Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
12. aug 2009

no dost bolo rozkose...uvidime co bdue nebudem predbiehat ..a mozno dojde z roboty nasraty a budem mat po vtakoch 😅

vejinka
12. aug 2009

a kupim si vibrator..aby som nestratila apetit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
12. aug 2009

no dnes budu mat baby co citat...aspom troska humoru v tomto zlom svete 😒

dadadulka
12. aug 2009

veji neboj, vraj žena si sex užíva naplno po tridsiatke 😀 takže dobré časy ešte len nastanú 😀 😀 😀

dadadulka
12. aug 2009

bude ako nebolo... 😀 😀 😀

winona24
autor
12. aug 2009

ahojte.....

fakt dadadul???? kua to mám ešte 1 a pol roka....hehe 😀

ináč aj my chceme nejakú 3kolku malej kúpiť.....

vejinka
12. aug 2009

no uz mi volal muz ze poobede treba do tesca a maly je horeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

winona24
autor
12. aug 2009

mne malá zaspala po 1 pol hod.štrajku v postieľke

dadadulka
12. aug 2009

winon aj náš mladý bojoval s postieľkou, aj so sebou 😅

dadadulka
12. aug 2009

winon 1 a pol roka? no to ubehneee... 😀 😉

winona24
autor
12. aug 2009

a to ona nezvykne tak dlho.....medzitým sa pokakala....ale už našťastie spí....tu to vyzerá na dážď...zbehneme do obchodu....chcem večer urobiť domáce rožky

winona24
autor
12. aug 2009

dada 😀 😀 😀 😝 😝 😝

luciankasebastianko
12. aug 2009

ahojte, tak veselo je dievčatkám 😀 veji ja som dala podmienku, že sexujem až na novej terase ,takže muž sa zobudil a začal zháňať bager ,ale zatial nič, dufam ,že už zajtra príde a muž povedal ,že vystelie štrkom a rýchlo nahadže dlažbu 😀 a keď nepríde bager tak začne kopať lopatou 😝 stačí správna inšpirácia a maly bude mať terasu na party hotovú 😀 ja už výzdobu vyrábam, s fareb.papiera reťaz 😉

rony253
12. aug 2009

ahojteeeeeeeeeeeee, mala spinka uz asi pol hodku a rozmyslam ci s nou nepojdem poobede do therme, aspon nam rychlo ubehne cas, lebo doma sa zblaznim 🙂 idem pocitat co ste tu popisali, nejako tu je veselo 😀 tak sa mi zda

natasa8
12. aug 2009

ahojte...
tak ja mam dnes desny den, mam hrozne silne kramy a mala je ako 100 certov - normalne som ju dnes nezvladala 😠
Mame vsade rozlozene krabice, lebo sme kupili novu skrinu a dnes to doviezli, a mala sa po nich stale stvera. Ked ju zlozim tak dostane hystericky zachvat. A ked ju vlozim do ohradky tak schyta hystericky zachvat na druhu. A samozrejme zase neobedovala 😠 😠 😠

Mam otazku: vy ste si robili to zuctovanie do zdravotnej poistovne? Lebo mne to v robote neurobili a teraz mi volali ze chcu vyplnene nejake oznamenie pre zamestnavantela o preplatku resp. nedopratku.
Budem musiet ist do poistovne, dufam ze mi nenaparia pokutu 😠 😠

Prave zacalo prsat, takze z ihriska dnes zase nic nebude ☹ ☹ ☹

natasa8
12. aug 2009

Ja som sa prave najedla a pijem kavu. Musim ist poriadit kuchynu, lebo je tam jak po vybuchu. A to som ju doobedu kym mala spala komplet vyriadila.

lisula
12. aug 2009

ahooooooooooooooj baby uz som skoro heslo zabudla, ako sa mavate? 😀
my sa mame ok, sme zdravi. ideme zajtra s malym k urologovi s pipikom.
tu prsi a je zima

buksy
12. aug 2009

ahojte...
lisula pozeram ze si z ke teda z okolia... kde byvas?
aj my chceme nejaku trojkolku kupit malej na narodky... zatial vyhrava Trojkolka Leonardo DX 3v1 http://www.verunka.sk:80/index.php?main_page=pr...

rony253
12. aug 2009

ahojte, tak tu a zase tu nikoho. asi uzavreme nasu temu, lebo tu nikto nechodi 😀 😀 😀 😝
mala mi uz spinka, samozrejme sa mi po kupani ked uz bola v posteli pokadila a poriadne ale dali sme sa doporiadku a potom zahajala.
ja so m daco zjedla a idem dat tiez kuchynui dokopy, lebo mi tam preletelo tiez male tornado 😀 mne sa stale zda, ze ja pol dna z dna len kuchynu upratujem. hrozne.

claudinka
12. aug 2009

my sme nakoniec behali po uradoch, boli pozriet dve kamosky, co sme isli iba okolo ich baraku, s kamoskou chvilku a jej malym, k svokrovcom pozriet iba pred dom a domov, odtial na postu s malym na rukach, domov okupkat, dat kasicku a konecne krasne haja 😉 a ja som dnes vsetko uspesne vybavila - aj zdravotnu poistovnu aj poslat do skoly este ziadost na dalsi rok prerusenia studia

vejinka
12. aug 2009

ahojte maly uz buvaa..ani poobedny spanok sme nemali boh vie aky dobry...a teraz zaspal no fufam ze nebude o desat minut hore inak si to asi hodim 😅 dnes je cely den umrncany nic sa mu nepaci hracky vyhadzuje alebo bucha o zem..no dufam ze taketo dni nebudu priliz casto 😔

claudinka
12. aug 2009

ta trojkolka leonardo vyzera supeeer 😉 ale tolko penazi by som za to v zivote nedala.. najviac liter 😀

buksy
12. aug 2009

claudi aj ja cakam ze sa niekto posklada na narodky lebo mne je tiez luto dat take prachy...ale ked tie lacnejsie su bud pre vacsie deticky alebo su take plastove a moc labilne a ked budeme s nou chodit po nasich chodnikoch tak to by sme hned rozbili takze preto tato lebo je kovova a da sa vyuzit aj pre vacsie dietatko...
tak uvidime co z toho bude

vejinka
12. aug 2009

no a ozaj my sme poobede boli v tom tescu a kupila som malemu dva body za cenu jednych jedny su take modrucke a druhe zelenkave...no a este sme nasli tie balenia po tri kusy v bielom tak som zobrala dve balenia boli po 5 eur no nekup to..ved to sa oplati kedze hoc kde v obchode maju cez 7 eur jedny..a potom sme mu este kupili biele ponozticky tiez za 5 eur ..pisane od 12-24 mesiacov tak som zvedava do kedy mu vydrzia lebo pomaly vsetky su nam male...a este sunarka keksiky boli v akcii tak sme kupili jedny..chudak moj muz vravi ze ked s nim idem ja vzdy pride o kopec penazi..nuz mlady muz nemal si ma zobrat ked xcel byt milionar 😀 😀 😀

vejinka
12. aug 2009

ta leonardo je brutalne draha...ked si predstavim ze my mame za 4 eura 😀

claudinka
12. aug 2009

natasi ja som podavala.. ale dnes som bola v poistovni a nastastie nebudem to musiet zaplatit, lebo som bola cely rok riadne studentka, tak som rada, desat litrov je doma 😀

vejinka
12. aug 2009

dokonca na MMB som ju videla a stala okolo 50eur co sa mi zda tiez este moc

vejinka
12. aug 2009

ake zuctovanie? coho? 😨

claudinka
12. aug 2009

no to je uz lepsia cena 😉

claudinka
12. aug 2009

zuctovanie zdravotneho poistenia