Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
14. júl 2009

ja by som radšej tú postavu.....hehehe....aj to už bude....som nasratá na seba....

claudi a čo chceš od Victoria Secret????

claudinka
14. júl 2009

to moje dietatko od 14.20 furt nespi.. ma picne o chvilku

winon ja ani nie.. pri mojich svokrovcoch to proste nejde, aj keby som cely tyzden doma menej jedla, u nich sa to neda ☹ ☹

winona24
autor
14. júl 2009

no claudi...keď majúna vorvaňa ako som ja,tak potom na teba majú na 100%....nesranduj....asuper je že môžeš kombinovať veľkosti

claudinka
14. júl 2009

winon to je teda super

vejus tie som uz na mmb kukala.. ale ja bez odskusania nehrozi, raz som si kupila a vobec mi neboli dobre 😠 sa musim v nich vidiet

kukate toho karla gotta ci nie?

winona24
autor
14. júl 2009

dnes som si kúpila šaty...konečne nejaké čo ma obišli cez prsa.....

rony253
14. júl 2009

no krasne su tie tankiny, ale ked sa clovek opaluje, je mu to asi na prd 😀 aj ja take chcem, kde to kupim, ci to tu u nas maju neviem neobzerala som sa za tym.

vejinka
14. júl 2009
vejinka
14. júl 2009

a tam maju viacej krasnych...no nadhera..len co ja vieeeem musim pospekulovat mozno na rok si kupim...ale tento veru nikde nepojdeme a pri malom mozem byt aj holaaaa 😀 😀

winona24
autor
14. júl 2009

uha veji 😝

claudinka
14. júl 2009

winon mne zase vsetky odstavaju na kozach 😀

rony sak ty si chudunkaaa preboha na tebe by to bola skoda 🙂

vejus fuuuha tie su dobree 😵

vejinka
14. júl 2009

presne to treba vyskusat..tak ale na inspiraciu su dobre nie? 😉

claudinka
14. júl 2009

ale ja by som v nich vyzerala vtipne 😀

claudinka
14. júl 2009

s tou mojou velkou ritou 😀 😀

vejinka
14. júl 2009

heheh mat vase problemi...ja kozy takmer nemam..teda teraz mam ale ked prestanem kojit budu ako susene hrozienka 😅

johnie
14. júl 2009

no tak dite spi
claudi prepla som si to tam, ja ho sice moc nemusim, ale aj tak tam nic poriadne nieje 😝
idem dat psovi papu umyt riady a robit
paa

vejinka
14. júl 2009

win ten prvy kink..ta zena je nejaka vychrtlina...to je moooooooooc 😀

claudinka
14. júl 2009

johnie ani ja ho nemusim 😀 😀

winona24
autor
14. júl 2009

no veji niet čo závidieť.....mať veľké prsia je neuveriteľná oštara ☹ ☹ ...ja dúfam,keď schudnem tých 15kg,tak mi aj prsia spľasnú

vejinka
14. júl 2009

a tie druhe su veru pknucckeee opticky by mi aj brucho v nich zmizlo...esteze som uz vydata lebo keby som si mala muza hladat na plazi...tak pokym by sme sa nedostali k nemu alebo ku mne..alebo priamo na plazi tak by som sa od hamby prepadla..jake faldy a nie brucho mam...ale v plaveckach by vyzeralo super stihlo...a o to ide nie? 😀

vejinka
14. júl 2009

win enviem co je horsie...ci velke prsia alebo ziadne prsia a cely zivot sa ti smeju ze vyzeras ako letiskova draha...joooj ale som si vytrpela v skole 😔

natasa8
14. júl 2009

ahojte..... ja som konecne malu uspala (zase hodinovy horor), popritom som si uvarila kukuricu... no a kym som vas docitala, tak som ju aj stapla 😅
win.. tie plavky su super, som nevedela ze aj v tescu maju, urcite si pojdem kupit, lebo ja nemam ziadne, len take Xrocne 😒 ja na kupko vobec nechodim, do vody len na dovolenke a na kupacej dovolenke sme neboli 3 roky..

Aj moja Katka vie kadejake veci, najradsej mam ked ukazuje kde ma brusko vo vani, tam sa tomu tak cuduje a tak si tu kozticku na brusku natahuje 😀 ona ked pocuje hudbu tak si tapka, aj dnes vecer ked som jej spievala uspavanku tak zacala tapkat - aj mi bolo do smiechu aj do placu ze ani uspavanka nezabera 😅

inak som poriadne dostipana od tych komarov, vcera davali v telke ze postrekovali, ale aj tak ich je este vela 😠

vejinka
14. júl 2009

no blizi sa mi devat hodin muz vedla na pc..na mna kukol ze uz by sa patrilo aj pomaly koncit...joooooj ved nebude sex lebo sa potim ako svina a uz aj tak dlho nebol tak co xce 😀 😀 😀

winona24
autor
14. júl 2009

aj jedno aj druhé má svoje - ja som z mojich naťastná....z 80B na 90D ☹

claudinka
14. júl 2009

je ich veeelmi vela.. vsade su 😒
mate sikovne deticky 😉 sa tesim na stretko nejake, snad aj ten moj sa nieco nauci, ze sa na neho nieco z vasich nalepi 😝

vejinka
14. júl 2009

joooooj ked postrekuju tak neskoroooo mali hned po zaplavach...somari no

rony253
14. júl 2009

claudi, az taka chudunka nie som, a ked som sa posadila s malou do bazenika, tak mi to brucho vychrlilo dopredu, az mi z toho bolo zle, kde su tie casy ked som vyzerala ako modelka ty vole, krasne brusko, no nebudem lamentovat, mala by som zacat cvicit aj tu rit spävit, lebo som jak zelatina traslava, ked sa na seba v plavkach pozrem mam normalne soky. 😠

vejinka
14. júl 2009

claudi nefandi si...moj cumel ako koza na vrata...na tie decka v larione a nic...ani ho nehlo ked tobias vedla neho ako motorova mys preletel 😀

claudinka
14. júl 2009

furt nespime.. chapete to? 😝

ja som bola vzdy tak akurat, ani nie male, ani nie velke.. a nikdy sa mi nikdy za nic nikto zatial nesmial, i ked minule hovorili cigosi vonku na ulici, ze jaka som tlsta, uz to neriesim.. rada by som, ale nemam kedy a ani ako.. jem malo, ale neodolam sprostostiam raz za cas.. a cvicit nemam chodit kedy a ani za co 😒 takze srat na to, vzdy pozriem na maleho a je mi jedno, ako vyzeram