Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kamilka12
9. jún 2009

claudi ..silwi asi myslela, že mu dáš deku na trávu a nech si lozí a neprechladne..

johnie
9. jún 2009

claudi podobny problem... kde je to babo, co si ho nasla tam kde si ho polozilaaaa 😀

kamilka12
9. jún 2009

mne zaspal malý presne o 10.00 ako hodinky... 🙂 takže ešte chvílu asi spat bude..

claudinka
9. jún 2009

jaaaj sak deku nosim furt 😒 ale povacsine ide aj tak vzdy mimo 😀 sorry silvi 😝

vejinka
9. jún 2009

tu sa zatiahlo a zjavne bdue liat...idem ja koncit..pa

winona24
autor
9. jún 2009

no pekne claudi..... 😒

claudinka
9. jún 2009

ok idem aj ja pa

johnie
9. jún 2009

sofka tiez neobsedi na deke, hned sa berie na travuuuu

johnie
9. jún 2009

ale v kociku rada sedi ked ideme na prechadku tak cumakuje dookola...

silwietta
9. jún 2009

claudi v pohode... ja som to nenapisala jasno...

my mame stastie ze si rozprestrieme deku v zahrade, sice sa tiez derie hned na travu ale mame to pohodlne... ja sa nemusim prezliekat z teplakov, ked nieco potrebujem lez zbehnem domov a ked sa nudi sa ideme pohojdat alebo obujem boty a chodime... este sa mu paci trhat ceresne zo stromu 😀

winona24
autor
9. jún 2009

joooj...nám sa podarilo druhý krát vykakať na nočnííííík 😅

ka3n
9. jún 2009

ahojte..no my sme sa dnes v noci pekne vyspinkali. Sme sa iba 2x zobudili na cajik (ked uz nekojim od 9m 🙂 a potom sme hajali az do osmej, a teraz od 11-tej hajame zase..mala som tu kamosky na kave, teraz si varim obed a poobede vyrazame zase niekam von, ved je krasne teplucko..teda az moc.

miriam24
9. jún 2009

Ahojte ... tak ja mam este stale dieta co len sedi .. lozit este nevie aj ked skusa ale jemu sa nepaci moc na brusku .. takze kam ho posadim tam je a vie sa pekne zahrat s hrackami aj bezomna .. a aj v kociku .. 🙂

ka3n
9. jún 2009

no Miri, tak to mas zatial super, aspon nieco pri nom porobis..ja vobec nic, ledva nieco uvarim..moj obsedi asi 5min, potom v choditku asi 10min a stale s nim chodim za rucicky po dome..vsetko ho tam moooc zaujima.

ka3n
9. jún 2009

😀 ..no a my sme mali vcera 9 mesiacikov

winona24
autor
9. jún 2009

gratulácia

silwietta
9. jún 2009

ka3n blahozelame.. ideme to oslavit poobede na pac?

claudinka
9. jún 2009

ahojte babule,akurat obedujem parene buchty,maly uz hodinku haja v postielke.. Nechce sa ist niekomu poobede NA KUCHAJDU?

johnie
9. jún 2009
claudinka
9. jún 2009

kukate damsky magazin?

helenka2
9. jún 2009

ahojte baby tak co mate nove? dlho som tu uz nebola 😉

rony253
9. jún 2009

ahojte tak citat vas nestiham 😖
isla som s malou v ramci prechadzky do obchodu to bola cerstvo nakojena a o jedenastej spraskala plnu misku kase, tak zacala revat v kociari, ze som kociar otocila a sla spät, myslela so m ze bude spat ani som so sebou caj nevzala, ze vsak za pol hodku somspaät, tej sa zacalo čkat a uz bolo. doma som ju prezliekla a zohriala jej obed, ta koza to vsetko spraskala, nechapem to vsak som ju kojila, tak sme potom znova sli do kociara a ani nahodou znova som sa vratila. Teraz zaspala tu vo vnutri. islo ma rozhodit, teraz musi tu muz dat na nu pozor a ja idem na nejaky nakup.

johnie
9. jún 2009

claudi ne co tam bolo? teraz chodi skor, a furt to mam prepnute...

helenka2
9. jún 2009

rony ved to je dobre ze tak papa simonka nechce dneska vobec nic len cajik

claudinka
9. jún 2009

helenka veru dlhoo ako sa mate?

rony mate to ale vesele 😀

johnie bolo o opalovani deti, dehydratacie, plavkach atd 🙂

ollako
9. jún 2009

mne maly na obed spraskal banan a riadne ho zapil stavickou a potom sme sli do obchodu, teda maleho som nechala u tety ja som sla nakupit a teraz sme prisli domov, maly sa napil didky a zaspal 🙂 , ked sa zobudi tak mu dam obed-olovrant a idem uvarit nieco rychle... od kedy sa maly narodil som nevarila..hanba mi, stale varila mamina, ale naco by so si varila pre seba...ale ved chodila som si do skoly pre obed, ale kedze je teraz muz doma, tak uvarim cestoviny s nivovou omackou, velmi to lubime...ked sme boli v prahe sme sa toho nevedeli dozrat 😀

claudinka
9. jún 2009

ja akurat varim francuzske zemiaky, akurat som ich dala do truby.. potom hned ideme von, ked sa spravia

ollako
9. jún 2009

no brokolica sa so sampionmi dusia, vsetko mam nachystane, a ked to bude makke, dam kukuricu, nivu, smotanu zavarim a hotovka...a este musim povesat pradlo :-

ka3n gratulujeme k 9 😵

ollako
9. jún 2009

claudi trsaaameee 😀 😀