspon 5-8 kg ale dako sa mi nedari, Dr.mi totiz napisal do ziadosti pre poistovnu ze z dovodu nadvahy klientky ziada vyssiu davku lieku 😅 a kedze mam PCO tak sa to aj odporuca aby neboli take silne priznaky, a to som si vzdy myslela ze viac kil mam z antikoncepcie ze sak ked ju vysadim tak pojdu kilecka lahko dole no ale ako sa hovori "h...o h....o zlata rybka akvarium nebude" skor som dalsich par kil nabrala, ale ked sa da tak to troska zvalujem na to ze sa cpem Duphastonom-predsa su to hormony a na to ze mam PCO a ukladanie cukrov na tuk je jeden zo sprievodnych javov...ale aj tak sa snazim delim stravu lebo pred par rokmi som vdaka tomu dala za cca 1/2 roka dole asi 12 kg a dako s tym nemam problem takto sa stravovat ale asi by som mala aj troska pohnut zadkom len to sa mi moc casto nechce este ze je leto a da sa ist bicyklovat a plavat takze vsetkym baculkam prajem rychlo kila dole (ale az tak rychlo zas nie aby sa nevratili) 😀 😀 😀 😀 😀

titkovamiriam
20. jún 2008

baby budem vam drzat palce,lebo ja som baculka cely zivot ,ale mala som stastie ze som tri razy otehotnela 😀 ,tak vam drzim palceky.

Inak chcela by som byt 57 kg baculkou-mam 92 odkaz pre zuul 😀

skybaby
20. jún 2008

babulky ja mam 172 a 69.5 kg takze tiez by mohlo ist nieco dole, ale asi nie teraz 😉 ja mam dobru skusenost s tou 90 dnovou dietou, som tak schudla minuly rok v lete pred svadbou asi 5 kg, len cez zimu som sa rozjedla a isli zasa spat
drzim palce 😉

myskyva
20. jún 2008

ahojte.......já mám sice jenom pár kg navíc (165/60) ale před ještě před 3rokama se moje váha nebezpečně blížila 80kg....šlo to dolu po tom,co jsem vyměnila převážnou část jídelníčku za zeleninu a ovoce,bílý pečivo za tmavý,slezený limonády za minerálky a 3x týdně jsem na nohy nasadila kolečkový brusle v kombinaci s jízdou na kole a pěší turistikou 😉
Přeju hodně úspěchú ať jdou kola dolů 🙂

pahu
20. jún 2008

Skybaby, ja som mala 67-68kg s cca rovnakou výškou a tiež som sa necítila dobre.. Teraz je mi fajn, očakávam že stimulkou na IVF asi niečo naberiem späť, ale neriešim to, hlavné je mimčo 😀

marlenka56
autor
20. jún 2008

jvo presne presne ... 😉

tak ak by si chcela, mohli by sme to spolu skusit a do IVF ist s tym ze sa nam na 1x zadarilo 😵

campi
20. jún 2008

Taky drzim palce. Myslim, ze je moc dulezity, si hlidat vahu. Nemyslim z estetickyho hlediska, nektery baculky jsou k nakousnutí, ale zdravotniho.

Delena strava, posledni vecere kolem seste a 2-3x tydne brusle nebo kolo a o vikendech pesi tury jsou urcite super metoda, jak se tech nekolika kileček zbavit.
A potom VYDRŽAŤ (to je muj slaby članek). Ted si teda slibuju, ze vsechna nadbytecna kila příští zimu a jaro vykojím a v létě se budu projíždět v šortečkách s kočárkem na bruslích.

marlenka56
autor
20. jún 2008

jvo, ja nemam zatial ani ziadost, az ked schudnem doky bude o tej ziadosti zvazovat.. takze koncom roka alebo zaciatkom roka 2009 😉 takže si musim pohnut a zhodiť, musim to urobiť pre naše bábo.

marlenka56
autor
20. jún 2008

campinka dakujeme za povzbudenie 😉

zuzu_z
20. jún 2008

ahoj holky,
můžu se přidat? Už mám 15měsíční rošťandu a ráda bych jí pořídila sourozence. Musím ale hodně zhubnout. CHtěla bych cvičit i zdravěji jíst, ale dělenou stravu jsem ještě nezkoušela. Vážím strašně moc, to radši ani neřeknu, je to trojmístná cifra. Potřebuju někoho, kdo to toho jde se mnou... už se na sebe nemůžu dívat...
držela jsem moc drastických diet ale nikdy mi nepomohly... spíš jsem ještě potom díky jojoefektu přibrala

pahu
20. jún 2008

Marlenka, ja verím že sa ti to podarí 😉 Budeme tu s tebou a každý deň nám pekne nahlásiš, čo si spapkala a koľko pohybu si mala a my ti to tu vyhodnotíme 😉 Začnem ja dnes:
raňajky - 2 ks slaný koláčik z lístkového cesta, káva
obed - cesnačka, vypr.karfiol, varené zemiaky a tatarská omáčka (iba polovica, druhú mám zabalenú)
pitný režim, cca 1 l minerálky a 3dcl koly

Večera: mám prichystané jahody v chladničke 😀

Pohyb: pracujem na 2.poschodí vo firme bez výťahu, takže asi 6x som si to už dnes vybehla hore dole 😀

Marlenka a ty? 😕 😵

marlenka56
autor
20. jún 2008

Zuzuzka, uz som ani nedufala, ze by sa tu niekto prihlasil 😒 😉 , rada do toho pojdem s tebou aby som mala ja babbatko aj ty. Takze co ideme na to?

marlenka56
autor
20. jún 2008

Pahulienka dakujem za podporu 😉

zuzu_z
20. jún 2008

mar: jasně! já toho ani moc o dělené stravě nevím, jen to, že se nejí dohromady rostlinné a živočišné výrobky. ALe musím zhubnout aspoň 30kg. Jednou se mi to už povedlo, ale nechci se k takovému způsobu vracet... snad to vyjde...

marlenka56
autor
20. jún 2008

Zuzuzka a co si robila? ze si takto schudla?

zuzu_z
20. jún 2008

¨mar: skoro jsem nejedla... a totálně jsem si rozhodila metabolismus a pak jsem otěhu a nabrala o polovinu víc... ☹

marlenka56
autor
20. jún 2008

zuzka najdes na internet e hocijake recepty 😉 ja mam aj knizku tak idem aj podla nej varit a j nieco najdem na nete. ja musim do konca roka schudnut ... musiiim

zuzu_z
20. jún 2008

mar: já taky do konce roka. Pak se začneme snažit... 😉

marlenka56
autor
20. jún 2008

zuzka ty mas skype alebo icq?

takze budeme papat ale zdravo zuzka, 😉

zuzu_z
20. jún 2008

mar: 345863458 icq

zuul
20. jún 2008

tak sa pridávam

raňajky, celozrnný chlebík s maslom, paradajka a reďkovka, mlieko
obed, šalát MC Chicken Premium + syrová omáčka
okrem toho cez deň, jablko, banán 2 ks.

večera bude jablko
a asi 1l čaju a 0,5 minerálky
😀 😀

pahu
20. jún 2008

Marlenka, Zuzuz, babuľky, tak ja sa Vám sem už nebudem motať, ale prosím Vás, občas sa sem ozvite, chceli by sme Vás podporovať, aby sa Vám to podarilo. Krôčik po krôčiku 😀 Veeeeľa šťastia.... 😉

Zuul, aj ty odtiaľto poď, nech sa babuľky navzájom poháňajú 😉

marlenka56
autor
20. jún 2008

Pahulienka, to som nechela aby ste odisli ☹ anehneval isa ... to som nechcela docielit, ja vas mam rada, teba si este pamatam zo snaziliek ...

marlenka56
autor
20. jún 2008

nechem aby ste sa hnevali ... ☹

marlenka56
autor
20. jún 2008

na mna ... ja vas nevyhanam, a nechem si tu robit zle meno a priatelky, lebo nikdy neviem kedy budem napr, aj od vas potrebovat pomoc, .... 😢

marlenka56
autor
20. jún 2008

Pahulinka, Zuulienka .... 😉 😨 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre