Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

simka9122008
12. jan 2010

čo tu už nikto nechodí 😲

dia2006
13. jan 2010

Ahojte, vyzera to tak, ze sa rozpadame. Gucz, kolko musis este vydrzat?
Mne stale doktorka hovorila, este tyzden, este par dni a potom som tam bola
v pia - a vtedy mi povedala, ze ona bude mat buduci dovolenku a uz sa asi
nestretneme, vraj uz budem po, ked pride z dovolenky, aj tak bolo.
Ked som bola doma z porodnice, tak som jej domov zavolala. Velmi sa potesila.

gucz
13. jan 2010

ahojte

dia v piatok mám ukončený 38 týždeň, a začínam 39ty. No keby sa malý narodil už teraz, tak by to bolo v pohode. Ale neviem... zajtra idem na poradňu do nemocnice, tak uvidíme čo mi povedia. Sem tam ma riadne bolia kríže, až také kŕče do nich dostávam, aj také akoby menštruačné bolesti mám sem tam, ale inak sa nič nedeje. Napríklad túto noc som spala ako mimino, ráno som mala energie aj za dvoch, tak som upratovala celý bytík. Keby že sa nepozriem smerom dolu k brušku, tak ani neviem, že som tehu 🙂

včera hovorím MM, že už to môže byť každú chvíľu, tak mi na to povedal, že nech ešte chvíľu vydržím v kope, že ešte na to malé nieje pripravený.... samozrejme to bolo myslené zo srandy.... no tak mu hovorím v záchvate smiechu, že kedy teda bude pripravený a on že tak v auguste 😀 😀 😀 , no rehnili sme sa na tom ako kone 😀

dia2006
13. jan 2010

Tak to nech sa cim skor pripravuje 😀 😀 😀 . Teraz Ti teda vobec nezavidim, ja som si myslela na konci, ze sa uz kazdu chvilu "rozpadnem". Za cele tehu som nepribrala vela, ale tie posledne 2 tyzdne, to bola hroza. To som bola len sama gula!! Tak myslim na Teba, drz sa zatial a neupratuj ako diva. Ja som bola v pondelok u sestry upratovat a v utorok rano som uz isla.

anaret
14. jan 2010

aniel, sviatkovali sme v pohode, ale stále som robila, iba na Silvoša som mala dovolenku...

boli sme brachovi na 30-tke, a teraz chystám manželovi oslavy - bude mať 40. Pomaly sa chystáme na zápis s malým a na karneval...

inak som v jednom kole...

anaret
14. jan 2010

gucz, super, že si to tak ďaleko dotiahla a držím palce, aby všetko dobre dopadlo!!!!!

lucxy
18. jan 2010

ahojte ako sa mi mate? dufam, ze uz tento tyzden sa mi spojazdi pocitac a budem pisat tak ako predtym,,,,tak uz sa tesim
kukam ze gucz uz to mas za par.,,,,,takze potom daj vediet
ja stale makam,,,,robim teraz od pondelka do piatku ale chodim rano na 5tu hodinu co znamena ze o 7mej vecer uz mavam riaden utlm,,,teraz som u nasich s malou a zachvilu pride premna muz tak pojdem domov a spat tak sa majte krasne cmuk 😵

dia2006
18. jan 2010

Ahojte, Gucz, tak co???? Uz Ti vela neostava, aj ked ja som este v pia pred porodom
bola na nakupe v Metre. V utorok rano som rodila. 🙂

dia2006
18. jan 2010

A Lucxy, Ty kde vlastne robis? To som si vsimla, ze v obchode, ale neviem v akom,
dokonca aj to viem, ze si postupila, ako sa dari?

gucz
19. jan 2010

Dobré ránko
dia ešte stále som v kuse, no už by som to mala aj rada za sebou... teda nieže by mi bolo zle, alebo čo si podobné, ale to napätie, že kedy to príde... to je na nervy. Mm má tento týždeň nočnú, tak dúfam, že ak by sa niečo dialo, tak to začne cez deň (aj keď MM to má z práce domov asi 15 minút). Ale inak v pohode, nachystané na drobca už máme všetko, už len aby vyliezol.
Lucxy vitaj spať, som rada, že si sa ozvala 🙂. Inak chodiť do práce na piatu, to by bol teda pre mňa riadny horor, neviem, či by som to zvládla... ale zasa keď musíš, tak musíš, že?

dia2006
20. jan 2010

Gucz, tak kazdu chvilu ocakavas, to Ti nezavidim, len prosim Ta, daj
vediet alebo nech muz da vediet, horim nedockavostou.

anaret
22. jan 2010

narýchlo zdravím, chystáme cez víkend oslavu, manžel má 40-tku, piekla som tortu a zákusky, takže zatiaľ sa majte...

simka9122008
24. jan 2010

čo tu už nikto nechodí 😲 😲 😲

gucz
24. jan 2010

simka málo málinko sa sem chodí, ako sa máte? my sme všetci zdraví, ja stále držím pokope, .... 🙂

dia2006
24. jan 2010

Ahojte, ja sem casto nakuknem, ale nikdy nikto.
Gucz, ja uz kazdym dnom na Teba myslim, ako sa mas?? Uz
Ti vela casu neostava, ako si sa dohodla s lekarkou? A kolko si pribrala?

