• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
Kamilka my sme tiež používali cumlík MAM a Lucka dlho nechcela z iného nič piť. Potom som raz skúsila dať Avent a krásne pila tiež tak som rada. Ale my papáme Nutrilon AR2...
Ozaj kočky skúšate dávať piť deťom aj z pohárika? My sme už skúšali párkrát, aj doktorka nám to odporučila aby sme ju trochu začali učiť a išlo jej to v rámci možností :sweat_smile:
13. júl 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mna dnes uz klepne...maly mi vobec nespal dnes..len doobedu ...neviem co s nim je a vyzera byt aj unaveny ale ked ho dam do postielke strasne reve..aj teraz takze prchaaaaaaaaaaam
13. júl 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme skúšali pit z pohárika s tým sosáčikom či čo to je...ale Martin z toho nevie...vie iba z flaše..on do toho pohárika fúka.. :rolling_eyes:

veji - možno si Erik mení režim...a možno nejakú dobu potrvá kým sa mu ustáli...mne síce Marti ešte spáva 2 spánnky za den...ale všimla som si, že už nie je po 3 hodinách taký unavený ako býval...vydrží oveľa dlhšie medzi tými dvoma spánkami, takže čakám, že každú chvílu prejdeme na jeden...obedný :unamused:
13. júl 2009 o 18:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame bezplienkovu metodu..malinka mi dala signal,ze ide cikat a ja debil som nevedela co to je a zrazu psssssssssssssssss na podlahu..na neeeee???beha v mojom tricku..je jak ratafak plachta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ... no mi hovorte o tom spanku .. dnes zaspal o 11 do 12.30 .. cely den nic .. a teraz asi pred pol hodinou zaspal ale to takym stylom ze najprv asi pol hodku neuveritelne vystrajal .. lozil po posteli uz v polospanku ale nie a nie sa ulozit .. len mrncal,vypluval cumel,stale sa pretacal,otacal a cojaviem co este .. az nakoniec `odpadol`a zaspal tak ze ked som mu zacala strihat nechtiky (vyuzila som situaciu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tak sa ani nepohol .. no a teraz spinka a som zvedava do kedy .. predpokladam ze do takej 20.00 potom sa zobudi a bude rosabmo :rolling_eyes: ... a to idem zajtra na cely den do roboty tak som zvedava co bude zajtra vecer muz hovorit
13. júl 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja davam z pohara pit a nesmierne sa jej to paci..lebo naberie si vodu do pusinky a potom bokom ju vypusta..ohromna sranda pre nu..aj z flase normalnej uz pila..a kupila som jupika s tym sosacikom a ohromne sa tomu tesi a je to dobre,ze netecie ten sosacik..iba ked stlaci flasu.. :grinning:
13. júl 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi .. nabuduce budes vediet .. :slight_smile: .. ale je super ze ti `dala vediet` .. ja to zistim hlavne pri prebalovani tak ze zrazu skludnie .. roztiahnu sa mu nosne dierky a uz cikaaaa ... ked zacne bordoviet tak tlaci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a mne Matko konecne zacal pit z jedneho pohara s takym sklopnym sosacikom,z umelej hmoty nie silikonu ... uz som skusila vsetky mozne dostupne typy flias a poharov a az tento sa mu zapacil a konecne pijeee :sunglasses:
13. júl 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky idem pozrieť čo je nové včera mal muž narodky tak som sa venovala :wink: a boli sme aj na kupku ale bola som sklamana naše termálne kupko už nie je teremálne voda bola studená :frowning2:
13. júl 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naša keď ide cikať a je vyzlečená tak tiež skľudnie alebo keď sedí bez plienky tak trochu zatlačí a to už viem že plachta je mokrá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lucka z toho pohárika zo sosáčikom piť nevie, pre ňu je tam veľká tá dierka...Ale skúsim toho Jupíka Zuzi čo si písala možno sa jej to zapáči a z toho ju to bude baviť piť. Teraz pije z normálnej fľašky MAM, ale chcela by som aby sa naučila sama si chytiť fľašku a napiť sa. Teda fľašku si chytí ale nevie že ju musí aj prevrátiť aby jej niečo tieklo, lebo takto len ťahá naprázdno
13. júl 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak maly je okupany a cakame kym sa ako tak vyvetra a ide sa kojit a spat..uz mi tu na rukach odpadava ale stale ma sil mi zle robit...uz mi raz vypol pocitac a pred chvilkou vsetky okna zavrel jednym tlacitkom..nuz sikulka :sweat_smile:
13. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manzel sa tak potesil, "vazne, vazne babatko???"
a slzy mal v ociach, boli sme na veceru a tak, velmi sa potesil, zobral Branka na ruky a ze bude mat sestricku a budes sa delit ano??, no mile
13. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
an jeej no pekny darcek dostal :wink:
13. júl 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Annie tak super keď sa mažel tak krásne potešil ďalšiemu bábätku :dizzy_face:
13. júl 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne maly este stale spi .. no neviem .. dnes to vidim bez kupkania ...

Anicka .. tak super :slight_smile: ... si to mozete terat uzivat vsetci traja - myslim to `obdobie cakania` aj ked si myslim ze ti toto tehotenstvo prebehne rychlejsie pri Brankovi :wink:
13. júl 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaaaaaak maly uz hajuskaaaa.. :dizzy_face:
13. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam aj mne xcel maly okolo pol siestej zalahnut ale zabavala som ho aby na spanok ani nepomyslel a pekne sa kupal ako zvykneme...ale oci si suchal od piatej pomaly...no ale prave tomuto som sa xcela vyhnut aby mi spal aj ked ma
13. júl 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridala som nejaké fotky, môžte kuknúť ak chcete :slight_smile:
Mne Lucka tiež zaspávala už od pol 6 ale sme sa išli prejsť, Marek ju niesol na rukách aby nezaspala. A vydržala, aj sme ho odprevadili do roboty, doma sa potom kus vybláznila a zaspala našťastie krásne pri jedení
13. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka vsetci traja ste zlati :wink: aj erk obcas tak zaspi...na boku :wink:
13. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobrý večer babulky.....malá mi už hajá.....aspoň myslím...idem kuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka super si to vymyslela :wink: :wink:
13. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
spí :sweat_smile:
13. júl 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne mala z tych uciacich sa poharikov nechce pit. Uz som jej kupila tusim 3rozlicne sosaciky a 2pohariky, ale nic. Najlepsie sa napije z flase alebo z mojho pohara. Z pohara uz jej to ide celkom dobre, takmer vobec jej to netecie bokom a ani pod bradou. ked je smadna, tak si flasu chyti a zacne pit, niekedy sice naprazdno ale vacsinou je to OK.
V nedelu, ked som jej davala polievku z misky, tak ju vsetku zjedla a stavu sme jej dali vypit priamo z tej misky. Pila dovtedy, kym tam nieco bol a ked zistila, ze tam uz nic nema, tak sa rozplakala :frowning2:
13. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dieta sa zobudilo a taky rev...no a tak som ho chvilku pocicikala a potom polozila do nasich posteli a je tuhy..a nechala som ho tam
13. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kusali ste z toho vy pit??? aspom ten co mame my je otrasny z toho by som sa skor unavila k smrti ako vypila deci vody :rolling_eyes:
13. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no malemu to slo pekne..a potom ho odhodil lebo uz nevladal :sweat_smile: odvtedy ho nexce
13. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaa blizi sa deviata hodina...krvave koleno este spi... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jooooooj to sme sa hrali ked sme boli maleeeeeee :grinning:
13. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak my spinkame - dufam uz nevstane, ved bola hore od 16 hod.

no a mam hroznu migrenu - vzdy mavam pred k... . :frowning2: :angry:
13. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pa kocky :wink:
13. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no čo??? nikde nikto????
13. júl 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brej vecir...
co sa tyka pitia tak moja sa naucila v priebehu dvoch dni tahat... tie so sosacikom ale najprv som jej vytiahla tu zatku tam co je aby videla ze odtial tecie ... no a dnes jupik ci cappy ci co to bolo to sa jej pacilo a pila odusu
zuzi este ma tak napadlo dnes ze keby sa tak zairinka dostala z toho 55 bodoveho zapinania tak hotovy koprfild :grinning: myslim ja na veci co?
dnes sme mali s muzom mensiu vymenu nazorov ohladom vychovy malej... ze ju vzdy ked zamrnci beriem na ruky, ze ju nemam rozmaznavat... ale som mu to vysvetlila ze cele dni som s nou vacsinou sama doma a ze som unavena aj z prace aj z toho neustaleho nocneho vstavania a ze mam fakt taketo malicke nervicky a radsej ju zoberiem hoppa ako pocuvat furt ten fnukot jej... ale budem sa snazit to obmedzovat :sunglasses:
13. júl 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok