• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

24. januára 2008 
ja by som chcela aby moje dieta bolo tak ako ja som narodene, taka potvora ako ja :grinning: :grinning: ale to sa asi nikdy presne neda nalinkovat, hlavne nech je a nech nie je v septembri a oktobri :grinning:
18. dec 2007 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no coment :sunglasses: :sunglasses:
ale co su veci pre mna nepodstatne a neriesim ich :sunglasses:

karkul tak to ti hra do karat, este 1/2 rocka pockat a hopi hop na vec /hadam pochyti rozum tvoj mily/ :wink:
18. dec 2007 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja by som chcela druhe, taku malu býčicu alebo zase škorpionku :sweat_smile: .....ale co hlavne ža raz este nejake bude, dufam :wink:
18. dec 2007 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je tiez jedno kedy by sa malo amle narodit,a lebo ake znamenie by bolo;)
len nech je, a zdrave:slight_smile:
18. dec 2007 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som veeelmi zvedava kedy ten rozum pochyti, asi by som mu ho mala niekde najst a dat pod stromcek :grinning:
18. dec 2007 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to iste si zelam aj ja, a je mi jedno ci chlapec dievcatko, hlavne moje, nase, a zdravucke :wink: to ja len tak zo srandy :sweat_smile:
18. dec 2007 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloboda, a tebe sa teda maly zadaril hned na prvy sup?
18. dec 2007 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkul daj typ kde ho najdes, uvidis aky naval tam bude, sa ženy budu trhat o "tovar" :wink:
18. dec 2007 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som foto, ale aj tak ma tam nie je vidiet;))))
18. dec 2007 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dam si potom zapisat patent a budem mega multimilionarka :grinning:
18. dec 2007 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stacila iba taka mala komorka, lolocek kupit, kde by bolo nacipovane: co zeny chcu a po com tuzia :wink:
inak ma rozumu az privela :sunglasses: az by to chcelo niekedy menej racionalne a viacej emotivne rozmyslat
18. dec 2007 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkul tie prachy ti budem zavidiet :grinning: /ale to si este malo povedala/ :wink:
maxii....v januari sme nestihli PLDčka, vo februari to nevyšlo /prac. vytaženost/a potom sme chceli počkať že po svadbe až /v maji bola svadba/ a šup v marci bolo tulky tulky a david je tu :slight_smile: :slight_smile:
18. dec 2007 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkul :grinning: :grinning: komorka, no to by bola hadam aj lacnejsie, nie?
18. dec 2007 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, no to by som asi vela nezarobila coo...no ostaneme pri vacsom mnozstve... :grinning: :grinning: :grinning:
tulky tulky :grinning: to je ake mile, my mame tulky tulky uz rok a nist...kvapocka laska na mna kasle z vysoka...
18. dec 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkulka, aj na mna kaslu tie kvapky:slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))))))
a PLDcka vie drahy odhadnut, takze nemala som sancu inu, len ho presvedcit;)
18. dec 2007 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrchy jedny :grinning: :grinning: :grinning: ja som uz mala selijake napady... :zipper_mouth: :grinning: som videla v telke ze jedna otehotnela, ked si z kondomu implantovala spermie sama :zipper_mouth: :grinning: ked mi ani ten sprosty kondom nepouzivame...
18. dec 2007 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale karkul, neboj teraz kasli ty na nu a potom s nou vybabres, neboj :wink:
maxii sexi foto mas, iha :wink:
18. dec 2007 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak co ine mi ostava...to potom bude musiet byt vodopad, niagar aby mi to vykompenzoval :zipper_mouth: :grinning:
18. dec 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sloboda, dik, ze sexi:slight_smile:)) no ale aspon nejake, take utajene, hehe:slight_smile:

karkul, no ja som mala tiez napad ze z bruska implantujem, len som sa docitala ze oni pokapu pri styku so vzduchom;))) a bolo po planoch:slight_smile:
karkul :grinning: :grinning: :grinning: a co si ich chcela z tade vytahovat :grinning: :grinning: :grinning: si ta predstavujem :grinning: :grinning: :grinning:
baby ježis jake napady mate, pokapane spermie, moje nervy :grinning: :grinning:
18. dec 2007 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co nas zeny nenapadne :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2007 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave, maxii ty si taka utajena ako karkulka :wink:
18. dec 2007 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak, ze pokapu potvory, ani prezit to chvilu nevie :sweat_smile: mozno nejaka bojovnicka by tam ostala keby som frisko frisko... :grinning:

aj ja mam take utajene, inak by som tam pleskla nejaku inu fotku...len nechcem predtym ako to bude naozaj aby sa to ten moj chudak nedozvedel ze tu spriadam plany... :sweat_smile:
18. dec 2007 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak aj moj ma tu už objavil, tak sa tvarim, že :sunglasses: :sunglasses:
som tvrdila že len pekne o nom písem :wink:
18. dec 2007 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauteeeeee, karkul, ty si nejako presidlila :grinning: :grinning: :wink:
18. dec 2007 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to, presne aj ja, ja tu toho popisem, on si to precita a porazi ho!!!! a z mojich planov nic nebude;))))
18. dec 2007 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies ako to bolo v tej telke, ona si ich tam varechov natoto :grinning: naruby dala kondom...a este som to citala v jednej knizke, ze hadickou si dala spermie, ktore jej vyzdimal manzel jej sestry, kedze oni nemohli mat spolu mimi, tak sestra im ho vynosila :grinning: no proste, topiaci sa aj slamky chyta :sweat_smile:
18. dec 2007 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. dec 2007 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ekd moj v marci odskoci od planov, mozno skusim, hehehehe :grinning: :grinning:
18. dec 2007 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok