• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
tak sa ja s vami lucim a idem spat. prajem dobru nocku... :wink:
27. sep 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ppapá, dobrú nocku
27. sep 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...
rony bielko mozu..
28. sep 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano, tak mi uz mame vsetko zo skrin vo a len chodime a chodime :grinning:
28. sep 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon my :grinning:
28. sep 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano..
28. sep 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sara je uz totalne unavena, ale ked ju dam spat place a place, ale oci jej uz padaju. Natrela som jej dasienka dentinoxom, normalne ma na tych dasnach bozule, chuda moje. :frowning2:
28. sep 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co dnes varite pre drobcov, nolen dajte nejake napady, ja som uz v koncoch co mam varit. Varite stale cerstve, ci date aj napriklad z predchadzajuceho dna, ja som doteraz stale cerstvo varila.
28. sep 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. :slight_smile:

my sme boli cez vikend u nasich, Katka tam mala druhu oslavu, dostala darceky, torticku a boli tam aj segra s mojim malym krsniatkom Noruskom :dizzy_face: :dizzy_face: Katuska bola zlata, sice ich niekolko mesiacov nevidela, ale aj tak ich hned vybozkavala ked ju zobrali na ruky :grinning:
Chcela som tam ostat s malou cely tyzden, ale vcera zacala hrozne kychat a trosku soplit, navyse v dome na horehroni je momentalne o dobrych par stupnov zimsie ako mame tu v Ba, takze sme sa radsej vratili s ocinom domov. Nemala som odvahu ostavat tam s chorym dietatom sama na dedine bez auta.
Konecne nam lezu horne zubky, lebo my mame este len 2, mame za sebou 2 preplakane noci, doma nam aspon muzik v noci pomoze, tam by som bola na nu v noci sama :unamused:
28. sep 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony.... ja Katke este varim vacsinou zvlast, a este aj dlho budem. Na nasu stravu bude prechadzat postupne. Spolocne jeme teraz zatial len polievky - samozrejme ze ich solim a ochucujem len minimalne. Ale minule sme spolu papali napr. pecene kurca.
A co sa tyka tej bravcoviny, ja som este tiez nedavala, lebo tiez ju jeme malokedy, ale aj bravcovina sa da pripravit zdravsie - napriklad udusit so zeleninou. V mama a ja su recepty s bravcoveho masa urcene pre deti od 1 roka.
28. sep 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak konecne mi dieta zaspalo, to bola od siedmej hore, 4 hodiny sme len chodili za jednu ruku a vsetko rozoberali a vyhadzovali zo skrin, takze mozem zacat teraz upratovat. :grinning:
Naty idem pozret tie recepty na mama a ja, vidis tato stranka ma nenapadla.
28. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, my mame za sebou narocny vikend... bola u nas sestra s rodinou a nasi, sme oslavovali cely vikend, Miskove narodky a meniny co bude mat zajtra a este u nas boli aj hody... a dnes rano sme sa s nimi rozlucili, a ja som zacala upratovat, teraz mam chvilku pauzu, cakam kym sa mi doperie varka perin a s vysavanim pockam, kym sa maly zobudi... dnes mu bude asi smutno, kedze budeme len sami dvaja, cez vikend tu bolo plno ludi, to sa mu naramne paci... vsetci boli nadseni z toho ako kopal do lopty, no cisty futbalista z neho bude :sunglasses:
28. sep 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natas kedy pridete do ke?
rony my tiez jeme nieco spolu napr. polievky a nejake lahke jedla ale este jej varievam aj zvlast... dnes jej mozno skusim ponuknut spenat s cestovinou a zeleninou... uvidim co na to povie lebo ona spenat nemusi...
28. sep 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa tyka varenia, tak ja Miskovi este varim separe, alebo zjem to co som navarila prenho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale sem tam mu dam uz nase jedlo, hlavne ked je to este pred dochutenim, teda zatial som mu dala iba polievku a zeleninu z polievky...
28. sep 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne dieta zaspalo idem dat maso do pacu... a malej uvarit obed
28. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buksy... no predbezne som sa so segrou dohodla, ze o dva tyzdne. Teda ak budu deti zdrave :unamused: Urcite ti dam vediet aby sme sa mohli stretnut :wink:

este k vareniu - ja som jej zacala masko dusit, doteraz som jej ho len varila, a je to ovela chutnejsie. A zacnem aj zapekat. Zistila som, ze jej hrozne chutia polievky, doteraz mi ich vypluvala, teraz dokaze stapnut plnu mysku :confused: :confused: Takze prechadzame na dvojchodovy obed.

silwi.. ja po malej dojedam stale - niekde som citala, ze ak dieta nechce jest, tak to jedlo mame pred nim zjest - takze ja to doma praktizujem stale :grinning: :grinning: Ale nepomaha to :sweat_smile: :sweat_smile:
28. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dala obyvacku dokopy, bolo tu akopo vybuchu, vcera mala Sara tiez dvojchodovy obed, uz som to asi pisala vcera, a tiez spapala pekne polievku kuraciu s nakrajanou palacinkou ako rezance a druhe jedlo mala zemiacik a stena som supla do truby a dookola som dala listovy spenat ale z mrazaku a ten jej veeeeeeeeeeelmi chuti, hra sa s nim a da si aj pekne do pusy.
dnes mam este pre nu odlozenu polievku zo vcera menej solenu a este aj zemiacik s kuracim mäsko, tak uvidime ci to bude aj dnes papat. ak nie urobime volaco ine.
28. sep 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nie, rozhodla som sa inak, idem jej urobit cuketovu polievocku s krupicovymi haluskami. a neskor bude mat mäsko, tak papa
28. sep 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby maly konečne zaspal tak idem upratovať :confounded:
28. sep 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som akurát poupratovala...Natálka pospala takú hodku a pol...tak som vypulírovala kúpelku a kuchyňu..teraz povysávala....perie mi práčka...večer dožehliť tú haldu....niekedy by som už najradšej išla naspak do roboty.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/album.php?aid=70693&id=1181423773&ref=nf

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/video/video.php?v=1150032869282

AHOJTE LEN TAK MIMOCHODOM.....NEPOZDRAVILA SOM :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
28. sep 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kuk, tu je zopár fotiek z Luckinej oslavy
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=332989&vReferer=
28. sep 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez krasne fotecky
28. sep 2009 o 12:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon tiez super fotky
28. sep 2009 o 12:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas to caka teraz v sobotu
28. sep 2009 o 12:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my uz papame to co vsetci..aj bravcovinku aj polievky..len jemu vsetky polievky mixujem a druhe tiez teda vcera mal knedlu bocik a kapustu a z tym mal troska problemi dusil sa...a pokrajat nadrobno sa mi to nedalo..ale tak popapal pekne aj tak..akurat dnes mal ovocny obed nektarinky a jablka a k tomu sunarka keksiky..popapal odgrgol pohral sa nakojila som a teraz uz odfukuje :wink:
28. sep 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka ďakujeme :slight_smile:
Lucka tiež papá všetko, teda keď chce... Ja jej dávam už dosť veľa vecí, aj bravčovinu mala a v pohode to zvládla. Samozrejme dačomu sa ešte vyhýbam, samotné mlieko jej napr. nedávam ešte piť, aj sladkostiam sa ešte vyhýbame... Ale slanému nevieme odolať, dokonca aj čipsy mi už ochutnala :sweat_smile:
28. sep 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mlieko v polievkach uz skusali a nebol s tym problem..a zo sunarky kase sme presli od soboty na robene kase nomentalne papame krupicovu kasu detsku s klasickym trvanlivym mliekom a zatial som nespozorovala nic negativne...velmi mu chuti davam do nej aj stipku cukru a aj skoricovy cukor nabuduci tyzden budeme papat robenu ryzovu kasu a dalsi ovsene vlocky...

no prcham ja zehlit lebo mam toho pozehnane...hadam do pol tretej pozehlim..potom pojdeme von :wink: pa kocky
28. sep 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veji v polievke mliečko zjeme aj my, ale som myslela že samotné nepije
28. sep 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pijeme uz aj samotne cca mesiac
28. sep 2009 o 13:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. sep 2009 o 13:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok