Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

zanab
23. dec 2008

Ahojte lucxy hlavne sa nabal trpezlivosťou my sme skočili včera do tesca ato 21 30h sle neviem či nebude náhodou potravinová kríza, ludia šaleli

miresta
23. dec 2008

dobré ránko bábiky,

nebola som dlhšie, veľa robotky, k tomu ešte nákupy a bola som aj pomáhať sestre lebo dostala horúčky, zvracala a hnačkovala, chvala bohu, že to nie je salmonelóza. Ale má dve malé detičky a ešte piekla aj pre svokru, ktorá je v nemocnici s vnukom na onkológii.

aniel - dúfam, že je vám už lepšie. A ku sviatkom máte ešte aj oslavu, tak to je dobré. Moja je od kedy tu prerábali ten byt nad nami, stále zaplakaná už sa bojí aj mixéru, hneď sa rozplače a len na ruky, takže celé dni len po rukách. Zdraví sme ako tak, tiež trochu pokašlieva, a ja tiež ale trochu horšie kašlem, aj hrdlo ma bolí, ale dúfam, že sa to nezhorší. Napečené mám linecké, mocca koláčiky, čokoládové guľky, kokosovú roládu, medové rezy, koláč z bebe keksov - ten milujeme, kocky Ježkov, kokosové rezy, ale ešte dnes mi treba naplniť kokosové aj medové. Takže dúfam, že bude dosť.
A k darčeku čo si sa pýtala, tak ja som malej kúpila dreveného macíka, ktorý má plno oblečenia, a môžeš ho stále obliecť ako chceš, je to ako puzzle, len meníš odev. Potom bábiku so sadou na vlasy a papanie, také veľké je tam plno hlúposti, ale je to dobré. A manžel jee mal kúpiť knižku, tak uvidíme, či kúpil, pretože nám nechce ukázať darčeky.

gucz - nebola som dlho, lebo ako som písala mala som toho dosť, a v nedelu sme boli na chate ako vždy, včera celý deň u sestry, aj som si zafarbila vlasky, stále také hnedé ako mám, len odtieň je fialový, aspoň na krabičke tak bolo napísané, ale ja rozdiel nevidím. K tej obývačke, nafotím a potom dám do albumčeka, ale keď bude trochu kľudu.

lucxy - tak mi ideme stavať stromček dnes, už sa najviac teší manžel. Maličká už videla u svokrovcov, majú vonku na dvore vysvietený, tak veľmi sa jej to páčilo.

miresta
23. dec 2008

no ešte tu asi nik nie ste, takže som dnes doma, tak určite skočím pozrieť neskôr

gucz
23. dec 2008

ahojte babulky dobré ránko

vidím že všetci sa pripravujete na Vianoce v plnom prúde 🙂 , ja pôjdem akurát tak riadne upratať (samozrejme v rámci možností pri malej). My sme malej rozsvietený stromček ešte neukazovali, to si necháme až na Vianoce. Veľmi som sa bála, že ho bude stále chytať, že postŕha gule a salónky, ale na moje počudovanie je to celkom v pohode, dnes som ju musela napomenúť zatiaľ len raz, inak ho ani včera nechytala.
miresta to mi je ľúto to s tou sestrou, dúfam že je jej už lepšie. Chvala Bohu že to nieje Salmonela.

miresta
23. dec 2008

bambulky, tak nik z vás nemá čas na pokec, čo? Ani sa nečudujem, ja tiež lietam, a najhoršie, že maličká všade za mnou, a keď ma nevidí tak plače, ale uložila som ju tak dúfam, že bude spinkať.

gucz - tiež pratám, k tomu varím, plním zákusky.........no horor.Škoda, že manžel nie je doma, aj keĎ má voľno, ale ešte musel odbehnúť do mesta. Sestre je lepšie, bola u nej sanitka, tak jej dali niejaké injekcie na posilnenie, a že dnes už je to lepšie. Ešte k nej zajdeme aasi dnes podvečer, posledné upravy, lebo mi odchádzame na sviatky na chatu, vrátime sa až na druhý vianočný deň.

