• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pracujúce mamičky. Sú tu také?

14. júna 2012 
gween,ty si pako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hola amigos :sunglasses:
11. sep 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fris, pako určite som :grinning: :grinning: :grinning: , ale ten epileptik je náš pes Benny. Chudák malý a my si z neho robíme srandu. :fearful: už budem dobrá! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. sep 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gween :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ja ťa chcu dom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kde ste??? :confused: :confused: :confused: kde jsi,kdo si????
14. sep 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkedy sme kupili kravy, ovce, prasce a sliepky neni cas na kona :grinning:
14. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. sep 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tož,ja na koňa můžu,kdykoliv chcu,akorát nevím Irenko,proč :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nefarmarcim,ja zavaram :sweat_smile:
15. sep 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vrrrrrrrrr! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes mám nejaký blbý deń! :cry: :frowning2:
15. sep 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jáj chudak patrik :frowning2:
15. sep 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne ho je luto :unamused: :unamused:

qween?
15. sep 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh centik ahooooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nie som sams co zijeeeeeeeeeee :grinning:
15. sep 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooj bubba :grinning:
15. sep 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked pride jenna odkazte jej ze som tu cakala a ze uz sa musim ist chystat na vecer....vonavy kupel.sexi pradelko...miska plna chipsov a cola....a hááááááájde na serialy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: páááááááááááá
15. sep 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som si zvykla....za posledne dni. akoze normalne ma vymenila za serialy....to je kamoska, co? len ma vyuzila cez leto, ked jej nechodila ordinacia.....co uz.
15. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jannuška..ja som tu pre teba furt,moja :wink: :slight_smile:
15. sep 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennuška...som stará a slepá :grinning:
15. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej kujeeem frisbinka :dizzy_face: a ja som sem uz nenakukala, az teraz, asi intuicia ma vratila nazad, bo uz asi hodinu "vypinam" pc chi :dizzy_face: :dizzy_face:

(inac aj som uz stara a slepa uz uplne ale pssst) lebo my sme uzasne a bozske chi :dizzy_face:
15. sep 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna,sme :grinning: a ešte veselé a hravé :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zavalené prácou :rolling_eyes:

:dizzy_face:
16. sep 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovom aj pismom - pracujuce mamicky :grinning:
16. sep 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ze mas pracu...a relativne dobru...pocuj moja kamoska zacala predavat auta v skodovke...keby si pocula ten nastupny plat,bolo by ti do placu :sweat_smile:
16. sep 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heej? nemam vobec predstavu kto ako kolko kde zaraba....ale ja sa nestazujem :dizzy_face:
16. sep 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy ste sli do prace?ja planujem ked mala bude mat rok.len som zvedava ci si zvykne na jaslicky.ake mate skusenosti?
16. sep 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ella pekny tyzden tehu... :grinning: :grinning: :grinning: jasne ze si zvykne na jaslicky,vsetky si zvykli ,alebo si zvyknu...

jenna ti odkazuje ze si nosila malu so sebou do prace ale ze uz to pisala najmenej 2x tak ze uz to nenapise :grinning:
16. sep 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ella, 66tt :grinning: este nosis mimi v brusku a hned ho uz chces davat do jasiel :grinning: sak ho nechaj nech si aspon zvykne doma :grinning: :grinning:

no dobre, konec srandy, mala mi isla do skolky necele tri roky mala, prvy tyzden pistala, nez som zasla za roh, potom si zvykla...s jaslickami nemam skusenost, od 8 mesiacov som ju nosila so sebou do prace, mala som tu moznost. ty si svoje dieta poznas lepsie, ale ako vravi bubba, kazde si zvykne.
16. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
á výborne ella uz má polrocnú dcérku :grinning: :grinning: tak gratulujeme dodatocne....podla mna cim je dieta mensie tym je menej problemov s nim co sa tyka zvykania si na nove prostredie.ja tvdim ze je to sprostost davat do skolky dieta v obdobi vzdoru (cca 3 roky) malo by to byt skor alebo neskor...
16. sep 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetky ste os...é! Mňa si tu nikto už nevšíma. Tak vás kašlem. Ech, ech, ech! :grinning:
16. sep 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gween daj si daco na upokojenie (dymku miru) a chod spat zajtra ta caka tazky den....drzim palce :grinning:
16. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok