Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

dia2006
11. sep 2009

Ahojte, chybala som niekomu??

Mne ste chybali, len mam tazke obdobie za sebou, tak som nevladala.

lucxy
11. sep 2009

dia mne si chybala a co sa stalo?

sestri
11. sep 2009

Ahoj dia...ako sa máš?...prečo nenapíšeš na skype, keď sa prihlásiš, ja nikdy neviem, či si tam ty alebo niekto iný, minule mi odpísala tvoja sestra, či kto. 😉

dia2006
11. sep 2009

Ahojte, tak som rada, ze Vas vidim!!
Moja segra?? Jaj, uz viem, vypadnuty mala internet, malokedy som
doma na pc, vacsinou tam bol muz a teraz sme malovali, tak sa nemam
kam este pichnut s PC, trocha som aj zreorganizovala byt. Vsetko bolo
na figu, aj ked uz z nervov som isla k vestkyni, uz som to vzala ako posledny
pokus, inac na take veci neverim.
Nestalo sa vobec nic, len stale dookola stres, napatie, tlaky...atd, inac ak mate
cas, pozrite si www.topky.sk, ale uz to nie je titulna info, tak si vyhladajte
meno Cifrova a pozrite si video a fotky, to je nasa predajna nova v OC Mlyny
v Nitre.

sestri
12. sep 2009

Ahojte kočky...dnes bude krásny deň...my máme oberačkové slávnosti, ale bez malej sa mi tam neoplatí ísť...asi konečne umyjem dajaké to okno...a večer pôjdem s kamošmi von...

lucxy
13. sep 2009

caute,,,ja este dovaram,,,,mala zase nechce spat,,,no super,,,vcera tiez nespala cez den tak to bolo odrzku dneska sa zobudila 4,30 a normalne si myslela ze asi uz budem hore alebo co ale nastastie este do 6tej potiahla no a teraz prostestuje 😠

gucz
14. sep 2009

ahojček celý víkend sme neboli domenka, ako sa mi máte???

lucxy
15. sep 2009

dobre ranko,,,,ja som teraz varila,,,,a pojdem s malou vonku este idem vyvesit pradlo 🙂 a vy ako?

gucz
15. sep 2009

ahoj až teraz som zapla pc, brácho mi požičal knižku, tak som čítala ako o život, a už som aj dočítala 🙂
tiež mi frčala ráno práčka, teraz som dala malú spať, protestovala, ale má smolu, ja nepovolím a ona to vzdá a zaspí. Inak sa máme fajn, malá už je zdravá, ešte má trošku očká sem tam červené, ale to že sa spraví.
Ja pravidelne večer zaspávam do pol deviatej ako mimino.... čo už , spánok treba a malá mi tiež vstáva ráno strašne skoro. Akurát dnes som ju ukecala ráno že ešte nevstávame a vstala "až" o 6.40, inak bola hore už 5.50.

lucxy
15. sep 2009

gucz tak mala ti tiez zacala vstavat skor,,,,ja sa idem korculovat po velmi dlhej dobe teda hadam si nezlomim nieco,,,moja mamina si kupila korcule tak ideme spolu 😅

gucz
15. sep 2009

jéj to máš super, že máš takú mamu parťáčku 🙂

lucxy
15. sep 2009

no este neviem ako to dopadne 😅

lucxy
15. sep 2009

tak letim zatial paaaaaaaaaa

gucz
16. sep 2009

bréééééé ránko, kde ste všetky????

moje zlatíčko vstalo až o 6.40, takže super, teraz pozerá príšerky s.r.o.. A ja neviem čo pôjdem robiť... MM spí po nočnej tak nemôžem buchotať, ak asi nebudem robiť nič 🙂

gucz
16. sep 2009

kde ste všetky??? idem robiť šišky s lekvárom, ale nie vyprážané, ale pečené na plechu, cesto mi kysne, malá spí a tu nikoho ☹
miresta, aniel, twins, anaret, dia, sestri, simka....... (ak som niekoho zabudla prepáčte) žijete??? ozvite sa

lucxy
16. sep 2009

gucz tu som

gucz
16. sep 2009

hmmm aspoň niekto 🙂

lucxy
16. sep 2009

no idem vyprazit placky spravila som si cesto,,,, 🙂

gucz
16. sep 2009

mňam....
ja vyčakávam poštárku a jej nikde 😠 , mal by mi prísť balíček, objednala som malej teplákovú súpravu, tak som dúfala, že príde dnes, no ale má to ešte čas.
A čo malá? ešte je doma? či je v škôlke?

gucz
16. sep 2009

Tak už tu bola, zastupuje ju nejaká iná, a priniesla len papierik, že je balíček na pošte. Zlatá naša poštárka, tá by mi ho až ku dverám priniesla

simka9122008
16. sep 2009

Ahojte kočky, nejako vás nestíham, v pondelok sme šli spať k našim, bolo super trochu som sa tam odreagovala a od dnes začala krutá realita, mala som dnes trocha fofri, vybavovačky a tak, preto sa hlásim až teraz

lucxy
17. sep 2009

caute,,,dneska nikoho ani nohy? 😀 akurat som dala malu spat,,,samozrejme vymysla,,,a vymysla,,,,guzc vskolke je len zatial doobeda,,,,takze tak ale ze je dobra,,,,no a potom ked pridem domov tak nechce zaspat,,,,ked sa vyspi idem strazit jedneho 3mesacneho chlapceka tak na hodinku tak sa poprechadzame len dufam, ze prestane prsat 🙂 no a potom letim do cukrosky s malou este mam jedno stretko s konika s dvojickami

lucxy
17. sep 2009

jaj a chcela som sa pochvalit, ze uz mam kontakne sosovky,,,, 🙂

gucz
17. sep 2009

ahojček
ja som aj nakúkala doobeda a nikoho tu nebolo. Ja som sa prplala s chladničkou, som ju upratovala, potom som robila francúzske zemiačiky, teraz mi dopiera práčka ... Ešte mám hrniec zeleniny na šporáku, treba to rozvariť a prepasírovať ale tak sa mi nechce. Pred chvíľou sa mi malá zobudila, tak som ju prezliekla, že sa pôjdeme prejsť a ako na potvoru prší.... 😠 , sme chceli vybehnúť na stanicu pozrieť vláčiky a asi z toho nič nebude. na nervy

anaret
17. sep 2009

ahojky, mám problém s netom, dlhšie som nepísala...som s malým druhý deň doma, z utorka na stredu mi vracal, včera tiež, mal horúčku... dnes ale chvalabohu je lepšie, už začal aj sucháre jesť, tak uvidíme...

lucxy
17. sep 2009

anaret no tak hadam mu to cim skor prejde,,,,chudatko 🙂

gucz
19. sep 2009

ahojte babulky

kde ste kto?
anaret malému prajem skoré uzdravenie 🙂

gucz
20. sep 2009

? 😕

lucxy
20. sep 2009

cau gucz tu som,,,ako sa mi mas? doobeda som upratovala no a tak 🙂

lucxy
20. sep 2009

a co je s anielom kde je tak dlho?