Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
28. júl 2009

bubi nas maly sa dost budil v noci ked boli tie horucavy, teraz mame fajnovo schladeny dom, zaluzky mam skoro cely den zatiahnute, takze spinka relativne dobre...

terezicka
28. júl 2009

Ahojte, krásny teplý slnečný dník vám prajeme 🙂
Máme tretí zub vonku 😀 Včera som ho náhodou objavila Lucke v puse, lebo ma nechcela rukou pustiť do jej úst ale keď som sa s ňou hrala a prevracala som ju dolu hlavou tak som videla že zub sa už veľmi tlačí von. V noci nevedela spať, okolo 4 bola hore tak dlhšie a ráno nám už cinkala lyžička ( presne ako keď nám išli prvé 2 zúbky ), tak rátam že aj štvrtý by sa mohol predrať pomaly von. A dolu má tiež dosť rozšírené ďasná, aj kus biele jej presvitá tak možno aj tam sa bude niečo diať.
Jaj a Lucke nejako nechce ocka 😅 Teda nie tak veľmi ako ešte možno pred týždňom...Vtedy veľmi k nemu išla keď ho zbadala tak len ruky ťahala k nemu a nejako teraz vôbec nie, aj keď si ju zoberie na ruky alebo k sebe posadí, v momente ju vystrelí ku mne a k ockovi nechce 🙄

rony253
28. júl 2009

terezi, tak so zubkami mame presne to iste, vcera som si vsimla, ze uz dasienka ako tak prerezane hore, este nie celkom ale uz konecne, tiez je nervozna jak pes. a teraz prvy krat mala normalnu piskotu a nejako jej moc sladke nechuti. a uz cirkusuje

terezicka
28. júl 2009

Rony my tiež sladké nemusíme, piškóty samotné alebo chlieb s lekvárom nezje, minule som jej skúsila dať trochu šišky a bez úspechu. Ale mäso by jedla, to hej 😀 A trošku sa nám upravilo papanie posledné 3-4 dni, ale dúfam že to nezakríkrnem lebo to by som nerada. Dneska bude jesť na obed knedlík s omáčkou, uvidíme ako to zvládne...
A už je Lucka hore, neviem u nej nijako docieliť aby spala dlhšie ako 40 minút, ona má dva takéto krátke spánky za deň a ja z toho šediviem, lebo potom nestíham vôbec nič...Aj teraz ešte musím s ňou dovárať 😝

mishusha
28. júl 2009

ahojte baby, tak som po case zase aj ja tu... nejak som sa doobeda zamotala.... a aj tak doma nic urobene 😀
ja sa nastastie nemozem na papanie stazovat... spapame skoro vsetko... tiez ma rada od hippky tu ryzu s kuracim maskom a mrkvou... zblajzne ju na posedenie... 😀 sak potom aj tak vyzera.... 😀 😀 😀
s ovocim sme mali zo zaciatku trosku starosti...nechcela nic cerstve, ani jablcko...(len banan, ale to ma asi kazde dieta rado)...ale podusene a prepasirovane, tak tomu si uz dala povedat...teraz si uz zvykla a papa skoro vsetko ovocie....okrem jahod, a takych tych alergickych.
aj ked nemame este zubky, jablcko alebo dynu dokaze celkom dobre rozzut na tych dasienkach... takze brusime a brusime, mozno skor vyjduuu 🙂

kukam teraz vase fotoalbumy...ake mate kraaaaaaaaasne babenka 🙂 vsetky na spapanie

terezicka
28. júl 2009

Misku ako dávaš laure dyňu? Ja chcem dať dnes Lucke 1x a neviem či jej to mám po kúskoch dávať do pusy alebo po pučiť alebo ako...

mishusha
28. júl 2009

no dynu po kuskoch, vzdy z toho stredu odzdibnem a vopcham do pusy a mala pozujka a vycuca a prehltne 🙂

mishusha
28. júl 2009

jeje kukam, ze aj lucinka ma take koliesko do vody ako my 🙂
ozaj dneska asi pojdeme kupat... nejako teplo vyzera
len kym sa vymotame... idem radsej zacat balit... bo malinka zachvilinku vstane a uz potom nebude kedy

terezicka
28. júl 2009

Aj Lucka s abude dnes kúpať ale na dvore 😝 Nejako sa Marekovi nechce chodiť na kúpalisko a ja bez neho nechcem ísť lebo s ním mám voľný vstup, tak načo zbytočne platiť keď nemusím no nie? 😲 😀 😝 Ale aj tak ide večer do nočnej tak ho dnes nejdem ani ťahať. Už som ja Lucke napustila vodu nech sa trochu zohreje a poobede pôjdeme vonku sa vyčľapkať 😵

mishusha
28. júl 2009

presne tak, treba setrit 😀 kazdy cent dobry... ja tiez tvrdim...nam sa minule podarilo dostat do tatralandie uplne zadarmo...a dokonca aj do vitalneho svete....niet nad dobre kamosky 😀 😀 😀
bazen doma tiez na dvore mame, len ked ho napustime vodou, tak sa u nas zide pol dediny... 😎 takze mam doma matersku skolku, asi zacnem brat nejake vstupne 😀
my sa dnes do lipt.jana chystame...celkom v pohodke je tam... a malej sa minule naramne pacilo... a este si aj pod smrekom schrupla skoro dve hodky 😎

mishusha
28. júl 2009

oki, tak ja ficim... ideme sa napapat a chystat k vodicke...papa
a pekny den vam vsetkym, uzite si slniecka 🙂

euffra
28. júl 2009

ahojte, tak my sme sa uz vratili z dovolenky z chorvatska, bolo super, prvy tyzdden sme boli na istii pri pule a druhy tyzden na ostrove ciovo. mala to zvladla bez problemov, aj cestu, aj pobyt, aj slnko, aj more. prvy tyzden jej bola studena voda, tak nechcela do mora, len bazenik sme jej napustali a druhy bolo uz more teple, tak sa kupala a santila vo vode. na plazi vsetky kamene pooblizovala, velmi jej chutila ta sol, stale jazyckom behala a vsetko lizala.
inak este stale mi vobec nic nechce papat a ked pisem ze nic tak myslim ze vobec vobec nic, len kojim, som uz na prasky z nej 😖
okrem papania robi pokroky, uz chodi sama, je riadne presibana a asi sa jej uz zacali tlacit stolicky, lebo je strasne nervozna, v noci mrnci a stale vsetko pcha do ust a stale len na prsnik sa pyta

vejinka
28. júl 2009

efra aspom ze mas mlieka...to je na nezaplatenie..ved ona zisti ze to mliecko jej uz pomaly nebude stacit..xce to cas 😉

silwietta
28. júl 2009

euffra, tak to ti nezavidim, ze mala nechce nic len mliecko... mne maly teraz ked bol chory a teplotoval tiez chcel iba mliecko a piskoty a ja som z toho bola na prasky - a to boli iba tri dni... ale zase na druhej strane som bola rada ze este kojim, lebo inak by som asi zosedivela... caj uplne odmietal...

luciankasebastianko
28. júl 2009

ahojte tak ja len na skok
efra držkam palčeky nech už začne niečo papať a keď jej tak chutili tie slané kamene tak jej skús niečo prisoliť nožno zaberie a som rada, že sa vám dovolenka vydarila 😉
janka Paulinke Gratulujeme 🙂
rony tak v noci to máme aj my pestré, ked je teplo a hlavne zaspavanie je fuj fuj 😠 a to som si myslela, že ked žačne behať bude K.O. večer a zaspí jak poleno 🙄 fikcia

bendy
28. júl 2009

Ahojte kocky, ako sa mate??Moja mala uz hajuska a ja som sa sem konecne dostala. Od rano som bola v jednom kole, prerabaju nam totiz to balkon tak som bola v jednom kole ani len Pc som nestihla zapnu 😖 Citam ze sa tu bavite a papkani, moja ma velke problemy zjest ovocie, vobec jej to nechuti neviem preco..uz len ked zbada misku z nejakym ovocnym mixom uz kruti hlavou ze nie nie a to ani neochutna...tak ja neviem co s nou, ci ju mam nahanat s lyzicou alebo jej to nemam nukat ked nechce. Este tak vyzivu zje ako tak ked je hladna no ale krmit ju kazdy den vyzivami to sa mi nejako nepozdava.
Idem vas docitat co ste od vcera popisali....

rony253
28. júl 2009

ahojte, tak mala uz zaspala, ale pol hodinu sa pretacala na posteli a sadala si, zmoli tu deku a hadze sa na nu, potom si tvar zakyva, no pokial si najde polohu na spanie hruza, ale uz hajuska.
vidno, ze ju tie vrchne zubky trapia, sice uz su trosku prerezane no idu jej aj vrchne dvojky tak ma bolesti a je nervna, ak bude znova v noci nepokojna dam jej panadol. vsak tuto noc som sa vobec nevyspala, vkuse s sebou nieco narabala aj ked mala oci zavrete no nebola kludna.
no drzim vam vsetkym palce nech vam deticky zacnu pekne papat, Sara toho dnes znova pojedla az az klopklopklop, na olovrant som jej skusila dat od Hipp take nieco nove volasa to ak to prelozim palacinkove trhance v jablkovej vyzive. no poviem vam bolo to fantasticke, Sara to spraskala jak nic a to bolo 200 gr. a potom este zcvikla polku zemle.
tak sa ja chystam dat kuchynu dokopy a trebalo by zehlit. Nechceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sa mi!!!!!!!!!!!!!!!!!
a dnes idem spat o deviatej................ 😒

rony253
28. júl 2009

bendy, ja davam Sare aj surove ovocie ale vyzivu ma kazdy den aspon v kasi. vska je to robene pre deti, tak na to nic zle nie je, stale skusam aj nove veci od Hipp a zatial jej vsetko chuti, niekedy varim a niekedy jej dam Hipp. Ja sa stale predzasobim a hotovo. maju super veci aj z ovocia, aspon tu u nas, lebo take som na slov nevidela. no toto dnesne jej moc chutilo a ked sa kupeme ale lietame po dome, tak sa mi nechce varit a viem ze z Hipp zje vsetko. Zajtra jej dam od Hippka tu rybu a poobede ked si pohaja ideme do thermalu a tam jej zoberiem nejaku vyzivu, chcem zajtra melon kupit a skusim. normalny banan papa pekne jej davam kusky do pusy, ona trosku pokuska a zhltne, miluje broskyne, len sme z toho zasvinene, lebo ona do toho kuse a taha von stavu ako z cicika 😀 a ja som zalepena a ona tiez. jablko normalne postruhane nechce, a zajtra kupim melon aj zlty a skusime.

bendy
28. júl 2009

Ahoj rony...no akurat som citala dozadu, ze davas Sarke vyzivy do kase, asi to skusim aj ja..to mas pravdu ze je to vyrobene pre deti, aj ked nechapem preco jej tie moje mixi nechutia 😠 ...vzdy jej nieco nove vykuzlim chuti to super ale ona sa na to ani pozriet nechce a ked jej to strcim do ust tak sa tvari akoby prave zjedla citron 🙂 Inak co sa tyka obedov, to sa naje vzdy perfektne ci to uz uvarim ja alebo ked je to Hippka aj sa jej maly 🙂 🙂 Aj ja mam doma vzdy nieco v zasobe, lebo su tiez dni ked beham a nechce sa mi varit 😉
A este sa chcem spytat ako casto davate deturenco maso??

bendy
28. júl 2009

ako tak citam po sebe dako mi sem tam vynechavaju pismenka 😉

bendy
28. júl 2009

jooj aj ja by som mala zehlit a tiez sa mi nechce...ale zajtra ma prist svokricka kocikovat tak sa budem venovat domacim pracam 😖

bendy
28. júl 2009

citala som tu ze ste sa bavili o topanockach Robeez, hladala som tu stranku ale nasla som len anglicku a zda sa mi ze tie topanocky su tam podstatne lacnejsie. Su to vlastne oni??
http://www.robeez.co.uk/Robeez-Soft-Soles-Wildf...

vejinka
28. júl 2009

ahojte maly akurat zaspal...a dnes som fotila ako besna vonku dnuka topanky seba a maleho ..no proste dnes bol fotaciii den 😀 a boli sme v meste v dm a uplatnovali sme si 15% zlavu na nakup...a kupili sme zasoby za 30€ a oni nam pri pokladni dali dalsi kupon..uz ho ale nevyuzijeme a akcia je do konca jula takze smola bud prepadne ale kocky ktore ho xcete dojdite si pon..do LM 😉

vejinka
28. júl 2009

ach aj ja mam zehlenia...zajtra rano skor ani nepnem pc kym nepozehlim

bendy
28. júl 2009

ahoj veji ake topanky si fotila??

rony253
28. júl 2009

jeeeeeeeeeeeee bendy su to tie a su podstatne lacnejsie, aj ked neviem aky je kurz, u nas stoja okolo 34 a tu 21 libier neviem ci to nie je to iste podla kurzu

vejinka
28. júl 2009

benky vcera som malemu kupila tieto: http://www.slovobuv.sk/index.php?option=com_zoo...

bendy
28. júl 2009

21 libier je 24 euro aj tak sa to stale oplati

vejinka
28. júl 2009

teda presne tie nie lebo su trolinka ineee ved uvidis zachvilku to muz da do pc a ja to hodim sem 😉 😉