• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pracujúce mamičky. Sú tu také?

14. júna 2012 
a ja mu 9x dam :grinning: :grinning: :grinning: pusu :grinning:
9. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz pisem moj 8 prispevok dnes ..ked uz napisem 9-ty tak uz nemozem pisat??? :sweat_smile:
9. sep 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom uz bude deviaty uplne kazdy jeden :grinning:
9. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuf to som sa zlakla ze ked napsiem 9-ty tak uz nemozem dnes pisat.ale ked hovoris ze je to okey...tak potooooooooom

:grinning:

kupila som cabernte saviňón a chcela som 9-ť decku ...kua aky problem to bol zohnat??? :grinning:
9. sep 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ty mas kabernet ňamííí, ja som dostala dnes za malu službičku muller thurgau, toš večiér o deväť deväť si štrngáme :grinning:
9. sep 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o 9-09 bude moj saviňon vypity lebo chcem byt v posteli na magicku deviatku :grinning: mozno bude aj sex :grinning:
9. sep 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zakuže to bolo službičku????hááááááááááááááá?za tu vyssie spominanu verejne uradne bojkotovanú??? chácháááááááááá fris....kde si pomoooooooooc :grinning:
9. sep 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale figu :stuck_out_tongue_closed_eyes: pozicala som kolegyninej kamoske vysielacky pre babatko, kedysi som to mala ku magde, dnes mi to poslala spat aj s flaskou vina na revanš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááááááááááj tak potom nist teda :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnám jaku bohovsku veceru som si poridila....francuzske bagety co maju teraz v jednote v akcii za tricku/alebo ojro ako stes....cerstvo dochrumkava upecene natrete maslom,syr niva a....no sak napj som uz mala otvoreny :grinning: :grinning: ale je to geniálos.... :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba,tu som :grinning: :grinning: :grinning: ,ja som tiež premýšľala,že mám doma iba dve sedmičky,to znamená,že by som musela vyslopať jednu a načať druhú,a keď ja som herečka,tak to nebude vyzerať pekne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Čo je to sex???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris...tak isto som to vykoumala aj ja :grinning: :grinning: :grinning: s tymi 9 dcl...ale problem je v tom,ze este som vypila len deci ....a uzzzzzzzzzzzzzzzz ho citim...musim sa krotit :sweat_smile: :grinning:
Sex???? no to je toooooooooooooo co som videlaaaaaaaaaaaaaaa v telkeeeeeeeeeeee asi pred mesiacom :sweat_smile: :grinning:
9. sep 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a prečo si mi nepovedala,že to dávajú???Teraz mám medzery vo vzdelaní :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: prepac
9. sep 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co je to telka?
9. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to neviem tiež,ale robím sa,že som intelektuálka :grinning:
9. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
de zmizla simona? :frowning2: chybaju mi jej hlašky :sunglasses:
9. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a blizi sa deviata hoooooooodináááááááááááá :grinning:
9. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevadí jenna, stačí keď vieš ako vypadá koza a krava! :grinning: Inak keby ste nevedeli, deviata hodina už dávno odbila, teraz bude 21,O9, takže to vôbec neplatí a vôbec to nie je magické...a vôbec! :confounded: Chlontať ste mali teda ráno. A farmárky by vôbec nemali piť, pretože čo keď vám náhodou koza začne mať pôrodné bolesti a vy.....hmmm! mna nevolajte! :grinning:
9. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jupíííííííííííííí gween ideeees
9. sep 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my už pijeméééééééé,mala som návštevu.simonka sa neozýva,neviem,čo sa stalo,už sa bojím :frowning2:
9. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co ???ako???? u nas seeecko v poriadku trosku rano smadilo,ale inac okey... :grinning:
10. sep 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gween ma uz vobec nelubi :confounded: ale inac tiez secko okey :grinning:
10. sep 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vedeli ste o tom ze sme s irskom vyhrali vo futblae??? :grinning: teda ja nie som nejaky fanusik len ma tato informaica zaskocila :grinning:
10. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennka ja ťa nelúbim, ja ťa MILUJEM!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi zdalo ze mnou opovrhujes teraz ked kravy dojim :grinning: bubba a co ta zaskocilo :sweat_smile:
10. sep 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trúba! veď ti požičiam aj epileptika, ak chceš! :grinning:
10. sep 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
namiesto mopu? :grinning:
10. sep 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani by si neverila ako ti epileptik môže pomôcť na farme. Hodí sa o zem , kravičkám zabrejkuje a hneď budeš mať aspoň o 30% viac mlieka. :grinning:
10. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok