Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
29. máj 2009

mojmu chutila ryzova od nesle,ale ani tu uz nezje, ja neviem co s nim je, ci to robia tie zuby 😒 ...bojim sa, ze uz ani nepribera, do poradne ideme az v juli, doma vahu nemame, tak ma dovtedy porazi 🙄

ollako
29. máj 2009

veji a do coho budes robit krupicu do akeho mliecka 😕

winona24
autor
29. máj 2009

veji to nie je o ponáhľaní.....

kamilka12
29. máj 2009

My..keď sme boli naposledy na poradni...to mal Martin 7 a pol mesiaca sa nás dr. pýtala, či už ho zaťažujem lepkom, či už dávam rohlík alebo chlieb a ja že nie..(naposledy nám to ešte nekázala) a ona na mňa že prečooooo???? Veď to už dávno možem a na chlieb aj maslo dávať...často to teraz raňajkuje...takže tiež si myslím, že to nie je o ponáhlaní 😉 ..Veď už majú 9 mesiacov 😉 takže okrem obedu a večernej kaše už aj raňajkujeme...a vždy niečo iné: jogurt, výživu, kašu, chlieb s maslom... Samozrejme ďalej pije aj mlieko aj keď teraz by stačilo, iba ráno a večer a poobede mliečnu kašu...

eweny
29. máj 2009

Ahojte dievcata,ja len na skok vas pozriem a pozdravim,lebo ideme k ocnej s malym ked sa zobudi a napapa..

eweny
29. máj 2009

Sa poriadne ochladilo,ale kym neprsi je dobre..ja uz som bola aj na masazi dnes rano,hned sa citim lepsie..

ollako
29. máj 2009

ewen ahoj,
mna vsetko boli, neznasam ked mam teplotu 😠

ollako
29. máj 2009

chcela som tym povedat, ze si momentalne masaz nechcem ani predstavit, 🙄

ollako
29. máj 2009

a maly uz mrnci pomooc, neviem sa ani postavit 😖

anickaajanko
29. máj 2009

no mne maly teraz zaspinkal od osmej, ale tu uz asi nik nieje ze? 😉

evitkamalicka
29. máj 2009

mne sa maly akurat zobudil a varim mu obed

terezicka
29. máj 2009

Ahojte my dnes máme 8 mesiacov a ako darček nám vyšiel druhý zúbok 😉 Už v noci bola Lucka taká nepokojná, tak som ešte vravela Marekovi že ráno jej pozriem do pusy, tak som pozrela a zúbok prerezaný 😎 Teraz spinká, som zvedavá koľko jej to vydrží 😨

anickaajanko
29. máj 2009

Terezicka tak mate dva sviatky 😀 vsetko dobre Lucinke

ollako
29. máj 2009

terezicka gratulujem 😵 😵
maly sa mi hra v ohradke, len som ho nakojila a musim mu nieco rychlo pripravit na obed ale som uplne K.O. tak to vidim na hippku 🙄

terezicka
29. máj 2009

Ďakujeme pekne spolu s Luckou 😵

evitkamalicka
29. máj 2009

terez gratulacia 🙂

momoyka
29. máj 2009

dakujem za rady,
ideme vonku,
ahojte

ka3n
29. máj 2009

ahojte.veji aj ja myslim, ze by si mu mohla sem-tam skusit dat aj masielko, nech si zvyka na novu chut a postupne potom zaraduj stale nove a nove veci...

silwietta
29. máj 2009

ja davam malemu troska olivoveho oleja do zeleninky

ka3n
29. máj 2009

ahoj sisa, trosku sa nam pokazilo pocko..to sa zase nemozeme stretnut, ale dalsi tyzden, ked bude pekne tak ti cinknem..

dadadulka
29. máj 2009

my tiež papáme masielko, aj s chlebíkom, aj s vianočkou a veru mu to chutí 🙂

dadadulka
29. máj 2009

veru to počasko je dnes na figu...

silwietta
29. máj 2009

ok, my ideme na vikend k nasim, v utorok sa vratime, takze v stredu ak by bolo pekne...

sasasx
29. máj 2009

ahojte
pozeram, ze sa bavite o papani... davate detom aj biele pecivo - vianocku, rohlik a tak? lebo ja som zatial iba pri tmavom pecive-celozrnny chlebik z domacej pekarnicky mu velmi chuti a bielemu pecivu sa snazim vyhybat, nejak mam zafixovane, ze by to nemali deti...ci ano?

vejinka
29. máj 2009

ahojte tak my uz hajame na denny spanok takze co sa tyka maska a peciva...davam mu rozok do ruky ale ani do huby to neda on sa toho boji a dnes som mu trosicka odrobila a reku daj si ani za svet nexcem pusinu otvorit..takze zjavne este pockam skusam to kazdy den ale co mu mam dat same maslo ked nexce pecivo?? 🙄

vejinka
29. máj 2009

a ja ledva odfukujem sme mali cubulacku polievku so syrom a druhe segedinsky gulas s knedlou tak som pojedla polku knedle a kooopec segedinu..a nevladzem ani stat na nohach 😅

vejinka
29. máj 2009

no a malemu dnes ovsenea kasa nechutila..zrejme to bolo koli tomu ze mi prihorela 😔

vejinka
29. máj 2009

nepredpokladala som ze mi prihori na palec..co uz no nieco pojedol a to ostatne pojde kuram 🙄

vejinka
29. máj 2009

a kde ste vsetky? obedujete??

terez gratulujem lucke..aj k zubku aj k osmicke 😉

miriam24
29. máj 2009

Ahojte .. Terez gratulujeme Lucke k 8.mesiacikom 🙂

ja som tiez este malemu pecivo nedala .. zatial sme prevazne na zelenine,masku,ryza,cestoviny,ovocie a MM a zatial mu to evidentne staci ale v najblizsich dnoch sa chystam na ovsene vlocky a skusime aj nejaky rozcek .. no a kedze moj maly spapa vsetko co sa mu dostane do ust tak predpokladam ze mu bude chutit ...

ovsene vlocky pouzivate s ovocim alebo s masom? a aj ich nejako mixujete alebo nechavate tak ako su?