Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

bubba
9. sep 2009

a ja mu 9x dam 😀 😀 😀 pusu 😀

bubba
9. sep 2009

teraz pisem moj 8 prispevok dnes ..ked uz napisem 9-ty tak uz nemozem pisat??? 😅

jenna7082
9. sep 2009

potom uz bude deviaty uplne kazdy jeden 😀

bubba
9. sep 2009

fuf to som sa zlakla ze ked napsiem 9-ty tak uz nemozem dnes pisat.ale ked hovoris ze je to okey...tak potooooooooom

😀

kupila som cabernte saviňón a chcela som 9-ť decku ...kua aky problem to bol zohnat??? 😀

jenna7082
9. sep 2009

😀 ty mas kabernet ňamííí, ja som dostala dnes za malu službičku muller thurgau, toš večiér o deväť deväť si štrngáme 😀

bubba
9. sep 2009

o 9-09 bude moj saviňon vypity lebo chcem byt v posteli na magicku deviatku 😀 mozno bude aj sex 😀

bubba
9. sep 2009

a zakuže to bolo službičku????hááááááááááááááá?za tu vyssie spominanu verejne uradne bojkotovanú??? chácháááááááááá fris....kde si pomoooooooooc 😀

jenna7082
9. sep 2009

ale figu 😝 pozicala som kolegyninej kamoske vysielacky pre babatko, kedysi som to mala ku magde, dnes mi to poslala spat aj s flaskou vina na revanš 😝

bubba
9. sep 2009

jááááááááááááj tak potom nist teda 😀 😀

bubba
9. sep 2009

mnám jaku bohovsku veceru som si poridila....francuzske bagety co maju teraz v jednote v akcii za tricku/alebo ojro ako stes....cerstvo dochrumkava upecene natrete maslom,syr niva a....no sak napj som uz mala otvoreny 😀 😀 ale je to geniálos.... 😵 😵

frisbee
9. sep 2009

bubba,tu som 😀 😀 😀 ,ja som tiež premýšľala,že mám doma iba dve sedmičky,to znamená,že by som musela vyslopať jednu a načať druhú,a keď ja som herečka,tak to nebude vyzerať pekne 😀 😀 😀 😀 .Čo je to sex???? 😀 😀 😀 😀

bubba
9. sep 2009

fris...tak isto som to vykoumala aj ja 😀 😀 😀 s tymi 9 dcl...ale problem je v tom,ze este som vypila len deci ....a uzzzzzzzzzzzzzzzz ho citim...musim sa krotit 😅 😀
Sex???? no to je toooooooooooooo co som videlaaaaaaaaaaaaaaa v telkeeeeeeeeeeee asi pred mesiacom 😅 😀

frisbee
9. sep 2009

No a prečo si mi nepovedala,že to dávajú???Teraz mám medzery vo vzdelaní 😀 😀 😀

bubba
9. sep 2009

😀 😀 prepac

jenna7082
9. sep 2009

a co je to telka?

jenna7082
9. sep 2009

😀 😀

frisbee
9. sep 2009

to neviem tiež,ale robím sa,že som intelektuálka 😀

bubba
9. sep 2009

de zmizla simona? ☹ chybaju mi jej hlašky 😎

bubba
9. sep 2009

a blizi sa deviata hoooooooodináááááááááááá 😀

gween
9. sep 2009

Nevadí jenna, stačí keď vieš ako vypadá koza a krava! 😀 Inak keby ste nevedeli, deviata hodina už dávno odbila, teraz bude 21,O9, takže to vôbec neplatí a vôbec to nie je magické...a vôbec! 😖 Chlontať ste mali teda ráno. A farmárky by vôbec nemali piť, pretože čo keď vám náhodou koza začne mať pôrodné bolesti a vy.....hmmm! mna nevolajte! 😀

bubba
9. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jupíííííííííííííí gween ideeees

frisbee
9. sep 2009

my už pijeméééééééé,mala som návštevu.simonka sa neozýva,neviem,čo sa stalo,už sa bojím ☹

bubba
10. sep 2009

no co ???ako???? u nas seeecko v poriadku trosku rano smadilo,ale inac okey... 😀

jenna7082
10. sep 2009

gween ma uz vobec nelubi 😖 ale inac tiez secko okey 😀

bubba
10. sep 2009

vedeli ste o tom ze sme s irskom vyhrali vo futblae??? 😀 teda ja nie som nejaky fanusik len ma tato informaica zaskocila 😀

gween
10. sep 2009

jennka ja ťa nelúbim, ja ťa MILUJEM!!!!!!!! 😀 😀 😀

jenna7082
10. sep 2009

sa mi zdalo ze mnou opovrhujes teraz ked kravy dojim 😀 bubba a co ta zaskocilo 😅

gween
10. sep 2009

trúba! veď ti požičiam aj epileptika, ak chceš! 😀

jenna7082
10. sep 2009

namiesto mopu? 😀

gween
10. sep 2009

Ani by si neverila ako ti epileptik môže pomôcť na farme. Hodí sa o zem , kravičkám zabrejkuje a hneď budeš mať aspoň o 30% viac mlieka. 😀