tak nech sa vám dARí, DúFAM, žE žIADNA Z VáS NEBEHá PO VONKU, LEBO U NáS JE STRAšNá VíCHRICA 🙂

dia2006
23. dec 2008

Ahojte dievcata, ja sa tu asi par dni neukazem, tak zelam vsetkym kockam Vesele VIANOCE a stastny NOVY ROK!!
Pozdravujem vsetky kocky - sestri, riu, lucxy, simku-katku, eriku, aniel, gucz, mirestu, anaret. Dufam, ze som nezabudla na nikoho, ak nahodou, tak mi prosim prepacte, ja dnes v praci nemam konca - uzavierka a pod., proste
hroza. Tak utekam, ahojte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

dia2006
23. dec 2008

A samozrejme nezabudla som na maminku TN a dannynku!!!!!

dia2006
23. dec 2008

Inac, Erika a maminka, vcera som bola v Trencine - sluzobne, ale poviem Vam, tie zapchy katastrofa - neuveritelne!!

erikas
23. dec 2008

dia2006 tak to máš pravdu,doprava kolabovala a trvá to už pekných pár dní,uži si krásne a pokojné sviatky s rodinkou 😵

kočky asi sa sem už nedostanem,tiež Vám všetkým želám krásne a pokojné sviatky,hlavne zdravie,lásku,pohodu, pokoj a spokojnosť 🙂

gucz
23. dec 2008

čavenko všetci 🙂 , ja sa sem síce prídem pozrieť aj zajtra, ale i tak všetkým prajem prekrásne Vianoce plné lásky, radosti, šťastia, rozžiarených detských očiek, darčekov a hlavne pohodu a pokoj na duši. A hlavne nemakajte, ale užívajte si 😉

anaret
23. dec 2008

aj ja prajem krásne sviatky, hlavne pohodu a pokoj v rodine...
ja som dnes po práci piekla a zajtra ma čaká od rána varenie, ešte som nestihla ani darčeky zabaliť....
majte sa krásne!!!!!!!!!!!!!!!

lucxy
24. dec 2008

ahojte zienky tak krasne a vesele sviatky ,,,,bohateho jeziska a stastny novy ror 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

gucz
24. dec 2008

ahojky lucxy aj ostatné babulky, dúfam že krásne sviatkujete 🙂 . Bez stresov a náhlenia a užívate si tento sviatočný čas.
Moja malinká sa rozhodla, že dnes nebude spať poobede, tak aj štrajkovala asi hodinu a pol, no teraz sa zdá že už konečne zaspinkala (sme jej pohrozili, že jej Ježiško nič neprinesie ako keby tomu rozumela 😉 )
Vonku stále nesneží, akurát prší....
No nič, idem ešte ponalepovať mašle na zabalené darčeky nech je všetko tip top 🙂 , zatiaľ pa

simka9122008
24. dec 2008

Ahojte žienky tak prajem vám veselé vianoce, prežite ich v radosti, šťastí a rodinnej pohody 😵

aniel
24. dec 2008

ahojte babenky ,tak som sa sem konečne dostala.Včera sme mali úraz.Sofinka spadla a rozbila si nos a pod okom má riadnu modrinku.Bála som sa,žemá zlomený nos.Potom hodím fotku aká je chuďiatko doudieraná.A 😵 to stála pri mne aj som ju chytila ,ale už bolo neskoro.

darčeky máme rozbalené,ja testujem notebook,tak ho testujem.Konečne ho mám sama pre seba a nikto ma nevyháňa.

Sofinka dostala skladačky,veľké puzzle,plyšákov a nejaké veci na seba,ale najviac sa tešila z rozbalovania a trhania papierov.

Inak všetkým vám prajem veselé sviatky 😵

asi pojdem na polnočnú omšu,tak sa zatiaľ majte krásne 😉

gucz
25. dec 2008

ahojte bambulky tak čo vysviatkované?

my pôjdeme o chvíľku k svokrovcom, tak len tak narýchlo. Aniel je mi ľúto Sofinky, dúfam že sa jej noštek aj modrinka rýchlo zahoja. Ty máš notebook, juj aj ja by som prijala, to si musela teda tatina poslúchať 😉
Moja malá sa zobudila včera po poobednajšom spánku so soplíkom a trošku aj kašlala, tak bola mrzutá, plač na krajíčku. Večeri moc nepodala, šalát nechcela vôbec, dzobkala iba rybací prst, aj to len prezle. Tak večerala potom neskôr. No stromček sa jej veľmi páčil, povedali sme jej, že ho nesmie chytať, lebo žiarovky pália, tak potom chodila a ukazovala naň že páui páui. Pri rozbalovaní prvej hračky najprv mrnčala, ale potom ju to prešlo a hrala sa s hračkami až do pol deviatej večer a ani nechcela ísť spať, keď som priniesla pyžamu, tak kričala nééééé

No proste sranda. Dnes je jej už lepšie, soplík má, ale nejak jej netečie, tak budeme poctivo striekať mar, nech to rýchlo prejde.

No idem rýchlo baliť veci k svokrovcom, ideme na celý deň, tak ahojte večer. papa

gucz
25. dec 2008

hodila som foto do albumu 🙂 , už naozaj pa pááá

aniel
25. dec 2008

pekné fotky

gucz
25. dec 2008

anielik však čakám kedy aj Ty hodíš foto do albumu, Sofinka určite aj čo-to vyrástla odkedy som ju naposledy videla 😉

lucxy
26. dec 2008

ahojte zienky tak ako sa mate? ja som cele doobedie stravila upratovanim nekonecnych krabic a potom som to vsetko ukladala no a konecne je vsetko tam kde ma byt,,,no tolko darcekov 😅 😅 😅

simka9122008
26. dec 2008

Lucxy to poznám, aj ja som musela urobiť miesto na nové hračky, lebo ich je neúrekom 😀

lucxy
26. dec 2008

simka a ako? 🙂

gucz
26. dec 2008

ahojky babulky, tak my sme ešte na návšteve, ale keď prídeme, tak nakúknem čo máte nového 🙂

simka9122008
26. dec 2008

Ahojte žienky tak ako sa máte, mne už idú hore krkom tie všetky jedlá fuuuuuuuuuuj, som úplne nafúknutá, čakám už kedy bude po silvestri a začnem konečne diétkovať, už sa nato veľmi teším

gucz
26. dec 2008

Ahojte, tak som tu aj ja 😉 .
Tiež som plná na prasknutie, už aby bolo po sviatkoch. A aj som unavená, boli sme s malou u mojich rodičov, dostala tam darčeky 🙂 . Malá je živé striebro, stále na ňu treba dávať pozor.... však to poznáte. Naši majú v obývačke sklenený stolík, boli tam poháre a zákusky, tak bolo treba na malú stále striehnuť, lebo aj ona chcela pohár... aby nerozbila stôl atď atď. Teraz už spinká asi hodinu aj pol (takmer), no už bola aj raz hore, trápi ju ten soplík, tak sme museli odsávať, to si viete predstaviť ten rev. Normálne sa teším do postele. Pred tým však ešte musím poupratovať, zajtra zasa čakáme na návštevu svokrovcov.... takže tak.
Tak dúfam že si to voľno užívate 🙂 , papa

aniel
26. dec 2008

gucz hodím,ale neskôr,teraz som mala starosti s pečením,ale určite si nájdem čas.Zajtra ideme svokre na 70desiatku,taká som unavená,že sa mi ani nechce 🙂

ja som zobrala veľké vrece a všetkz papiere a krabice som tam nahádzala.Tiež som nafúknutá a mzslím,že som aj dosť pribrala 😒

lucxy
27. dec 2008

dobre ranko zienky,,,,ja pijem kavu,,,,a spravila som si samozrejme aj caj hannasaki 🙂 aj ja potom hodim fotky konecne,,,, 🙂

gucz
27. dec 2008

dobré ránko ja mám už kávičku za sebou, aj som doupratovala, ešte musím povysávať, ale strašne sa mi nechce. No idem urobiť chlebíčky, neskôr nakúknem ako sa mi máte 😉 a na tie fotky sa veľmi teším

simka9122008
27. dec 2008

Ahojte ja si dnes budem musieť dať očistné ránko, idem si tiež vypiť čajík, malý my začal v noci kašľať tak mu idem urobiť cibuľový čaj a zbehnem do tesca kúpiť baterky do auta čo dostal pod stromček, dnes budeme určite doma leňošiť a konečne som aj zapla práčku, toľko sa toho nakopilo cez tie sviatky že až.
Aj ja sa teším na fotky, ja som ich už pridala aj s malej oslavy aj z vianoc, tak ak chcete mrknite.

aniel
27. dec 2008

simka pekné fotečky.Moje deti asi budú všetky choré.Dnes ideme na oslavu,tak som zvedavá ako to tam dopadne,či tam vydržia.Majú sople,kašel aešte aj zvýšenú teplotu.Simka,teda malá mala ,ale darčekov.