simka9122008
24. jan 2010

máme sa fajn, bola tu kamoška s malým, bolo super, sme sa ešte aj my vyšantili s deťmi
No ja už tiež každým dňom pozerám či je niečo nové gucz 😉

dia2006
24. jan 2010

Počkaj len raz pozrieme a už tam bude zmena v pase.
🙂

gucz
25. jan 2010

dia zatiaľ sme sa nijak nedohodli s lekárkou, tu v TT je to tak, že poradňu v nemocnici pred pôrodom má zakaždým iný lekár (striedajú sa), teda ak nemáš niekoho zazmluvneného (čo stojí 7000 korún). Teraz idem 28.1. na poradňu, tak uvidíme čo mi povedia. Inak krčok som mala naposledy na 1 cm skrátený a na 2 cm otvorený, ale inak stále nič. Oficiálny termín mám 29-teho januára. Ja tento raz budem isto aj prenášať 🙂 . Sestra čaká synčeka dva týždne po mne (12.2. má termín), ale už to vidím tak, že ma aj predbehne 😀

gucz
25. jan 2010

Ozaj a pribrala som všeho všudy dokopy 4 kg za celé tehotenstvo. Zo začiatku som kilo pribrala a potom dve schudla, zasa kilo pribrala, a zasa dve schudla a tak, vôbec mi nechutilo jesť, jedla som len z povinnosti. No a jeden čas mi aj strašne smrdelo jedlo, normálne som mala problém otvoriť chladničku a zle mi bolo aj pri pomyslení na niektoré jedlá. Ale teraz je to v pohode. Mám tú tehotenskú cukrovku, či skôr poruchu glukózovej tolerancie (mala som to aj pri malej), tak som ani nemohla sladké nič papať. No ale teraz posledné 3 týždne som taká pažravá ako .... aj sladké si sem tam dám, čo už nemôžem odolať.

gucz
25. jan 2010

lucxy, miresta, aniel ak čítate, tak sa ozvite

dia2006
25. jan 2010

Len 4 kg?? Tak to je super. Aj si spominala, ze cakate aj so sestrou, len som
si nevsimla, ze takmer naraz. To ste sa dohodli??? 🙂
Ktovie, ako sa ma Miresta, iste ma co robit.
Teraz ma kamarat malinkeho synceka /08.01.2010/, tak spominam,
akoby som aj ja mala Leu len teraz. Tak to ubehlo, hadam to ani nie je pravda.
Vcera vecer som ju pozorovala, ked spala, boze, taka je velka v tej posteli ....vyvalena cez
celu postel.

luckla
25. jan 2010

ahojte krasky,,,,tak mam uz vysledky z gastra a mam celiakiu v stredne tazkej forme takze si musim davat dost pozor,,,,no co uz este ze sa nato prislo
gucz si dobra ze 4kila ved to nieje nic 🙂
pockaj za chviliu za nabehas,,,,,so sestrou ste si to dobre naplanovali,,,,,a co je so sestri? a serikas a ostatnymi
ved sa ozvite preboha 🤐
dia a ty ako sa mas a co mala? poslucha dobra otazka co,,,xixi

lucxy
25. jan 2010

teraz pozeram ze som sa nahlasila pod luckla co mam emailovu adresu a normalne ma to pustilo tak to som bola ja

dia2006
25. jan 2010

Ahoj, tak to je zaujimave, ze Ta pustilo.
No, poslucha.... co na to povedat 🙂 . A Laura tiez poslucha??
A kde to vlastne pracujes, v Tescu?

aniel
27. jan 2010

ahojte
všetky zdravím ,straš ne mám málo času,ale som rada ,že ste všetky v pohode a nie ste choré 😵

gucz-tak už si skoro v v cieli,tak držím palce,aby to dobre dopadlo a na fotkách ,čo si mi poslala som si všimla,že si nepribrala.Tuším keď porodíš budeš štíhla.Ja nejak zhodiť nemôžem aj keď som s twins začala držať 90dňovku.

lucxy -teda také skoré stávanie by ma zabilo 😎

dia- aj ja pozerám ,že malá ,keď spí je nejaká veľká strašne rýchlo ten čas letí ☹

anaret-ako dopadla oslava 🙂

miresta-yvládaš to v pohode alebo nemáš na nič čas 😨

gucz
27. jan 2010

ahojček babulky

ja sa hlásim ešte stále ako kinderko, unavené a zúfalé kinderko 😒 . Laura nám osoplavela, celú noc sme nespali, zakaždým ako zaspala, tak sa po pol hodine zobudila so strašným plačom čo trval dho a takmer sa nedal utíšiť.... ach jaj, toto nám ešte chýbalo. Taká som unavená, že keby ma to teraz chytilo, tak neviem či aj porodím.....

dia2006
27. jan 2010

Ahojte, ale gucz porodis, istotne, ani nebudes vediet, ako.
Ja som pred porodom den isla spat okolo polnoci a nespala som
ani 5 hodin, myslela som, ze to ani nezvladnem a cuduj sa svete,
clovek je asi tak naprogramovany od prirody, ze ked treba, ide
na plny plyn ani nevie ako.

simka9122008
28. jan 2010

Ahojte, tak ja len sprostrdkujem informáciu, od sestry gucz, dnes poobede porodila synčeka

simka9122008
28. jan 2010

ahojte,tak gucz ma synčeka na svete, Miško ma 51cm a važi 3620g.je nadherny....