Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
17. dec 2009

inak veji ja tiež párky ani šunku neplánujem ešte dávať 😅

vejinka
17. dec 2009

ja som dala dnes prvy krat parky..a sunku davam uz pol roka 😉

luciankasebastianko
17. dec 2009

pre mna je otužovanie to že sme v každom počasí vonku( inak sa nedá ) a po plávani chodíme do sauny

buksy
17. dec 2009

tak vyzdoba hotova...aspon mam pokoj... stromcek stoji ...okna ozdobene...a mozu prist vianoce...mame snezik takze super to vyzera...
evicka a kde si bola s huginom u lekarky?

annie13
17. dec 2009

aj my davame sunku ale parky nie
to nedavate dufam surove tie parky vsak??
a ake

evicka1
17. dec 2009

buksy: takto skoro stromcek ? u nas sa ozdobuje az na stedry den 🤐 no u lekarky som bola v saci , u mojej byvalej detskej.super zena

luciankasebastianko
17. dec 2009

ja som minule kupila tu baby šunku a ked som si prečítala kolko e a rychlo soli obsahuje tak som zistila že moc baby nieje inak obsahuje sušenú cviklu a vit . C čo chválim 😀

buksy
17. dec 2009

no veru uz teraz ... my tiez zvykneme az 23ho...ale tento rok to nebudem stihat a nechcem sa stresovat takze uz mam pokoj... a vela ludi poznam co tento rok to tiez urychlili 🙂

ba80
17. dec 2009

annie, ja davam viedenske( 84% masa) , alebo sunkove (92%)... hladaj s co najvacsim obsahom masa...

evicka1
17. dec 2009

buksy: jasne, ja sa len divim, ze sa to u nas nerobi. ale nas je tu ako sarancat takze sa to stihat bude 😀 😀 😀

annie13
18. dec 2009

Bre ranko prvá, noc o nicom, zapchnaty nostek, musela som ho budit vycistit lebo uz piskal, babo ma celu noc kopalo, tlacilo, bolo mi zle, MM ma dnes v robote vianocny vecierok tak budeme sami, teraz ideme na prechadzku, pekny den vsetkym.

evitkamalicka
18. dec 2009

ahojte

annie moj MM mal vianocnu veceru vcera

evitkamalicka
18. dec 2009

a dnes je posledny den v praci, potom ide az 4.1.

annie13
18. dec 2009

evit moj az 11.1

claudinka
18. dec 2009

Ahojte babulky, od rana peciem 😀 a muzik prave vari fazulovku, tak to mame podelene trosku.. idem Vas docitat, kedze vcera som bola cely den u kamosk, co ma trojmesacne babo 😀

rony253
18. dec 2009

ahojte, tak Sara mala v noci teplotu 38,1 a aj teraz mala po tom ockovani. Moze sa teplota kývat beho 5 min. napr. mala 38,1 na digitalnom v zadocku tam sa vraj neodpocitava a o 5 min mala po merani 37,5. nedala som jej nic az keby vystupila nad 38,5. Mam aj teplomer na celo no ten mi ukazuje uz totalne blbosti, tak vlastne ani neviem aku ma teplotu, nasrata som jak perun ☹

kamilka12
18. dec 2009

ahojte

rony, v zadočku sa vždy odpočítava -5 dielikov.. 😉

My práve raňajkujeme maslový chlieb s uvareným vajíčkom..ale vyjedol iba vajko a chlieb roztiera po stoličke 😅

claudinka
18. dec 2009

nechce sa mi Vas docitavat.. 😀 ja som prekvapena, ze od septembra, ked sme boli na rocnej kontrole, mal tusim okolo 11 kileciek a vcera u kamosky som ho vazila a mal obleceny okolo dvanast.. tak sa tesim, ze nepribera 😀 😀 lebo uz aj tak je veliky 😀

kamil to sa oplati 😀

rony tak snad jej co najskor prejde 😢

kamilka12
18. dec 2009

claudi - mne sa zdá že malý dokonca až príliš málo pribral od poslednej (ročnej) poradni...iba 560g...teraz má 9660...ale dr. nehovorila na to nič, tak hádam je to ok.. 😒

claudinka
18. dec 2009

ja som len rada, som sa bala, ze ma zvozi, ako kazdu poradnu, ze vela pribera.. konecne nepribera pri tom mnozstve, co vsetko za den poje a vybeha 😀

ba80
18. dec 2009

ahojte... kamil, neboj, to preto, lebo maju teraz vela pohybu... 🙂

baby, inac viete, ze skratka MM je materske mlieko? 😀 😀 😎 ...ja len, aby rec nestala...

rony253
18. dec 2009

aj ja to tak viem Ba80, stale lustim ci ide o manzela alebo o materske mlieko 😀

rony253
18. dec 2009

no mne pribrala Sara za mesiac s trojtýždnovou navstevou nas slov skoro 500 gr. inak priberala okolo 300-350, ale tam jedla aj veci co ja nevarim ako halusky a podobne, no jedla v jednom kuse, ale tam v byte nemala tolko behaciek ako tu v dome. proste chutilo jej, a aj teraz jej chuti 😀

vejinka
18. dec 2009

ahojte tak uz viem co ma svokor..meningitidu cize zapal mozgovych bvkan akurat o tom citam a je mi az zle..zjavne sviatky bude v nemocnici 😔

maly zaspinkal

claudinka
18. dec 2009

ba80 vieme vieme 🙂 alebo moj manzel 😀

ja som tiez rada, ze malemu tak chuti a zje mi vsetko a furt 😀 ale nastastie aj cele dni lieta, tak to vybeha, predsa len ten trojizbak je na nieco dobry 😀 nie ako ten jednoizbak predtym 🙂

ba80
18. dec 2009

claudi, vsak totok... :D :D

veji, ja davam malu proti tomu ockovat...

ba80
18. dec 2009

a UM je potom co? umely manzel? 😀 😀

rony253
18. dec 2009

jezisi veji, a kde to svokor dostal preboha

vejinka
18. dec 2009

rony..netusime citam ako blazon o tom ale nic konkretne som nenasla len ze bud z bozkavania alebo kychnutim alebo slinami..no neviem 😔 on trdi ze zo vzduchu ale to sa mi nechce verit

kamilka12
18. dec 2009

ja sa tiež ukľudňujem tým, že od 11mesaica malý behá sám, takže on všetko vybehá...neobsedí ani chvílu..

veji - to mi je ľúto, že svokor je takto... 😔

ba- aj také očkovanie je? 😕 My sme zaočkovaný proti zápalu mozgových blán ale toho typu, čo sa dá dostať z kliešťa...ale to je asi iné očkovanie čo ty píšeš že?