Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
7. okt 2009

janka my máme tiež 6 a už mesiac nám nič nejde 😖 rony aj mne sa dnes maly tak dolefetil včera zjedol tolko hrozna že dnes sa dolefetil 3 krát a naposledy kompletka 😉
eufra super ninka po roku dostala rozum 🙂

janac1974
7. okt 2009

bozinkuuuu mi mame tolkoooo zubooov....stale ked dojdeme k dokine...taaak
vsak jemu ide zub a ja vravim,ved,ked sme tu,fuuurt mu ide zuuub...
kedy uz bude koniec...on je fakt stale nervozny...ale mozno sa to otoci a bude raz dobre dietko
a ja sa konecne vyspinkam ako clovek...

luciankasebastianko
7. okt 2009

a nás to ešte všetko len čáká tie ostatné zubky pomooooooooooooooccccccc 😲

janac1974
7. okt 2009

inak dnes som sa stertla s maminou malinkej dianky a mamina mi vravela ze jej mala
uz vsetko papa co oni.... odmieta mlieko a vsetkko mliecne--pudingy kase jogurty ale naozaj
nevyzera zle zje vsetko co oni a vecer vypije 500ml caju a spi do rana ja nechapem....
moj krpec papa aj v noci ale som rada,lebo spapa aspon 300ml mlika...

luciankasebastianko
7. okt 2009

ja tiež pomaly učím malého na našu stravu a na oplátku napr puding varím s UM no vykrmíme sa všetci jak prasiatka 😀

janac1974
7. okt 2009

moj krpec mava na veceru vacsinou kasicku-bud ovsenu alebo krupicnu...
dnes som mu uvarila tekvicu so zemiacikom so zltkom a mlieckom no naozaj
mu to veeelmi chutilo pre neho nezvycajna vecera....
a zajtra chystam telacie masko,hrasok,mrkvicku a prilohu zem.kasu...
skusim aj paradaj.polievku s ryzou...
mate niekto kniho od D.Ostertagova-Receptar zdravej vyzivy pre dojcata a deti???

janac1974
7. okt 2009

baby nasim detom uz musime davat pomalicky vsetko,ale mliecko 500ml/denne musia
mat..

luciankasebastianko
7. okt 2009

janac ja ešte kojím a kedže nemám prietokoví merač neviem kolko vypije 😀 ale ráno flašu 250 ml dá 😕 a moj maly miluje paradajkovú polievku 😝 aj mäsko ked urobím s pretlakom (domácim )ide sa zadrhnúť 😝

janac1974
7. okt 2009

luciiiii tvoj maly naozaj stiahne 250ml??????moj mozno za tri hodiny......
a skusali ste sosovicu???lebo ja pred vcero m kapustu a bol to veeelky boj...

johnie
7. okt 2009

cawi...

jani aj my mame sest zubadiel 2dole 4hore... a dava si nacas s tymi 22 co nas este caka 😀
luci ze 1rok a 1mesiac.. ako to ide, sup a mesiac v sprepacenim v prdeli... ja nechapem kam to leti 😝

moje dieta zje skoro vsetko, a miluje mrkvu...

janac1974
7. okt 2009

johnieee...to mate oproti nam malo zubadiel...a to myslis ten pocet trvalych zubadiel
lebo ja sa tesim ,ked budeme mat aspon vsetky mliecne ,lebo to je na blazninec...
od 2-4reveeee ja chceeeem dobre dietko 😅

johnie
7. okt 2009

jani a kolko ma byt mliecnych.. ? ved ja ani neviem 😀

janac1974
7. okt 2009

no asi dvadsat ako pocitam podla chrupu maleho

johnie
7. okt 2009

tak to uz nieste daleko...
zato my... no tesim sa tesim 😀

luciankasebastianko
7. okt 2009

johnie veru veru zachvílu 2 roky 😀 budú mať 😀 a tiež mame 2 dole a 4 hore
janac aj sosovicu lubime hlavne na kyslo 😅

janac1974
7. okt 2009

johnie ja naozaj neviem,mojmu asi stale idu zuby,on ma hore 6 a dve stolicky...
dole predne styri a dve stolicky a teraz mu idu dolne trojky a preto ho ani nezaockovala
vraj ma oslabenu imunitu tak pocka kym mu nevyjdu tie trojky....

janac1974
7. okt 2009

oziiii buksy nechcete ist na strbske do toho hotela fis?????
bolo by to supeer....my mame bungalov,hoc sme chceli hotel,ale hotel maju
cestovky,tak ak nikto nepojde cez cestovku tak budeme mat hotel....

johnie
7. okt 2009

a ja som dnes kupila v tescu svetrik zlacneny z 10 na 3 euri a triceno za 1,75 ... ale muzovi ani muk 😉

luciankasebastianko
7. okt 2009

ja už idem buvať ,lebo kto vie ako bude v noci 😖

johnie
7. okt 2009

dobruuu... ja by som mala pracovat, ale aj tak v decembri koncim tak to flakam 😝 😝 😝 😝

buksy
7. okt 2009

ahojte..
janac .. ja mam tu knihu doma... preco sa pytas?
my mame styry hore a styry dole... a hore uz vykukli dve stolicky...
a sosovica nam oooohromne chutila... som bola velmi prekvapena... a mlieka pijeme 240ml vecer a este raz alebo dva krat v noci a pred obednym spankom tiez... takze mlieka vypije petka az az...

buksy
7. okt 2009

janac... pozerala som bungalovi ale svagrina s rodinou ktora ide s nami chce nieco kde bude v ramci ubytka aj strava .. tak neviem ci sa to tam nejako da spojit s hotelom... nevies?

janac1974
7. okt 2009

buksy...pytam sa lebo by mi bolo veselsie keby som tam mohla s niekym byt...
ja tohto roku lyzovat nebudem tak by ma potesilo aj maleho s niekym byt
a mat iny program ako len sa lyzovat....

janac1974
7. okt 2009

ja by som nesla tam kde nebude strava a tam je to fansticke,nemozes si sice varit sama
ale mas v hotely aj obedy aj vecere formou bufetovych stolov...
je to tam dost drahe to viem....boli sme tam mimo silvestra,ale skusime
teraz na silvestra a byva tam vzdy skvely program....

rony253
7. okt 2009

neuverite co robim, peciem rezne, idem potom spat, upratala som co som mohla a pre dnesok, finito 🙂 prajem Vam dobru nocku papa

buksy
7. okt 2009

janac... ja som myslela ze preco sa pytas na tu knihu...? 😉
a skusim predlozit ten fis svagrinej... kedze je to aj s jedlom... a uvidime... no zalezi vela aj od ceny.. kolko vas vyjde pobyt? aj s jedlom...

buksy
7. okt 2009

rony ja dost casto varim a peciem takto po nociach... ale dnes som sa na to vykaslala... chcela som robit svieckovu ale uz sa mi nechce tak az zajtra...

buksy
7. okt 2009

janac... my stale chodime na rozne podnikove chaty a apartmany ale vsade si vzdy musime varit samy takze preto teraz svagrina zahlasila ze ideme niekam kde netreba varit...

janac1974
7. okt 2009

buksy....skus si vy vytukat www.hotelfis.sk je to dost drahe je to na strbskom,ale byva tam
aj pekny program je tam stale sneh....mno ...priznam sa... bola som tam v siestom mesiaci
tehotenstva ale rada sa tam vraciam stale tam snezi a je tam krasne...mno...neviem ako tento
rok..a strava....uplne super....ranajky svedske stoly....obedy mozes aj nemusis a vecere tiez svedske
bufetove stoly..pozri uvidis,ale pre tych,co lyzuju je to originalne,vyjdes z hotela a si na svahu....

janac1974
7. okt 2009

je to hotel ...ja som chcela byvat priamo v hotely,ale este nevieme,ci sa bude dat,kedze vsetko maju
v rukach cestovky...buksy...ani ja nechcem varit,chcem byt priamo na svahu a tesit sa zo silvestra...
bungalovy su asi olen na prespatie,inak to nevidim podla fotiek....ale o stravu sa vobec nemusis bat...
je to uplne supeeer....si mozes vybrat z viac druhov jedal a zjest kolko vladzes,ale teraz neviem aka
je cena za veceru