• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
lucianka - veď to...aj mne sa tých očkovaní zdá až moc..zatial sme dali asi všetky čo sa dať dali :unamused: ..Luci, a to očkovanie proti klieštom robia kde? Do nožičiek?
2. nov 2009 o 09:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win kupila som ju v lekarni a kamilka bude to mixovať s tou povinnou v 15 mesiaci tak asi do nožičiek :confused:
2. nov 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win - ja som sa s dr. na poslednej poradni dohodla, že ho chcem dať očkovať..a ona ma iba objednala na zajtra..takže platit budem u nej..ona to asi teda už kúpila..
2. nov 2009 o 09:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepšie by bolo keby tie kiahne dostal teraz lebo takéto malé deti to vraj znášajú najlepšie a čím je dieta staršie je to horšie :frowning2: inzerát : kúpim vírus ovčie kiahne zn. veselé sviatky :grinning:
2. nov 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucianka - my ideme teraz iba na tie kliešte...na tú povinnú sme objednaní až v decembri :confused:
2. nov 2009 o 09:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa zda ze mi doktorka hovorila ze teraz bude pichat uz do rucicky :confounded:
2. nov 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj my ideme až v decembri aby nás nemusela pichať 2 krát :confused: a na jar druhú a už bude ochrana :sweat_smile:
2. nov 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dík luci...a kúpila si tú čo posielala kamilka link?????stála toľko koľko tam píšu???

sorry pýtam sa jak degeš....ale proti kliešťom b som asi dala zaočkovať.....porozprávam sa s dr....tento týždeň začíname s Prevenarom....

ja som zásadne proti očkovaniu proti všetkému,čo sa zaočkovať dá....ale to je môj subjektívny názor...a nechcem,aby to vyznelo,že tie,ktoré tak spravili odsudzujem.... :wink:
2. nov 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spinkaaaaaaaaaaaaaaaaaa
2. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat pozeram superstar a fakt ten janko bendik je bohovsky spevak...uplne mam z neho zimomriavky :sweat_smile:
2. nov 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja neviem či ste videli tie foto z mojej záhrady ale to je dzungla aplná kiešťakou a raz som počuvala ako jeden pán hovoril že musel svojho vysokoškolsky vzdelaného syna učiť znova chodiť a písaťa hovoriť lebo dostal tu encefal. :pensive:
2. nov 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kliešťakov :confounded:
2. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucianka .. zahlasovala som :wink:

veji supis .. ten moj vystraja jak cert .. vzdy je tam kde by nemal :dizzy_face:
autor
veji no mne sa včera najviac páčil Bendig,Chodúr,Domča Stará a Leona..... :grinning:
autor
kliešťová encefal.je prevít....toho sa aj ja bojím....... :confounded: :frowning2:
2. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam dakujem už som myslela že si to nikto nevšimol :frowning2: , je nás tam len 22 tak mám šancu :sweat_smile: a skoré uzdravenie martinkovi
2. nov 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win no kúpila som ten v junior do 11 rokov :wink:
2. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win sak to su skoro vsetci.. :grinning:
2. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, ste sa nejak rozpisali, trosku odbehznem a uz nestiham citat...

my sme zatial nerozmyslali davat ockovat proti nicomu, klieste mozno dame, musime sa poradit...my stale chodime do lesa aj s malou, tak asi dame,

my najnovsie spime nespime cez den ju musim znasilnovat aby spala, a to zaspi okolo 3, potom samozrejme dlho santi...a v noci ze santi to uz ani nepisem, dnes bola v kuse na ciciku...

baby je tu niektore babenko, co ma este len 4 zuby? viem, ze bolo, len ci este stale,
nam vysiel posledny asi 29 jula a odvtedy nic...
2. nov 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia aj ja som zahlasovala :grinning:
2. nov 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne najviac Bendig
2. nov 2009 o 10:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

tak my sme vcera zvladli uspesne presun z Ke do Ba.... krpata spi tak kavickujem :dizzy_face:
vidim ze ucast tu hojna, nie ako v lete...

precitala som posledne dve strany, takze sa vyjadrujem:
topanocky - zimne este nemame :sweat_smile: ale vyriesime dufam tento tyzden. Na doma som jej najprv obuvala botasky - ale hrooooooozne sa jej potili noziciky a smrdkali, potom som kupila papucky - tie sa mi ale vobec nepacili, zle sedeli na nozicke, tak som objednala liliputy a teraz beha v nich. Vyzera ze jej je v nich pohodlne. Od stredy idem chodit na take cvicenie, ktore vedie fyzioterapeutka, tak sa jej opytam ci moze chodit aj v tych liliputach...

kiahne - proti kiahnam zaockovat malu nedam, ale planujeme sa zaockovat my s muzom. Chcem zaockovat proti zltacke a mozno aj proti kliestom....
2. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nad tou zltackou rozmyslam aj ja..predsa len pokojnejsie bduem spavat ked pojdeme do materskeho centra a bude chytat hracky po inych detoch..nejako sa bojim aby nieco nedostal :pensive:
2. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem ,dá sa z jedneho PC iba raz tak tie bohačie čo majú dva možu aj dva krát :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no monika bagarova spieva nejako slabo podla mna..neviem ale v semifinalovych kolach uplne ziarila..a teraz to nieje ono
2. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natas... vitaj... aj nasa navsteva z ba sa vcera presuvala do blavy.. isli rano o deviatej a vraveli ze cesta bola super ale isli spodkom...
a ako katka zvlada cestu? aj si pospi? ja len preto sa pytam lebo o mesiac ideme my do ba a neviem ako prezijeme cestu... petka sice vydrzi pozerat na rozpravku ale neviem ako to bude ked pojdeme na taku dlhu cestu lebo naposledy sme isli v noci a to spala...
dufam ze nemate nocnu moru aj so segrou ...z naseho stretnutia :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
proti žltačke chcem dať aj ja......
2. nov 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zltacku dáme aj my :wink: a baby ked hlasujete tukate na fotku ? treba na boku je stav hlasovania a na tu čiaročku kde ja napísané foto č. 10 vobec mi to neukazuje že mám neaké nové :sweat_smile:
2. nov 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava ako zaspieva elan smajda
2. nov 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci... prave som sa chcela opytat ako sa da vlastne zahlasvat ... lebo na fotku som klikla ale nikde nepisalo ze pridalo hlas

buksy .. o chvilku napisem, idem dat varit polievku....
2. nov 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok