• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
evit,dakujem,aj ja dufam že nam to schvalia.Ideme kupit 2 izbovy,nam to zatial stači a v buducnosti by sme chceli domček stavat.
29. máj 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame velky 3 izbovy+2 komory tak ideme povodnu kupelnu zrusit, tym sa zvacsi kuchyna a miesto jednej velkej komory bude kupelna...ale tiez chceme domcek tak do 3-5 rokov
29. máj 2009 o 08:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubinko: tak to ale moc nebudes prazdninovat :grinning:

baby, mala je hore, tak letiiiiiiiiiiiiiiiim. pa
29. máj 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj babule, ja som paneláková, ale ako starnem :grinning: , nejako tiež po domčeku túžim... páčilo by sa mi to
29. máj 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v paneláku nemá človek toľko kľudu a pokoja... v dome sa zatvoríš a máš klídeček... a si vo svojom...
29. máj 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tuzim hlavne po zahradke, ovocnych stromoch, bazene, nejakej teraske a detskom kutiku
29. máj 2009 o 08:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka,aj ja som panelakova,ale mat svoj domček je krasna predstava.A da sa postavit aj v meste alebo niekde nablizku.

janka,ja prazdninovat budem,iba manžel moc nie. :grinning: Ja tak nanajvyš navarim.
29. máj 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit trošku viac je toho po čom tužiš :grinning: Ale prajem ti aby sa ti splnilo. :dizzy_face:
29. máj 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
29. máj 2009 o 08:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit :grinning: supeeer... babule myslime optimisticky a možno aj motyka vystrelí :grinning: :grinning: :wink:
29. máj 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak optimizmus nado vsetko :grinning:
29. máj 2009 o 08:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som tiež paneláková...a asi jedna z mála, čo po dome ani netúži :slight_smile: Niežeby sa mi predstava bývat v domčeku nepáčila...ale okolo domu je asi ja vela roboty..a na to človek musí mať čas a hlavne chuť..Ja veľmi túžim po tom, mať byt zariadený úúúúplne podla svojej predstavy a niekde na samote mať víkendový domček/chatku, kde by sme si chodili oddýchnuť :wink:
29. máj 2009 o 08:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm kamilka ani to nie je na zahodenie... :grinning: :wink:
29. máj 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nie sme náročné :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 08:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: nieeeee, toť my skromné žienky domáce :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit... no a pokym sa vam podari ten domcurik, mozete s adamkom chodit k nam do sofilandu... tak nazval mangel ihrisko co stavia pre malu... piesok, bazenik, hojdacky, smyklavky... no proste aby sa mala kde vyventilovat...
a muz ze vstupne bude 5€ pre deti z ulice.... znamy za 3€... :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stačil by nám LEN nejaký ten domeček s teraskou, okolo krásny trávniček s parčíkom, nejaký ten
krytý bazénik, záhradka s kvietkami a s ovocnými stromčekmi a samozrejme niečo pre deťúrence... :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
johnie no neni zly napad :grinning:
29. máj 2009 o 08:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bubi... hlavne prajem pevne nervy... keby sme uz boli zobrati s muzom ked sme kupovali a prerabali dom, tak uz sme aj rozvedeni... to boli hrozne stavy
29. máj 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: no musíme len veriť a dúfať... :grinning: :wink: :wink:
29. máj 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale samozrejme deti z kona ZADARA... akcia :grinning:
29. máj 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nasadaaať a idemeeeeeeeee... :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
johnie,nejako sa popasujeme.a budem len štastna ,že už budeme konečne vo svojom.
29. máj 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som rada, ze sme kupili byt pred 2 rokmi za dobru cenu, teraz keby sme mali kupovat ten isty tak by nehrozilo lebo cena by bola pomaly trojnasobna
29. máj 2009 o 08:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breee ranko,len chcem napisat,ze sa na nikoho nehnevam ani som sa neurazila,len par veci sa ma dotklo....... :frowning2: ale to uz je jedno uz je zatim hruba ciara,tak sa k tomu nevraciam :pensive:
Tobiaska kojim a idem si nieco urobit.... :astonished:
29. máj 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, tu bola hrozna burka, zaujmave ze maly vtedy spi lepsie
perlab: daj potom info ako tie topanocky aj ja by som ich objdenala su chutnucke
29. máj 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi, spomaaal, ono to este nie je hotove..
ale ked chces prid treba mi pomoct okopat zahradku... :wink:
bubi jasne... ja som to nezvladala... ale uz som rada ze je to tak ako je a hlavne ze je to za nami
dobre rano maly uz asi spi a ja by tiez ale zasa co bduem robit v noci..dnes ma ukrutne boli chrbat jazva a ruky..no ale to bude zrejme od maleho a ta jazva prezmenu od pocasia :confounded:
uz mi zaspal na cici..tak zatiiiiiiiiim paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaááááá :dizzy_face:
29. máj 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jurocko :slight_smile: :wink:
29. máj 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok