Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jurocko
19. nov 2009

ahoooojteeeeeeeeeeeeeee nemam cas tu vobec chodit..rano upratujem,vari sa..potom k lekarke s karinkou..tak som prisla domou mala som na pocitaci pracu a teraz pozerame kamoskinu svadbu .....
inak v KE som trochu nakupila pre karinku nieco....este dokupit a mozem zacat balit

včera sme boli Takko mali 30 zlavu tak som kupila Kajke super bundu na zimu a nohavice ale tie jej dam az na vianoce

sopliky sa stracaju tak som rada 😉 tobiasko zacal pekne hoovorit teta..ľaľa..toto..kde.zlaty je nas zlatíčko krasne
zajtra ideme večer o piatej na posedenie do tety tak babka bude s detmi tak sa aj tesim na zmenu 😉

tatika budeme mat od utorka doma tak si aspon poumyvam okna a povesam zaclony 😉

dobre idem dalej pozerat a dat si cokoladu mam obrovsku cokoladu

tobiasko sa v noci dost budi ale zvykla som si...... 😀
bruuuu nocku

estella
19. nov 2009

ahojte tak som vas zbezne precitala dnes ste toho popisali dost... 🙂

annie hlasujem za Viktoriu 😉 .....my sme mali pre dievcatko vybrate meno Amelia strasne sa nam pacilo ale nelutujem ze je Maxim je to taky malicky tulko..... 😅 ...ale priznavam sa ze som si veeeelmi dlho zvykala na toto meno mne sa ziadne chlapcenske meno nepacilo a mala som co robit aby som mu v porodnici dokazala hovorit menom....ale uz je to samozrejme v pohode a som zmierena ze je to Maxim....ale cakat tretie a keby to mal byt chlapec tak meno by bol vaaaazny problem....

winona24
autor
20. nov 2009

dobré ránko.....

evitkamalicka
20. nov 2009

dobre ranecko 🙂

ollako
20. nov 2009

dobre ranecko prajem 😉
my noc ako obycajne otras... aaach kedy to uz skonci 🙄 😅
idem poupratovat, prachu tu mame aj riadu po ranajkach a som total nevyspata, najradsej by som si schrupla 😔 no neda sa

rony253
20. nov 2009

dobre ranko prajeme, Sara ma zobudila rano o 5.15 ze ham ham ham 😀 tak sme si urobili mliecko a potom sa len prehadzovala asi hodinu v posteli, ale nakoniec zaspala a spali sme do osmej. no idem lebo ma nenecha dieta

jurocko
20. nov 2009

dobre ranko.
my tiez noc otras,aj ja by som si ollako lahla ale neda sa..... 😠
tobiasko mi zacal opet drzat v puse obed a nechce jest..ojooj tie zuby...ine všetko popapa len obedik..čo narobim
annie ja hlasujem za Bianku ale krasne je aj Viktoria ja keby som mala dievčatko tiez mam dve mena a rozhodovala by som sa tažško a keby chlapcek bol tak tiež mame mena 🙂

bubinko83
20. nov 2009

baby kolko vam deti vypiju mliečka za den? Kolko krat a ako vela?

jurocko
20. nov 2009

bubinko ja kojim ale vela krat a v noci tiez takze si myslim ze moj anjielik vela mliecka ma myslim vapnika a to este krasne spapa jogurt 🙂 a tvoj filipko kolko vypije?

jurocko
20. nov 2009

😉 🙂 🙂 dobre idem aj ja nieco porobit lebo o dvanastej po karinku a potom na tanecnu a tak večer na posedenie k tete..jooj ale sa tesim 🙂 tak pekny den vam prajem

winona24
autor
20. nov 2009

bubi 2x po 260-300ml

evitkamalicka
20. nov 2009

mne raz tych 300ml a potom ma este 2x jogurt, alebo puding alebo nieco mliecne

mishusha
20. nov 2009

ahojte... tak ste toho zase popisali.. 🙂 nejako som jeden den pozadu, musim este docitat...
ja tiez nemam nejako casu sem chodit... a najma teraz ked sa mi pokazil komp... 😠 a muz furt sedi na notebooku... 😠 no ale idu vianoce, tak mozno nieco jezisko donesie..... 😎
upratujem jak naprogramovana...bo muz mal nepredpokladane volno, ta som okna umyla, kuchynu vyriadila... a teraz uz len spalna ma caka, maju nam doviest skrinu novu, tak to az potom poriadim...sa tesim ako mala...

darceky uz pomaly dostavaju aj konkretnu podobu, nielen virtualnu 😀 Lole som objednala pohariky do vane a taky obedarik na cesty... super vec, a drzi to aj teplo... a este nejake hracky jej kupime...ja len drobnosti pre nu, lebo podostava toho zase na amenmariu, a iba miesto to zabera
pre nasich idem koberec do obyvky a mlademu som kupila baranicu a objednala toto http://www.ecovaky.sk/relaxacne-kreslo-active.html to je vlastne darcek aj pre Lauru... a ze len drobnosti 😀 😀 😀
ale svokrovcom ani netusim... poradte nieco... idem robit kalendar s fotkami malej ale este nieco... toto sa mi zda len ako taka drobnost... oni nam vzdy toho nakupia 😖 a ja sa potom citim blbo..
no ale som sa rozpisala.... ale pochopte ma v praci sedim a niet tu ani nohy 😒

mishusha
20. nov 2009

bubi my vypijeme rano 210 poobede 180 a vecer 180ml a este skoro kazdy den jogurt, sem tam syrcek a tak

ka3n
20. nov 2009

ahojte...ja som varila dnes iba spenatik, aj nam aj drobcovi, manzel si ho vcera vecer normalne vypytal...matusko spal zase celu nocku, rano budik o 6.44 boli sme doobeda vonku, krasne slniecko u nas svieti a o 12tej zalahol..idem sa naobedavot a potom si pojdem asi k nemu lahnut..ked sa zobudi napapame sa a pojdeme von...dnes je u nas pekne slniecko..

annie13
20. nov 2009

ahojte no glukoza, hnus, zvracala som, zle mi bolo, motyliky mi lietali na pred oci
ozaj baby nebyvate niektora pri tescu nieco zhanam a u nas uz nemaju
Matka som rada ze Maximko v pohode 😉 mysleli sme na Vas

ka3n
20. nov 2009

sice nebyvam pri tescu, ale som zvedava co zhanas 🙂))

winona24
autor
20. nov 2009

tu je hmla ako mlieko.....fuj.....

annie čo potrebuješ?

ka3n
20. nov 2009

win, tak dnes sme boli hore pred 7, ale v pohodke vydrzal az do 12..jupíííí

u nas krasne slniecko.

winona24
autor
20. nov 2009

no vidíš ka3n 😉

tu bolo včera krásne...že 16st...ale dnes???? 😠

ka3n
20. nov 2009

je mozno o 2-3st chladnejsie ako vcera, ale doobeda sa nam vycasilo a mozno to zachvilku pride aj do BA...idem si lahnut k drobcovi..

goga03
20. nov 2009

ahojte,

k mlieku, oliver vypije rano 220 a vecer mu tiez zarabam 220 ale vypije tak 3/4. okrem toho ma jogurt, syr a podobne.

dnes sme boli na ocnom, mu preplachovali to ocko, tak vrieskal chudatko neskutocne. som mu drzala ruky, sestricka hlavu a doktorka robila. este bol samozrejme zabaleny v plachte aby sa nemetal. ja som mala hlavu dole, som sa radsej nepozerala ako to robi ☹ ma zuzeny slzny kanalik. za tyzden ideme este na jeden preplach ☹
no ale hadam mu to pomoze, radsej teraz preplachnut, akoby mal ma cely zivot problemy s ockami.

tu bolo rano o deviatej - minus jeden stupen

vejinka
20. nov 2009

goga no veru..kosa je u nas neviem kde je tych 12-15 co hlasia od rana v radiu 😔

vejinka
20. nov 2009

zacinam byt hladna...oj chcelo by to nieco sladke..lebo umrem

vejinka
20. nov 2009

a maly este spi..idem si asi aj ja lahnut

momoyka
20. nov 2009

ahojte, pekny dnicek
dnes som sa bola prihlasit na dobrovolne nemoc. poistenie...ale dala som si z minima platit zatial..

luciankasebastianko
20. nov 2009

ahojte baby no dnes som prežila des a hrúzu 😔 😔 ked sme išli z plávania zobrala som muža z dielne nech sa postará 😅 😅 😅 o malého zatial spravim obed robila som iba hranolky a volske oko a muž pustil sa popri tom
do skovavania hadice a zastavoval vodu tam kde je prípojka vody do domu je to taká šachta ked som sa pozreka maly zametal uplne inde tak som ho ani nehrešila že si to začal práve teraz 😖 no a ked bolo jedlo hotové malému som ohriala rybku išla som ich zavolať už som držala klučku na okne a vtom som videla ako moja láska zletela do tej šachty 😔 (muž bol tiež nad šachtou ale z opačnej strany a našmu synovi stačila sekunda)
ja prestrašená to sa nedá ani opísať som vyskočila cez okno (to sa mi vtedy zdala najblišia cesta) muž ho práve vytiahol s tej 1,70 m šachty kde sú rozne trupky a nebezpečné veci ( ja s jednou papučou druhu som stratiala ked skákala 😅 aj kvetinaáč som rozbila 😅 ) som si ho zobrala už plakal ale na moje aj mužovo prekvapenie bol cely a zdraví ale ja som ručala a triasla ešte dlho som ho sledovala či nemá niečo zlomené či dobre chodí či nebude zvracať ked sa naje a on sa len rehotal a vystrájal 😅 a to padol na hranol ktory tam bol ani hlavičku si neuderil ale povievam som mislela že budem vdova a muža rovno zabijem 😠 😠 😠 😠 😠 😠

luciankasebastianko
20. nov 2009

že mislela mYslela už mi to nemyslí 😀

mishusha
20. nov 2009

Luci, jejda bozinku.... chvalabohu ze je malinky v poriadku... ti muselo na tu sekundu srdce zomriet, ked si to videla in action ☹