• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
kamilka ma 18? lebo napisala ma nie mam tak som nevedela
tak G R A T U L U E M E
7. jún 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Vám dievčence :dizzy_face:

správne má byť "mám" :wink: a..."28" :slight_smile:

Sofi, Sebastianko ..všetko naj naj naj k trištvrterôčku :dizzy_face:
7. jún 2009 o 11:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem sofinke a sebastiankovi :dizzy_face:
my sme po obede, zas to bola bieda :frowning2: , pol mysticky spapkal asi tak deci, a medzi tym si dal tri glgy MM, je to strasne, ked nechce papkat...ja sa snazim , aby mu to chutilo a on vsetko odmieta, ani ovocnu vyzivu poriadne nezje...ako tak popapa jablcko s piskotkou...uz som z toho zufala :cry:
7. jún 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem ze 28, len ma tak som myslela ze manzel tak aby sa Ti spnilo vsetko len a len to dobre, vsetko co si zelas, aby Martinko robil len a len samu radost
Sofinka, Sebastianko :grinning: :grinning: :grinning: krasnych 9 mesiacikov :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, Gratulujeme vsetkych oslavencom a aj narodeninovej mamicke, vsetko naj.
Ja som sa uz naobedovala, aj Sara a teraz je v postielke a som zvedava ci zaspi.
7. jún 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Branko uz spinka, vcerajsia grilovacka sa pretiahla do neskorych hodin a trosku to prehnal a teraz mu nieje dobre
7. jún 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jún 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len nakuknem a zablahozelam dnesnym oslavencom :slight_smile:

kamilka aj tebe vsetko len to najlepsie a najkrajsie :slight_smile:
7. jún 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no cakam na tie mena kocky
7. jún 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sara prave zaspala, nemohla zaspat bola trosku umrncana ale uz hajuska. My sme boli o pol siedmej hore a potom sme si lahli o osmej a o desiatej sme sa vypelesili z postele von. Ja som zaspala ako prva :grinning: ani neviem kedy Sara zaspala, ale najnovsie ma to, ze sa stale na mna lepi, ja som uz na konci postele raz urcite zletim dolu :grinning: teraz ma take obdobie, ze aspon jednym prstom sa ma musi drzat, aby ma citila, ze som pri nej. :slight_smile:
7. jún 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooo kde ste vsetky?
7. jún 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pisem mail :grinning:
7. jún 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a maly mi vrieska v postielke..nexce spat
7. jún 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne zaspal..jooj a my mame ist na navtevu okolo 14_15:00 heh ved to bdue spat ...no z navstevy asi nebude nic
7. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..dnes nam internet rano nesiel po tej burke..rano bolo aj krasne a teraz sa opet mračii :grinning:
idem sa este najest druhe jedlo a idem upratat kuchynu....
7. jún 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak ja len tiez nakukavam, pozdravujem...a blahozelam malym oslavencom ku 3/4 roku a kamilke k trocha viac rockom;) ale len trocha viac...
u nas je konecne pekne pocasie, nasi mi zobrali maleho na zahradu, a ja si v klude porobim, co potrebujem - papierovacky,maily... len konika si musim vypnut,lebo ma to tu bude tahat;)
7. jún 2009 o 13:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maly mi zabuval pred chvilkou, bez jedineho zamrncania :slight_smile: tak nakuknem sem a tu nikoho :confused: ..no nic tak idem zmyt dlazky a povesat pradlo z pracky
7. jún 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurnik sopa uz je hore..takze odchadzame na navstevu
7. jún 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji aspon sa vyvetrate :wink: ja som poumyvala, a tu stale nikoho
7. jún 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky co sme sa bavili o tych tortach tak som nasla super stranku
http://www.tortyodmamy.sk/?q=3d-torty/mercedes
su tam cukrarky podla jednotlivych krajov, tato je konkretne z Detvy kusok od ZV ale neskutocne krasne torty - auta, bagre, macko pu, smolkovia, zvieratka, traktor, ani by som nevedela vybrat
7. jún 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jún 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciao babeny :slight_smile: mam dnes dovolenovu naladu :slight_smile: kam sa chystate?
dnes sme mali 1x hodinu plavania, bolo to super, anka spala po obede 2 hodky,tak sa mi to lubi :slight_smile:
7. jún 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridali sme foto ak chcete kuknite
7. jún 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak poobede spala moja Sara 20 min, teraz som ju nakojila a zaspala, super ze? o tomto case zaspat nie je moc dobre, ale uz sa nechcela ani hrat, uz bola totalne hotova. uvidim ako dlho pospinka.
7. jún 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DIEVCATA KTORE MI ESTE NEPOSLALI IP SO SVOJIM PRAVYM MENOM....SUP SUP CAKAM!!!! - JEDNA SA O KOCKY KTORE IDU NA LARION
7. jún 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
vsetkym oslavencom prajeme vsetko najlepsie! :slight_smile:
7. jún 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony: kedy to letite? :slight_smile:
7. jún 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci, v stredu 8.30
7. jún 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow...ved,to je uz coskoro...tak nech vam zbehne velmi dobre let... :slight_smile:a na kolko sa chystate? :slight_smile:
7. jún 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja vás nejako nestíham učím sa, ešte 5 dní a budem mať štátnice, už teraz mám riadne nervy z toho. Ale aspoň cez víkend teraz tu je moja sestra tak mi zabáva Lucku, cez týždeň tiež príde ďalšia môja sestra mi trochu pomôcť. Ale sú tu aj moji dvaja synovci a to sú riadne čísla a to am trochu štve, lebo by som potrebovala kľud ale pri nich sa to nedá :pensive:
Lucke už soplíky trochu prechádzajú, lenže jej to zliezlo do hrdla a tak začala pokašlievať teraz. Ešte síce odsávame ale už menej ako pred pár dňami a aj jej menej odsajeme. Ale v noci spáva stále nejako kadejako, sa budí, mrnčí, a skoro ráno je hore. Aj dnes ráno už o 5:15 bola hore :rolling_eyes: A jesť nejako nechce, sa nám to kazí všelijako..Ale vydržíme, určite bude aj lepšie, hlavne nech jej prejdú tie soplíky lebo tie ju trápia asi najviac :sweat_smile:
7. jún 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok