Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

barushkaaam
12. mar 2012

@bambola noooo termin porodu mam podla poslednej mrchy 28.10., ale podla ovu o 14 dni nato, takze este uvidime, ci oktober alebo november 🙂 my sme s Martinom obaja v novembri (on 5, ja 23), takze keby som porodila ozaj v novembri tak to budu, ze mega oslavy 😀 😀 😀
inak z diplomky som napisala dalsich x stran, dokopy uz 57, dneska k nej idem na konzultaciu, tak uvidime, co mi povie 😀 takze sedim na zadku a pisem, pisem....cakam keby zavarim pc 😀 😀

bambola
12. mar 2012

@barushkaaam fuha 😕 ty si nejaka moc rychla, ja tu bojujem s 12stranovym prekladom a nejako nie a nie dokoncit 😅 🙄 😀

barushkaaam
12. mar 2012

@bambola akoze aby som nevyzerala ako nejaka superzena...je mam temu Soucasna ekonomicka situace a konkurenceschopnost Vietnamu a tam mam ale ze straaaaasne vela grafov a roznych tabuliek 😀 dokopy to vyda aj na 10 stran, ked to spocitam....no minule, co som jej poslala 38 stran, mi to zoskrtala na 18...mala som tam veci, ktore vraj netreba....tak uvidime, ako dopadnem dnes...o 15 idem na kobercek 😀
ale je pravda, ze diplomku robim denne niekolko hodin, pauzu aj jednodnovu som este nemala 😀

bambola
12. mar 2012

@barushkaaam myslim, ze keby som mohla niekolko hodin denne sediet nad prekladom tiez uz by bol davno hotovy 😀

barushkaaam
12. mar 2012

@bambola 😀

bambola
12. mar 2012

@barushkaaam prave kukam, ze uz mate aj mena vymyslene 🙂 to my sme nevedeli este ani ked som tlacila 😀 😀

barushkaaam
12. mar 2012

@bambola no baba je jasna Kristynka....ale u chalana neviem....ked mne sa lubi aj Janicko aj Matej..Janko je po mojom starom otcovi, ale Matej sa bude viac hodit k priezvisku...by mal inicialy MM 😀 😀

bambola
12. mar 2012

@barushkaaam ja nemam rada meno Janko takze u mna by to bolo jasne v tomto pripade 😀

barushkaaam
12. mar 2012

@bambola ked ja som strasne nerozhodny clovek (cim mimochodom straaaasne stvem svoju polovicku 😀 ) a mozno to dovtedy este 100 krat zmenim 😀 Martin zase chce Michala... 😀

bambola
12. mar 2012

@barushkaaam no aspon on je rozhodnuty, my sme obaja boli nerozhodnuti a to je horsia kombinacia 😅

bambola
12. mar 2012

@barushkaaam pojdeme asi poobede do mesta, do kuliskova (kotva) , nechces sa pridat ked uz budes v meste? 🙂

lilliaan
12. mar 2012

@barushkaaam jéééééééééj,, hurááááá,, veľká gratulácia!! 🙂 Súhlasím s Martinkou, seď na zadku v teple a uč sa 😀 Prajem najmä veľa zdravíčka... 🙂 🙂 🙂

yvetta
12. mar 2012

@barushkaaam - jej to je super uz som ti pisala na tvoj status 🙂 vidis ako Vam to ide 😉

yvetta
12. mar 2012

mne sa strasne paci Matej, ale musite sa rozhodnut 😅

barushkaaam
13. mar 2012

@bambola prepac Mati, vtedy kedy si mi pisala som bola uz off ☹ skoda, tak sa uvidime inokedy..... 🙂 😉
@lilliaan dakujeeeem Zuzi. Pocuj, potrebovala by som poradit...ako som mi raz rozpravala o tych lizatkach proti nevolnosti v tehu...ake to boli?
@yvetta dakujem aj tebe Ivetka 🙂 a mas pravdu Matej ja fakt pekne meno, ale ako som pisala Martinke....ked ja som tak nerozhodny clovek a furt vymyslam 😀 😀 😀

Baby, potrebujem od Vas poradit...aky krem ste pouzivali proti striam v tehu? viem, ze je to dost dedicna zalezitost, ale co viem moja mamka ich nemala, tak snad sa tomu vyhnem aj ja 😀 😀

bambola
13. mar 2012

@barushkaaam v pohode 🙂 ja som ti aj chcela napisat sms ale nakoniec mala poobede nespala tak sme sice boli v meste ale mala spala v kociku tak sme sa len presli z centra na andel 😉

mas na mysli asi zazvorove lizatka 🙂 inac dobre su aj zazvorove keksiky z ikea, v podstate chutia ako perniky, maju to v takej plechovej krabici 🙂 ale teda len teoreticky, kedze mne zle nebolo 🙂
byva ti zle?
co sa kremu tyka tak ja som leniva ako vos sa kremovat. kupila som si obycajnu niveu ale este stale ju mam 😀 ak som sa natrela tak parkrat ale nastastie mi nic neostalo, vlastne som sa ani neostriovala 😉

lilliaan
13. mar 2012

@barushkaaam lizatka sa volaju GraviPOP
http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...
V CR bezne dostupne v lekarnach 🙂 Chutia i vyzeraju ako klasicke lizatka.., takze v metre nebudes vyzerat divne 😀 😀
Krem proti striam som pouzivala od VICHY a nemozem si ho vynachvalit.... bol vynikajuci... Urcite strie a vsetko okolo elasticity pokozky je aj geneticka zalezitost, ale krem tiez svoje spravi a pomoze.. ale isto to nebude ziadny zazrak... Kazdopadne mne pomohol, bohuzial som si natierala LEN brucho.. a to zostalo bez strii 🙂, no moje stehna - netusila som, do akych rozmerov narastu 😀 - nedopadli tak stastne... resp. je to ozaj zle, mam skarede velke jazvy.... tak sa natieraj natieraj a natieraj... najlepsie aj palce na nohach... co ak narastu 😀 😀 😀 (srandujem)
Matej je tiez pekne meno... To sme aj my hovorili, keby sme mali druheho opat chlapca, tak Matej je jeden z favoritov 🙂 mne sa paci aj Misko 🙂 Lukas chce najnovsie Wiliama, tak uvidime 😅 ale nie, nechystame sa na druhe v najblizsich rokoch 😝
Tu diplomovku pises fakt super rychlo!!! 🙂 mne to trvalo vecnost... ale ja som tam nemala jediny graf,, to by bolo este na dlhsie 😀 Drz sa!!

lilliaan
13. mar 2012

@barushkaaam Ku koncu tehu som si este dokupila tento krem:
http://www.drmax-lekarna.cz/elancyl-prevention-...
ale pouzivala ho len chvilu, tak dat na nho recenziu,, stoji priserne vela,, mam doma este z neho asi 70% a musim uznat, ze aspon ako pletove mlieko je uuuzasny, nadherne vonia 🙂 Na nete su temy o kremoch, aj tu na MK,, tie lacnejsie by som ani nekupovala..., to rovno mozes indulonu pouzivat 😀 😀 😀

barushkaaam
13. mar 2012

@bambola zatial som nevracala, zatial ma vzdy len napne...aj vcera som cestovala vecer domov, tak ma tak naplo, ze uz som myslela, ze uz uz ...... 😀 😀 to by bol dobry trapas povracat sa v buse... 😀 ale zatial sa drziiiim, hehe 😀 😀

@lilliaan a to sa mam mazat uz hned, ci odkedy? zatial nemam vobec ziadne brusko, ani nafuknute...proste normal ako pred tehu.....

Baby Matej je pekne meno, ale ako potom volat to male miminko? jedna kamoska, ze vsak Mates...a ja, ze vsak Mates, je Matyas, ci?

bambola
13. mar 2012

@barushkaaam ja som nemala brucho do 20tt 😀
ja som mala spoluziaka na gympli Martina a vsetci ho volame Mates 😉 to asi zavisi 🙂
ale mne sa Matej tiez velmi paci 🙂 Martin naopak nie 😅

barushkaaam
13. mar 2012

@bambola ja som poslala Martina do lekarne po tie lizatka a uz skusam 😀 ja mojho Martina ked ho volam po mene tak ho volam Martiiiii alebo Marto 😀

lilliaan
13. mar 2012

@barushkaaam Mateja by som volala normalne Matej alebo Matko, Maty, Mates...., drobec, prcek, maly terorista atd atd atd 😀 😀 😀 ved nieco vymyslis 😝
Ja som sa zacala mazat az ked som mala mini brusko,,, ale za seba by som odporucala hned... ten krem pokozke nepomoze zo dna na den 😎 Tiez som mala brusko az na konci 4. mesiaca nejake male...
Mne bolo v tehu zle rano i vecer... vecer to bolo ovela horsie... celu cestu z Butovic som musela tie lizatka cmulat, kto so mnou pravidelne cestoval v metre si isto myslel, ze som naka divna zenska 😅 ale pomahali... ja o tych keksikoch, o ktorych pise Matka som ani nevedela...
Ty volas Martina Marto? 😀 Urcite je z toho megahappy co 😀
Inac vas vsetky pozdravujem zo slovenska 🙂

barushkaaam
14. mar 2012

@lilliaan
@yvetta
@bambola
Baby tak mam dalsiu novu spravu 🙂 od 12. maja budem mlada pani 🙂 tak ma napadlo, ci by ste si niektora z Vas nechceli urobit mensi vylet 😀 do zamku Telc 😀 😀 😀

bambola
14. mar 2012

@barushkaaam jeeeeeeeej, to tak rychlo 😵 gratulujeme 🙂 musim kuknut kde je zamok telc 😀

lilliaan
14. mar 2012

@barushkaaam wooou!!! tak to je super sprava!! 🙂 🙂 🙂 blahozeelam moja 🙂 Ja budem v CR az v juni, 9.juna by som mala ist na svadbu v Prahe.... Keby som bola v Cechach, urcite rada pridem osobne zablahozelat,, ak nie, zablahozelam v juni 🙂 Tak potom ti pekne pis detaily zo svadobnych priprav ano 😝

barushkaaam
14. mar 2012

@bambola preto rychlo, lebo mne sa lubil ten zamok od zaciatku 😀 ....nasli sme este jeden zamok, ale ten sa mi az tolko nelubil 😀 tak som si vydupala tento 😀 povedala som, ze inde sa vydavat nechcem..... 😀 no a uz mali jediny volny termin 12. maja presne napoludnie 🙂
my sme to hladali cez google mapy a vyslo to nejakych 160 km od Prahy po D1.

Ked dojdete kocky budeme taaaaaaaaaaaakto radi 🙂 😉

barushkaaam
14. mar 2012

@lilliaan Jasne, kebyze dojdes budem moooooooooooc rada 🙂 😉

yvetta
16. mar 2012

@barushkaaam - preco 12. maja ja budem asi vtedy na SR a tak rada by som prisla, ale svokra ma 12. maja 60 a svagrina ma 14. maja 40 rokov takze urco sme na SR - jaka skoda 😒 😨
ale blahozelam a tesim sa, ale mozme dat stretko s @lilliaan vsetky ked pride v juni a nam porozpravas aj s foteckami detialy zo svadby 😅

barushkaaam
17. mar 2012

@yvetta ivet ja som chcela mat svatbu na zamku v Telci a uz iny datum nemali ☹ neboj, ja potom dam fotky na fb a samozrejme vam potom osobne vsetko do detailov porozpravam 😉

lilliaan
27. mar 2012

@barushkaaam
@yvetta
@bambola
@denisse ahooooj baby, co mate nove? ako sa mate? 🙂 my stale pekne trcime doma na slovensku.. a uz mi zacina zasibavat v takom malom meste 😒 Teo rastie, uz je velky zbojnik... dnes nam prisiel na dovcu z UK teov krstny otec, tak nam je aspon veselsie 😉 uz nech je teplo konecne 🙂