Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
10. aug 2009

sestri tak to je super, ze si sa odreagovala,,,,a ze si uzivas,,,, 🙂 🙂 🙂 dddddff to je od lauri 🙂

lucxy
10. aug 2009

🙂 miresta krasne fotky

miresta
10. aug 2009

Ahojte kočky,

tak už sme doma z dovolenky. V Taliansku sme boli, nakoniec u rodiny z manželovej strany. (Dala som aj foto, tak ak chcete nakuknite). No bývali sme sami v rodinnom dome manželovej sesternice, ktorá je vydatá za Taliana, takže ubytko bolo super. More ma trochu sklamalo bolo dosť špinavé, aj počasie sme mali také že dva dne sme sedeli doma. Boli sme aj v Benátkach, tak tam je čo pozerať, ale aj strašne veľa chodiť a hlavne nosiť kočiar, keďže sú tam všade len mostíky a to schodové.
Inač pozerám že ste sa pomenili, a určite aj veľa zmenilo. Ja mám ešte veľa pratania,a hlavneprania a žehlenia. A zabehnúť sa do normálu. Veď som nebola doma skoro mesiac.

No všetky vás zdravím a určite už nakuknem častejšie.
🙂 🙂 🙂

miresta
10. aug 2009

lucxy - dík. Ako sa máte? Čo je nové? Okrem toho že gucz je tiež tehotná? Nechce sa mi čítať všetko dozadu, je toho veľa.

gucz
10. aug 2009

ahojky miresta
popozerala som fotečky, krásne 🙂 muselo Vám byť super 🙂
pozerám že čakáte dievčatko Jasmínka je krásne meno, manželovi sa nepáči?

lucxy
10. aug 2009

miresta napisala, teda v pase ma ze ak ocko dovoli,,,myslim meno Jasminka inak je krasne,,,,, 😵

aniel
10. aug 2009

čauko
gucz- neviem či ešte stihnem niečo zavariť tento týždeň ,ale určite ho robiť budem.

lucxy-ja vás čítam stále ,ale nemám silu už ani odpisovať ,taká som unavená ☹

miresta- super fotečky 😵

lucxy
11. aug 2009

ahojte,,,a tu nikoho,,,ja som doma prave dovaram obed,,,,unas prsi

gucz
11. aug 2009

čavenko ja len tak na skok, aj u nás dnes prší aj keď nie stále, ale malá má blbú náladu, každú chvíľu reve, tak sem ani nemám kedy prísť....
neviem čo jej je, ani jesť nejako nechce, tak len dúfam, že nebude chorá, že má len blbú náladu..........

sestri
12. aug 2009

dobré ránko kočky...dnes idem na krv, tak nerobím, šéf odišiel na dovolenku...chystám sa upratovať a potom na nákupy, uvidím ako to postíham, ale upratať musím...včera sme boli s Rianou v kine, Všetky moje ex...dobrá komédia...na víkend ideme do Blavy spolu...potom vám dám vedieť ako bolo...mel by byť pekný deň, tak si ho všetky užite...

lucxy
12. aug 2009

caute,,,,no sestri unas je zatiahnute tak neviem ako bude,,,ja pijem kavu

sestri
12. aug 2009

tak tú si idem teraz urobiť...už ma scucli...

lucxy
12. aug 2009

inak sestri nosis sosovky?

sestri
12. aug 2009

nie, ale mám jedno oko zdravé, tak vidím aj bez okuliarov

miresta
12. aug 2009

Ahojky kočky, čo porábate? Ja dnes zaváram slivky. Mám asi 7 kíl.

gucz - manžel chce Miroslavu alebo Miriam, keĎže chcel chlapčeka a aby bol po ňom Mirko, a nevyšlo tak by chcel Mirku, no ale to ešte uvidíme. Ja aj tak chcem dať dve mená, tak niečo vymyslíme, aby sme boli obidvaja spokojný.

No idem pracovať poobede ešte nakuknem. pekný deň ,papa 🙂

gucz
12. aug 2009

ahojček
aj u nás sa práve zatiahlo. My sme boli dnes od rána v Trnave, na nákupe takom väčšom a poplatiť šeky, a podobne, však to určite poznáte... No a doteraz som to vykladala. Malá jedla jogurt, teda jedla ako jedla, tak som ju potom musela komplet osprchovať (mala ho aj vo vlasoch) a potom som ju uložila. Teraz pôjdem pozametať a asi poumývam aj zem, i keď sa mi strašne nechce (ako vždy).

miresta veď aj Mirka je pekné meno, aj keď Jasmínka sa mi páči viac. My zasa hľadáme krátke meno, teda aspoň ja, lebo máme dlhé priezvisko. Tak ak budeme mať dievčatko, tak asi bude Ema. MM chcel Viktóriu, ale to sa mi moc nepáči. No a chlapec je vo hviezdach, čo sa páči mne sa nepáči MM a naopak

gucz
12. aug 2009

kde ste všetky?

riana246
12. aug 2009

ahojte kočky 🙂 poznáte ma ešte???...

miresta
12. aug 2009

ahojky, ja som tu....

gucz - ja viem že aj Mirka je pekné, ale už máme v rodine tri, a naozaj by som už nechcela, ale ak inak nedá, tak vyhoviem, veď na mene nezáleží až tak, hlavne nech je zdravé .

riana 246 - a ty nás poznáš???? 😀 😀 😀

simka9122008
13. aug 2009

Ahojte baby, tak sa hlásim po dlhej dobe, MM už odišiel späť, bolo super, no krátko, pridala som aj fotky do albumu, no a tesne za tým ako odišiel sme začali ešte maľovať obývačku, tak som bola u mojej babky o ulicu ´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´ďalej

simka9122008
13. aug 2009

Sorry, za nedokončenie a preklep, malá my tu zavŕtala 😀 😀 😀
No a včera sme konečne došli domov do čistučkého, kúpila som už aj nový koberec a pc stolík, a vy ako sa tu máte?

simka9122008
13. aug 2009

Ahoj Riana že sa aj ukážeš, pekné od teba 🙂
Miresta, gratulujem k dievčatku

sestri
13. aug 2009

ahojte kočky...dnes je zamračené, mohlo by sa do poobedia vyčasiť...zas nerobím, ale som v ambulancii...jeden doki je na dovolenke a druhému zomrel otec, tak vybavuje pohreb, bude zajtra, ale nepôjdem...musím zrušiť ľudí, čo máme na dnes objednaných...

miresta
13. aug 2009

ahoj kočky,

simka -Ďakujeme, No ty už máš po radsti, ale pekné od teba, že sa snažíš vylepšovať bytík. Ja akurát pozerám niejaké koberce, lebo tiež chcem meniť. 🙂 Inač kde pracuje tvoj manžel? Lebo mne včera prišiel drahý domov a zahlásil že sa mu risuje veľmi dobrý kšeft v Rakúsku, tak som myslela že ma hodí o zem. No uvidíme čo z toho. 😒

sestri - u nás je tiež zamračené a už aj sprchlo, chcela som ísť s malou poobede von, tak uvidíme že ako bude. No tak lekárov mi je ľúto, a ty zase škoda že tam musíš sedieť a dokopy nič nerobiť. určite by si radšej doma vylehovala. 😀

simka9122008
13. aug 2009

On pracuje v Anglicku

jalao
13. aug 2009

ahoj sestri, moj sef tiez odcestoval, ale zdoraznil mi pred odchodom, ze sa este VRATi!!! ☹ 🙄

sestri
13. aug 2009

tak ten môj sa vráti o týždeň...dúfam, že druhý doki príde v pondelok, máme tam strašne veľa ľudí a nerada by som ich rušila...ja doma rada vegetím, ale milujem svoju robotu a čím viac ľudí, tým lepšie...

miresta
13. aug 2009

No kočky, dnes nás tu nie je akosi veľa. ☹

sestri - tak to máš pravdu, asi každý má rad v práci čo najviac aspoň rýchlo zbehne čas. 🙂

gucz
13. aug 2009

ahojte kočky , dnes ma bolí hlava zasa, tak sa len tak mocem...

nakúknem večer 😉

gucz
13. aug 2009

čaute bambulky, nikde nikoho?

hlava ma ešte bolí i keď už trochu menej, akurát som sa nafarbila, nech vyzerám ako človek, v sobotu ideme na švagrininú tridsiatku a v nedeľu k svokrovcom na hody. To zasa bude... 🙂