• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
a to som sa uz chcela dat poistit, dobre ze si to napisala
9. jún 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ! :sunglasses:
tak dnes bude poriadna palava! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No dufam Paulinka bude lepsia ako vcera, vcera som bola vonku od 9,30 do 16,15 , len s prestavkami, ked sa Paulinka isla najest :confounded: . No bolo to hrozne - nic ine nerobila len palakala a mrncala - somm mala pocit ze jej uz asi pojdu stolicky !!! Potom s nou bol este aj manzel do 19,00 hod. Tak dufam to dnes bude fajn.
my ideme do obchodu..
dala som jej satocky a k tomu su take nohavicky, no srandovna je tie sunecky
no u nas je hnusne a prsi :frowning2:
9. jún 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
johnie ze sunecky :slight_smile: aj my take fajne mame :grinning:
9. jún 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bré ránko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citala som co ste tu popisali:
no my v septembri to mame s narodkami: sestra, svokra a Paulinka a manzel su narodeni v ten isti den !!! :grinning:

a Paulinke sme kupili k narodkym odrazadlo uz teraz lebo mali take jedno v akcii a sa mi pacilo :slight_smile: .
9. jún 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: teda v ten isti den su narodeni len Paulinka a manzel :grinning:
9. jún 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bendy neviem to na 100% ale už som to počula od viacej ludi
9. jún 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jana: no tak to mate super ina nahoda :slight_smile: manzel sa musel poriadne vytesovat :wink:
9. jún 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bendy: ani nehovor - hned to kazdemu pomaly ako prve povie :slight_smile:
este den predtym som mu robila chlebicky do roboty a hovorim, ze nemam nic pre nho a rano mi odisla plodova voda :slight_smile:.

pozeram, ze Ema tiez spava skoro tak ako Paulinka, my spime ak je dobry den doobeda 30 minut a poobede 20 :grinning: a to len vonku. inak sa jej musim plne venovat.
9. jún 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne aj ja, len teraz ma trochu prekvapila lebo uz spi asi hodinu ale vstali sme o 6 inak zvykne okolo 8. No a v poslednom case sa jej strasne pacia gulicky tak s nimi sa dokaze prehrat aj sama :slight_smile:
9. jún 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to viskusam - lopta ju bavi, ale aj s tou sa musim s nou hrat - mozno ak ich bude mat viac :grinning:
9. jún 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viskusam - fuj vyskusam!!!! ale jak to skaredo aj vizera !

vyzera :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co budete baby dnes varit? dajte nejaky tip - nech viem co nazajtra ... .
9. jún 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte .. no moj drobec je hore a hrajka sa .. predpokladam ze tak za hodinku pojde spinkat :slight_smile:

bendy - ta hojdacka z argosu je podarena ... ale preco argos? robia delivery aj na SR?

inak ja chcem tiez druhe az tak za 3-4 roky .. teraz este staviame,auto budem este rok splacat .. no financne by to bolo o hubu keby som teraz ostala tehu a to mam v robote zmluvu len do novembra tohto roku tak este sa uvidi ci mi ju predlzia ale tvrdili mi ze sa nemusim bat ale clovek nikdy nevie ...

no a co sa tyka oslav tak to v nasej rodine je kazdy mesiac niekto takze stale je co oslavovat ... tento mesiac som na rade jaaaa :grinning:
9. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jana .. ja sa chystam robit toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2782 .. je to mnam mnam
9. jún 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri,mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam pridem na obed :wink:
9. jún 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj vam spinkaju na minuty? tak to potom to moje dite je aky spachtosko .. doobeda tie 2 hodky .. poobede mi zaspi tak cca okolo 14 a to spi zasa 1.5-2 hodky no a niekedy si este podriemka tak na pol hodku okolo tej 17 .. a spat ide okolo 20.30-21.00 a spi dobre .. len na papanie zacne mrncat ale to tiez papa viac-menej pospiacky ... no a rano vstava okolo 7.30 az 8.00
9. jún 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi .. vies ake je to dobre .. tusim johnie to sem raz dala ... fakt odporucam
9. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne drobec zaspal nieco po pol deviatej..muz isiel na stavbu a konecne dostane vyplatu..je to stasne aj ma robotu, len ho platia troska neskoro :angry: ...ale mozme byt radi, ze aspon to..
a ja idem rychlo poskladat-ozehlit pradlo :grinning: a malemu nieco uvarit, len neviem co asi kuracie masko s ryzou len nnemam uz takmer ziadnu zeleninu, tak mu skusim dat do toho mrkvu hippku :sweat_smile:
9. jún 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jáááj maslová kuracinka je výýýýborná....ja to robím pravidelne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooojte, Sara opät zalomila
Bubi, ked sme boli na slov isla ku kazdemu ale len ked chcela a samozrejme oci zo mna nespustila, no teraz je to uz trosku ine, lebo ked pridu znamy sem tak ku chlapom nechce ist a milnule sa len na svagra pozrela, co boli na navsteva a hned spustila plac. Uvidime, co bude teraz na slov. Ale samozrejme mama je mama :slight_smile:
tak si ja idem k malej lahnut papa
dobre rano teda skor den..maly mi akurat zaspal ..mam vsetky mena okrem jurocko..k jej menu sa nedokazala prepracovat ani terezka...juorockoooooooo potrebujem tvoje meno a priezviskoooooo!!!!
eweny joooj chudatko petko...dufam ze na larion ides..a do tyzda sa z toho dostanete :pensive:
9. jún 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do farsa pocujem ako si klabosi z spalni mna z neho porazi...ked potrebujem aby spat tak ani nahodou :rolling_eyes:
9. jún 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam: dakujem super ! no baby mala je hore idem. zas vstala s placom, dufam len vstala a den bude ok . :unamused:
9. jún 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam: argos preto lebo s muzom sme skoro 2 roky pracovali v UK a casto tam nakupovali tak ked nieco hladam uz mi to neda a pozriem aj tam...a ked sa mi nieco pozdava oslovim svagrinu ta tam stale je a vzdy nieco posiela na Sk, tak mi to kupi a posle
9. jún 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nexce spat a u nas sa nejako mraci...a pisem hrozne ..nevsimajte si to beham ako splasena sliepka medzi obyvackou a spalnou
9. jún 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja je uz hore, dam jej desiatu a pojdeme trochu von
9. jún 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok