Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

jenna7082
14. júl 2009

😅 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😀 😀

bubba
14. júl 2009

no jasne....pride si krasuliak po pol roku a vy sa idete z neho pos..ť 😀 😀 😀 😀 tak ja teda pockam kym zasa odide a potom pridem----cauteeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

jenna7082
14. júl 2009

sak ma tu seci ignorovali tak co 😅

loskiferos
14. júl 2009

Čo já? Čo zasa já? 😀 😀 😀

centik
14. júl 2009

čo čo čo čo čo? 😝

centik
14. júl 2009

krasuliak nič v zlom ale v tej teme ako znizit vydavky a setrit mas totalne detinsky nazor, nevyzety atd..

gween
14. júl 2009

Ahoj Kifike!!!!!!!!!!!!! Co zasa reklamuje táto kozenka rohatá menom Bubba, Co sa jej nepáci? 😀

loskiferos
14. júl 2009

Nehaj tak. Bazén vymenený či zalepený? Ako, že sa nekúpeš? Ja som za pol hoďku vo vode 😀 😀 😀

centik
14. júl 2009

kifi to akože sa tak spotis? 😀

simasa
14. júl 2009

nie, vypil vela mineralky a teraz cika a cika a cikaaaaa 😀 😀

centik
14. júl 2009

kifi a vela mineralky? 😀 😀 😀

simasa
14. júl 2009

kifi, dufam, ze nie si urazlivy 😅

centik
14. júl 2009

ale čo by bol, na urazanie je tu niekto iny tot vedla v teme 😝

gween
14. júl 2009

ja som v práci, ale o šiestej idem domov a budem cikať a cikať a cikať.......vlastne kúpať a kúpať a kúpať. 😀 😀 😀 A diera je už fuč, bez problémov nám ten bazén vymenili. 😵

simasa
14. júl 2009

chi chi

centik
14. júl 2009

gween ak to manzelovi nebude vadit tak to kludne skombinuj 😅

gween
14. júl 2009

No ja radšej nebudem tieto veci skúšať naraz, ešte náhodou ostanem od tej studenej vody inkontinentná. 😀

jenna7082
14. júl 2009

neondejte furt s tym bazénom 😝 sak aj ja si kupim, ked budem velká 😝 😀

simasa
14. júl 2009

gween, uz sa kupes?

nasa mala je uz vycvachtana... z bazena sme ju dostali v pohode, len potom este vrestala ze tam, tam, tam a ukazovala na bazen 😀
ale taka je z tych zubov nervozna, ze uz som z nej sediva. pre vsetko reve, jest nechce, len prdka a kaka 😝 😝 😝 😀

bubba
14. júl 2009

cauteeeeeeeee cooooooooo sak ja som len potrebovala vypdnut a musela som to na niekoho hodit.sme mali navstevu a vonku sme bol ia tak.... 😀

centik
14. júl 2009

my sme tiez az teraz prisli 😝

bubba
14. júl 2009

sak aj my 😀 😀 😀 😀

bluebell12sr
14. júl 2009

15 minut mi trvalo, kym som vsetky vase prispevky precitala.... 😅 ...celych 15 minut.... /pomaly citam....aj pisem....obcas aj rozmyslam - mam skoro blond valsy 😀 😀 😀 /

bubba
14. júl 2009

bb doleziete je ze si sa dopracovala az nakoniec a to celkom stastnym sposobom 😀 😀 comu nechapes pytaj sa 😀 😀

bubba
14. júl 2009

gweeeeeeeeen ja som ti hovorila ze ti to v pohode vyreklamuju 😉 😉 😉 kedy sa mozem prist kupat???nalozim mojich 15 parov plaviek a dojdeme 😎

bluebell12sr
14. júl 2009

15 parov plaviek????? fuuuha.... 😲 ........... no ja mam len dvoje, jedne z cias slobody, druhe o 3 kosicky mensie z cias terajsich... 😅 😒 ☹ .... mozeme na to kuppanie aj my? nezaberame vela miesta a nohy nechame von z bazena... 😀 😀 😀

simasa
14. júl 2009

bb mozno by boli nohy prijatelnejsie ako zadky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubba je marnotratna zena 😝

nasa uz spi juchuchuchuchu 😵

simasa
14. júl 2009

preco nepisete? fnuk ☹

bluebell12sr
14. júl 2009

lebo mi dieta vylialo pomarancovy dzus na kremovy koberec a pozakryvalo vankusikmi aby som to nevidela 🙄 🙄 🙄 .... 'vymenim kucerave dieta za cistotne. znacka:surne' 😀

simasa
14. júl 2009

sikovnik je to 😀

cistotne asi neexistuje 😝
ja mam teraz tchorika - prdkajuceho kakajuceho - chces? 😀 😀