Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
15. júl 2009

no veji veru veru, aspon na mesiac? 😀

luci my nechodime nikam.. niezeby som nechcela, nie su financie 😒

vejinka
15. júl 2009

lucia..len na 10 dni 😉 ale bereme aj notebook takze budem hlasit ako sa mam 😀 😀

vejinka
15. júl 2009

dnes som este vyhrabala z igelitiek co smi segra priebezne dava krasny zupancek...a ked som mu ho vyskusala sedel mu "skoro" ako uliaty takze ho vyperem a dobalim 😉

claudinka
15. júl 2009

vejus ty mu uz umyvas zuby zubnou pastou? jee to je super.. my este nie, kedze mame iba dva zubky..

vejinka
15. júl 2009

teeeda bohvie ci tam je signal 😀

vejinka
15. júl 2009

claudi umyvam asi od troch zubkov..pekne hned rano po kojeni...potom po obede a potom pred kupanim
no a miluje kefku len posledne dni vyvadza ako splaseny zajac

vejinka
15. júl 2009

no a dnes som mu kukala pusinku a tak zasa ma kopec hrbolcekov takze co nevidiet dalsie zuby...ale nervny je aj za troch takze urcite mu tam nieco ide...chvalabohu zatial mal najvyzsiu okolo 37,5 a to je v pohode

vejinka
15. júl 2009

teplotu som xcela napisat ...

luciankasebastianko
15. júl 2009

idem uspať asi toho divocha tiež sme hodre od 6:45 😒

vejinka
15. júl 2009

lucia len chod...moj uz odfukuje asi pol hodinku 😉

winona24
autor
15. júl 2009

bré ránečko Vám prajem

luciankasebastianko
15. júl 2009

ahoj win

luciankasebastianko
15. júl 2009

maly už buva

claudinka
15. júl 2009

ja som akurat povyvesala pradlo na balkon a umyla riad..

tusim sem chodia posledne dni tie iste tvare dookola, vsak? ale voobec mi to nevadi 😀 sak ani ja sem uz nechodim tak casto, ako kedysi..

ahoj win 😉 aka bola nocka? Nati posluchala?

luciankasebastianko
15. júl 2009

asi pojdem snim mam mrchu a som neaka nanič ešte to teplo 😖

winona24
autor
15. júl 2009

ahojte....dieťa mi akurát zaspalo prvý spánok...

claudi noc bola ničím ani nikým nerušená 😀 😀

veru chodia sem rovnaké tváre...ja keby som nebola v BB,tak tu tiež nie som tak často...ale tu nmám veľmi čo na robote 😅

luciankasebastianko
15. júl 2009

tak tu sa to blíži k 30 strupňom 😝 ale bazenik som už napustila kvietky poliala takže hurá je tu leto 😅

vejinka
15. júl 2009

win dobre ranko...dalsi teply den pred nami

vejinka
15. júl 2009

no ja bazen uz mam zbaelny takze dnes to vidim na pobyt dnuka...a von pojdeme len okolo piatej

vejinka
15. júl 2009

tu je slabych 25 😀

buksy
15. júl 2009

ahojte babenky...

veji..vobec sa netrap ze nechce pastu.. detom do dvoch rokov vobec nemusime zubky umyvat pastou...

rony... presne tak isto sa sprava sarinka ako aj nasa petka... ved to som ti uz vravela aj ked sme sa stretli v ke...
tak isto krici aj sa napina ako strunka... 🙂 stale je v pohybe ako keby bola na baterky..."upratuje" rukami vsetko okolo seba 😀 najlepsie je ked zacne rozhadzovat rukami alebo si tapuskat prave v okamihu ked jej davam lyzicku do pusy a to vsetko jedlo skonci na zemi... 😠
a inac vieme taptap tapusky.. papa iba takym naznakom... vie ukazat kde je lampa... no a uz sme zacali stvornozkovat...a kazde doobedu ked sa nadesiatujeme tak kakame do nocnicka...
a dnes v noci sa tiez strasne prehadzovala z lava do prava... na chvilku zaspala potom cicik a potom znova to iste dookola skoro az do rana....

luciankasebastianko
15. júl 2009

Tak to by som sa zbláznila veji byť doma aj ked je teplo ále maly nechce vydržať už aj rano hneď ako sa najedol buchal na vchod dvere zrovna sme sa s mužom čudovali ako si už vie že tadial sa ide von 😉 takže od 7:30 už behame po dvore ale prišla svokra tak behal sňou ,preto som tu ale už išla preč 😀

vejinka
15. júl 2009

lucia...no ved on pride na to ze v dome je najchladnejsie 😀 Erik je zvyknuty viac doma ako vonku..a to v tychto horucavach je len dobre ..aj vieme ukazat kde je lampa a hodiny vypinac ..kde je tato mama babka dedko stryko konik hracky proste skoro vsetko rozumie 😉

vejinka
15. júl 2009

no a ked ma rucicku v ustach tam ju vyberam a on sa pri tom rehooooce a ked na neho skaredo pozriem ruku da von a zatvari sa tak previnilo 😅

claudinka
15. júl 2009

win dokedy tam budes? u rodicov si?

moj v pohode zvladne byt doma, skor je doma radsej, ako vonku, lebo lozit ho vonku velmi nebavi, ked sa nema o co stavat..

kamilka12
15. júl 2009

Ahojte,

práve sme zaspali na prvý spánok..

Martin tiež ukazuje kde je lampa...hrozne sa mu lampy páčia a vonku ked ideme sa musíme pri každej pouličnej lampe zastaviť a obdivovať ju 😀 ..snaží sa aj rozprávať, ale iba tak, že hovorí koncové slabiky, takže lam-pa je "Pa", ra-ke-ta je "ta" a tak... 😀 Papa dáva pekne aj to povie, že "pa-pa"...ale zabudlo ťap-ťap ťapušky...to urobí rukami taký mix..ťap-ťap, pa-pa a "len tak všellijak"...toto všetko zmixuje 😀 Hrozne ho bavia dvere, klučky, chytá stierky...a ako rony písala, všetko hádže o zem a trhá..Najnovšie by stále krútil volantom v aute a robí pri tom "drn - drrrrrrn" a posledný týžden behá už len za jednu ruku...druhú mi nedá ani za svet a vtej druhej stále niečo prenáša z izby do izby...

Zubky si moc umývať nechce...strká si tú kefku až do hrdla a čistí si stoličky ktoré nemá 😀

buksy
15. júl 2009

claudi ake mas meno na FB ...? rada by som si ta pridala k priatelom a pozrela fotecky.. aj ja tam mam viac fotiek tak mozes kuk...

claudinka
15. júl 2009

o jedenastej dojde pre mna kamoska a ideme k nej do senca, tak sa tesim.. sa detuse trosku zahraju, ma tam bazenik, piesok, gulicky, tak maly bude mat maly raj 😉

kamilka12
15. júl 2009

a najnovšie každému vypichuje oko....aj deťom...aj dospelým...lebo vie ukázať kde je oko, nos, ústa, ucho....a na každom by to stále ukazoval 🙂

luciankasebastianko
15. júl 2009

veji ja tiež čakam že ho to teplo položí ale zatil sme k.o. všetci len on je jak rybka 😀 už je hore