Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
21. dec 2009

jaaaaj annie, yv to mate take komplikovane.... a nebolo by fakt lepsie ist tento rok k svokrovcom? vasim by to aspon netrhalo srdce ze ste o poschodie vyssie, minuly rok ste asi vecerali s nimi, nie?
no a muzovi by som povedala, ze pojdete k jeho rodicom ak sa pomeri s vasimi a prvy sviatok vianocny stravite spolu...

annie13
21. dec 2009

oni sa nepomeria, MM sa velmi urazil za Brankove narodeniny, ze neprisli a odignorovali jeho rodicov, ved nesiel ani na 50ku
a otec tiez nie lebo uz pochopil ze sa stahujeme a to mu neodpusti ze mu berie Branka, je to strasne komplikovane,
ano vlani sme vecerali s nasimi, 25 sme boli u svokrovcov, toto bude fakt tazke tento rok
MM je tazka povaha len som to neskoro zbadala

silwietta
21. dec 2009

ach jaj chlapi jesitniiiiiiiiiii

a preco vlastne vasi neprisli na bronkove narodky?

annie13
21. dec 2009

lebo otec je horsi ako MM v tomto, urazil sa ze som pozvala len svokrovcov co nebola pravda a uz z toho ostal takyto hriech, MM ich zacal ignorovat, oni jeho, otec zacal vyuctovavat energie, dal nam vlastne hodiny kt. pocitaju len nasu spotrebovanu elektrinu atd a MM to velmi urazilo

vejinka
21. dec 2009

ahojte baby ja uz mam pauzu doteraz sme makali v kuchyni ale stoji to za to vsade vonia pernikove korenie a skorica.. 😅

vejinka
21. dec 2009

a aby som nezabudla aj rum citit 😀

ka3n
21. dec 2009

ahojte...u nas to je tak, ze svokra keca aj za svokra a on drzi /s prepacenim/ hubu /baby ak sa spatne vyjadrujem, tak mi to prepacte..len pisem, co mi pride na jazyk/.....no a svokor dnes aj maleho pekne vonku sankovat, jasili sa..vie sa postarat, hoci je uz starsi..a svokra by zase do neho iba hustila nejake jedlo a neraz sa stalo, ze mi to tu maly hore vyvracal...stale nieco prežúval v puse a v tom tvrde maso z hovadzej polievky a vsetko to tu vyplul na parkety..

Svokra dnes seka dobrotu 🙂), maly spi, ja oddychujem, dnes iba periem, nic viac..

Annie a teraz idem frisko k tebe..mas to TEDA VELMI VELMI TAZKE....co keby ste sa k tom pobavili v KLUDE s vasimi, aj s manzelom a vyjasnili si aj tu oslavu Brankovu, ci to je uz neskoro?

Annie, ja som si myslela, ze som jedina 🙂) zla nevesta, ale vidim, ze aj vy babenky mate taketo problemy a este horsie aj...no som jedina zla v nasej rodine /ako pisala vejinka ://

Annie, my este ani jedlo nemame kupene, ani ovocie, ani napecene nemam, ani stromcek hotovy, ani upratane a ani HLAVU si z toho nerobim...co stihnem to stihnem a co nie tak nebude 🙂))

Manzel chce byt doma, ja u nasich alebo sama hore a to by svokrovci neprezili, tak budeme ZASE u nich..ale o rok ideme k nasim..

Ale povedala som ze malemu chystam stedru veceru JA, lebo som ja JEHO MATKA..ani svokra..

timotej
21. dec 2009

Baby ja som dnes robila nepečenú kokosovú roládu je velmi jednoducha- 1.cesto polovica Cery zmiešať s jedným vajičkom 100 g cukru múčka, kvapka rumu, 1 BB puding, 2lyž.kakaa všetko zmiešať natrieť na alobal,
2.cesto: druhá polovica Cery, 100 g cukru múčka, 100 g kokosu, 2 lyžice rumu, vanilkový cukor zmiešať natrieť na hnedé cesto zrolovať a dať stuhnúť do chladničky. Je to velmi jednoduché a chutné....
Pozdravujem všetky babenky. Ka3n ja som na tom tak isto čo stihnem stihnem čo nie tak nebude. My večeriame sami aj ked sú naši o poschodie nižšie my máme úplne zvlášť bytovú jednotku ja nechcem večerať ani u jedných chceme mať svoj pokoj však času bude dosť na stretnutie so všetkými.

vejinka
21. dec 2009

ka3n ja by som tiez rada sla niekedy k nasim ale kedze byvame so svokrovcami toto neprichadza k uvahu..takze pojdeme bud 25 alebo 26 😔

ka3n
21. dec 2009

annie a tymi vlastnymi hodinami by som bola ja uplne spokojna, aj som o to muza prosila aj o vlastny kotol ..lebo u nas hodne casto nie je tepla voda, ani ked bol Matusko maly, casto je vypnute kurenie aj teraz cez zimu, lebo svokor HODNE MOOOOOC setri, aj ked im platime 100Eur mesacne na vodu, elektrinu a plyn...

....ale hlavne ze setria na jedle, jedia aj stare veci, po zaruke im to nevadi, ale svokurska si kupi kabelku u BATU za 100Eur :(((

ka3n
21. dec 2009

timotej, tak to msa super a aku mate bytovu jednotku alebo bytik, dom, popis a kde v TT? niekedy dame rande? 🙂) Hm..?

No my by sme mohli ist k nasim, aj M. by suhlasil, ale bude tam tento rok sestra s muzom a o rok pojdu do BB a to budu nasi samy, tak my budeme tento rok so svokrovcami a o rok s nasimi...Timotej nasi byvaju v Kaplnej..takze vies kusok to je...A inak v Cifery mam rodinu- otcovho brata, teda mala som Kafunovy..na bytovke ako je cukrar Kovacic, poznas ich? Maju dve dcery a syna Lukasa.

No veji a tak ani nasi, ani svokrovci nebudu samy. K nasim ideme hned 25teho na obed..

ka3n
21. dec 2009

veji a preco aj k vasim na vianoce niekedy nejdete? to budete kazde sviatky travit so svokrovcami a ty so svokrou 🙂)))

vejinka
21. dec 2009

ka3n moja svokra by neprezila keby jej niekto odide prec na stedry den 😔 proste ci sa mi to paci alebo nie musim tu byt

timotej
21. dec 2009

Katka my bývame v Cíferi pri stanici máme velký dom obdlžnik taký klasický a my sme si pristavili zvlášť vchod aj zvlášť kotol proste všetko mám velký 3-izbový byt s kuchynou v ktorej môžem tancovať. Poznám Kafúnových všetkých Klaudia rodila niečo po mne ale týžden.

ka3n
21. dec 2009

..vejinka, ani keby si povedala, ze jedny vianoce chces byt aj ty s rodicmi? ...

natasa8
21. dec 2009

ahojte...

k3n... o setreni mi ani nehovor, prave som volala s mamou, maju v dome 10 stupnov, otec odmietal zapnut kurenie na plyn.... tiez stale setri 😠 ale on je po tazkom uraze hlavy, jemu sa niektore veci hrozne tazko vysvetluju. Mame tam ist na vianoce, .... no dufam ze dovtedy ten dom nejako vykuria, lebo sa budeme musiet otocit a cestovat spat do Ba, aby sme tam nepoprechladzali ☹

Anicka .... drz sa, problemy ti vobec nezavidim, .... mohla by si to skusit este klasickym pisanym listom, napisat ako to ty vnimas a citis, namiesto toho aby sa tesili ze su vsetci zdravi a mozu byt spolu, tak kvoli spostej tvrdohlavosti budu sediet na stedry vecer bez dcery a vnuka ☹

ja cakam kedy sa mala zobudi, a vyrazime kupovat darcek pre ocina .....ja pre neho este nic nemam 😅 😅 ale konecne som uz vymyslela co mu kupim - dufam ze to zozeniem, inak som nahrata 😀

vejinka
21. dec 2009

no a hlavne teraz ked je svokor cele sviatky v nemocnici ☹

vejinka
21. dec 2009

natas...a co to ma byt?? prezraad 😉

ka3n
21. dec 2009

natas a co take si vymyslela?

timotej, ty byvas v cifery? som myslela, ze v TT..ci nie?

No Klaudia rodila tiez v septembri, ona ma 3 chlapcov..to su moje sesternice a Lukas je bratranec..ale je ten svet maly....v stredu ideme do Cifera....a odtialto poznas aj silwiettu? ona je z cifera, ale inak z BArdejova...super babenka 🙂)))) sa navstevujeme..a mam ju moooc rada 🙂)))

timotej tak to mas uplne super, ked mate take byvanicko.

vejinka
21. dec 2009

ka3n a navyse je moj ocino prechladnuty..a uz 4 mesiac na marodke..je to tazke 😔

ka3n
21. dec 2009

noo veji vlastne mas pravdu, radsej nech sa maly nenakazi a svokra nech ma pekne sviatky, ked je teda bez manzela, len maj ich aj ty pekne a nedaj sa osocovat 🙂)

vejinka
21. dec 2009

ka3n budem sa vsemozne snazit ich "prezit v zdravi" 😀

silwietta
21. dec 2009

annie, ja si myslim, ze ten natasin napad je velmi dobry... mali by si vstupit do svedomia aj tvoj muz aj otec... a ked nie kvoli sebe samym, predsa len im bude obom lahsie ale aj kvoli tebe a malemu... ked nie su uplni sebci tak by sa mali aspon pokusit.... aj snaha sa ceni

timotej
21. dec 2009

Ano Katka som rodená Cíferanka aj tu plánujem bývať Cífer mi moooc vyhovuje a mám tu vela kamarátov. Poznám Silvietu z videnia ale ešte sme sa spolu nerozprávali. A čo budeš robiť v Cíferi v stredu? Kedy prídeš? Keby mi to vyhovovalo pridám sa ak môžem.

vejinka
21. dec 2009

no idem ja het...maly akurat vstava pekne poslal cez 2 hodiny...majte saaaa 😉

ka3n
21. dec 2009

timotej..v stredu alebo stvrtok doobeda by sme mali ist este nakupit potraviny do obchodu, neviem asi do bally alebo jednoty..vobec neviem ako to bude...zavisi to od manzela..

silwietta
21. dec 2009

ka3n, dakujem 😵

a kedy tu v stredu budete? my ideme na posledne plavanie

winona24
autor
21. dec 2009

uff akurát som dovysávala....

do kelu aj mňa už začína bolieť hrdlo.....wrrrr ☹ ☹

natália momentálne nemá teplotu ale čakám ,že na večer zase vybehne....

ka3n
21. dec 2009

win, hadam nevybehne..ale aj Matus to tak maval, ze vzdy vecer..

ka3n
21. dec 2009

silwietta, tak ked vyjde stredajsie stredko budem velmi rada.