• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
kamilka... samozrejme ze som musela striehnut.... hned si chcela kus liznut :wink:
25. aug 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my uz od siedmej spinkame, cez den toho vela nenaspi, tak vecer skor odkvecne. :wink: my sme sa dnes prehrali cely den, len z ruky chodila a vsade lozila a vsetko rozhadzovala kade tade. teraz by mi tu trebalo jednu upratovacku zavolat. Pre dnesok sa s vami lucim, mozno neskor nakuknem ale idem zehlit. tak papa
25. aug 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my sme boli v meste a oplieskali 35 eur...nakupila som si do zasoby vlozky a amemu kasicky a tycinky do usi..a cestou domov sme sa stavili u manzelovho kolegu potreboval daco porobit s pc..tak reku ok aspom troska zmena..tak sme tam stvrdli do siestej a maly sa super vhral s detmi oni maju dve ale velke..15 a 13 ale onni boli vo vytrzeni a maly bol happy lebo mu podonasali kopec hracieka a leporel :grinning:
25. aug 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz sa snazim uspat ale nejako to nejde lebo pred domov nam zastavilo nejake srotacke auto a nexce nastartovat tak tam trieskaju po nom..a uz dva krat sa zobudil..a pocujem ho zasa ..ale aj tych ludi slahnutych pocujem ako sa hadaju vonku vrrr
25. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no maly spí ešte varím lebo zajtra je asi stretko s babami z Banoviec( modry koník) tak aby bolo čo papať ešte som ich všetky nevidela tak sa teším :wink:
25. aug 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my uz asi spime lebo nic nepocujem..idem ho kuknut
25. aug 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spinkaaaaaaa huraa :dizzy_face:
25. aug 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda iden spat aj ja..dobru kocky
25. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my uz od osmej hajame, som pisala, ze sa dnes zobudil az o jedenastej, potom si zdriemol od 14 do 16 a teraz odkvacol o osmej.
25. aug 2009 o 20:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka3n tak to ti záááááááááááááááááávidíííííííííííím ty máš dobré dieťa :wink:
25. aug 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je ale pusto čo všetky žeglite? :grinning: alebo piglujete? :grinning:
25. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ojooooojooooooj, babulky, tu sa toho popísalo :slight_smile:
ja vôbec nestíham, to moje šidlo by iba vonku bolo :grinning:

ale chcem aspoň zablahoželať oslávenčekom, Sarinke k 11, atď, no proste všetkým :dizzy_face:
a ešte raz ďakujeme aj my za gratulácie :dizzy_face:
26. aug 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko maminky,nuz mam resty v docitavani :slight_smile: nejak nestiham..

Dnes sa chystame do Bojnic,pozriet zvieratka,tak som zvedava ci sa Petkovi bude pacit :slight_smile:
26. aug 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zienky...

ka3 ta tabula ma okolo 8 magnetiek... 3 tabule ktore mozes menit ... a hra melodie ked stlacas magnetky alebo ked ich vysypes do kosika... ja som ju tiez pozerala a dala som si to v draciku rozbalit kedze predavacky ani same nevedeli ze co vsetko tam je... tak mi to pekne vybalili a ukazali co vsetko to obsahuje,,, aj podla mna je to celkom fajn...

natas .. aj ty mas muzika grafika? aj ja... :grinning: my mame reklamku... :wink: tak musim skusit aj ja dat malej nejaku pastelku do ruky ze ci bude mat kreativne citenie po tatovi... :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babulky...... pekné ránko a krásny deň...... :wink:
26. aug 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko my sa snazime spat ale nejde nam to..
26. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz spime..
26. aug 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste zasa...? zeby FB? :sweat_smile:
26. aug 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak mi asi definitívne už budeme piť mlieko iba ráno...ráno mi ho pije v pohode, ale iba 120 ml. Večer znova štrajkoval, tak budem musieť zaradiť ovela viac mliečnych výrobkov, aby mal dosť vápnika :unamused: Som tu na MK našla tému, kde veľa mamičiek má tento problém a približne v tomto veku ako je Martin, proste z ničoho nič sa detom mlieko začalo protivit a reagujú presne ako Martin, ešte len flašu s mliekom zbadá hneď sa rozplače. Ale zaujímavé, že ráno mu to nevadí. Som rada, že aspon ráno niečo vypije :unamused:
26. aug 2009 o 09:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som si čítala niektoré recepty na nepečené torty pre drobcov a dosť často sa tam na sladenie používa hroznový cukor. Tak som ho včera kúpila a tam je napísané, že je hlavne pre športovcov a ťažko pracujúcich..aby dodal energiu. Myslíte že ho možem dať do torty malému? :confused:
26. aug 2009 o 09:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamil ja dam normaly cukor a len bilku...
26. aug 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. aug 2009 o 10:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka3n pise sa pri "liptovskej mare" ...to len na okraj :wink:
26. aug 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
ja kavickujem, mala este nespi :angry:

ka3n.. pekne fotocky, super na nich vyzerate - aj matusko aj ty :wink:
26. aug 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka3n inak kraaasne fotecky :wink:
26. aug 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha diky, som nad tym veji spekulovala a idem to prepisat :slight_smile:) tiez mi to tam nejako nesedelo.

dakujem..no tak si dam aj ja tu tabulu rozbalit v draciku.
26. aug 2009 o 10:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby par dni som tu nebola..mam tu sestrine deti a nervacim ako slak...maly strasne zle spava ani na ciciku uz nezaspi, v kociku zaspi, ale len na max.pol hodinu :rolling_eyes: tak dnes som vyskusala vajicko a zaspal, pekne som ho preniesla a spi v postielke uvidim do kedy...deti mamina vzala prec, tak tu je klud, ale ked sa dovalia sodoma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
som totalne nevyspata, lebo drobec v noci zase nespal a mal 10 minutovku neuveritelneho placu, neviem ci ho nieco bolelo alebo, ale ani za pana sa nedal utisit tak toto sa nam dlho nestalo :confounded: a potom sa budil kazdu hodinu , ja neviem do kedy toto potrva, ale zacina mi to liezt na mozog a nervy mam v haji :angry:
veji tak co aku chystate oslavu?
26. aug 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach no ked sa sem po dlhom case dovalim tak tu nikoho :unamused: no co uz musim kuk castejsie :grinning:
26. aug 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ako sa mate? idem si vas trosicku precitat.

my sa mame celkom fajn, len maly sopluje a kasle. Neviem ci zasa kvoli zubku alebo niekde nachladol. inak je perfektny. chodi krasne sam, obcas ho zamoce, ale je to uz dobre. Vazime cca 9800g.
26. aug 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olla serus no oslava sa preklada o tyzden lebo par ludi z rodiny ochorelo..no dufam ze ju nebudem musiet posunut este raz.. :pensive:
26. aug 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok