Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

sisa88
10. okt 2008

peti ahoj- ujezd nad lesy🙂-- super, mozme sa stretnut..
beti ok, tak sa ho spytaj...a co vam to teda presne robi? len kupelnu? posli mi potom fotku🙂

sisa88
10. okt 2008

peti pocuj , vidim ze si podla fotky v 65tt🙂))tak neviem ci to tak vidim len ja, al dobra sranda..predpokladam,ze uz babo mas🙂 zahrada je pri cernom moste? ja tam chodim pondely s malou do anahity na cvicenie

susik77
10. okt 2008

ahojte,
betka: u nas skoro vsetko-podlahy-plavajuce, korkove, obkladacky v kuchyni robil manzel, nechce to dat nikomu inemu, ze to odflaknu 😝 on je dost pedant 😎 mame byt v novostavbe a nasiel tam kopec chyb-a to robili odbornici 😒 tento vikend ide robit dlazbu v 2 komorach-z jednej sme urobili pracovnu.
inak, tiez vsetko vyrezava-tie obkladacky 😉 jeho taketo prace strasne bavia. akurat to robi cely vikend, tak ja mam na starost vercu cely vik. a po vikende som uuuplne grogy ☹
Ale zase sme strasne vela usetrili na klient. zmenach. Ozaj a este teraz posuval priecku v chodbe-medzi komorou a chodbou-tam dame vstavanu skrinu 🙂

susik77
10. okt 2008

este nej. info o nas: buduci tyzden idem s vercou na neurologiu, ked chodi-za rucicky-dava spicku na pravej nohe dovnutra 😒 tak som zvedava, co na to dr. inak sama este nechodi, len teraz zacina stat bez opory. je na mne teraz hrozne zavisla, chce sa stale nosit. buduci vikend ideme k nasim na sk, som zvedava ako zvladneme cestu.

petka152
10. okt 2008

ahoj Sisa,nasa Sara ma presne 5 mesiacov, nejako som zabudla aktualizovat nase udaje.
Anahyta je kusok od nas, my sme sa tam tiez chceli prihlasit na cvicenie ale mali uz plno ☹ tak chodime do hornych pocernic do materskeho centra na cvicenie, je to tam tiez dobre. ak budes mat chut tak mozme ist spolu kocikat ak budes mat chut. ja tu moc nikoho nepoznam a co poznam, tak to su baby bez babatiek.... momentalne som na slovensku do 19.10, tak ked tak potom

petka152
10. okt 2008

ahoj Betka, Hoco Poco je kusok od nas, byvame "Kyje - Hute" 5 min od Rajskej zahrady. nechodis nahodou do materskeho centra Mum Klub? ak ano, mohli by sme sa tam vidiet. 22.10 je tam burza detskych veci, pravdepodobne tam zbehnem.

sisa88
10. okt 2008

baby- vyzera to tak ze vsetky prchate na SK buduci tyzden..aj my ideme v piatok do BA na 4 dni🙂ozaj odkial zo SK ste?
susik- budes do stredy v uhrinevsi? mozno by som sa zastavila ked pojdem okolo.
petka- v pndelok sme v anahite, tak by sme sa mohli vidiet pred alebo po v zavisloti od malej, lebo jej lezu zuby a je to des takze podla toho pojdeme/ nepojdeme cvicit.ale ta burza je super a to centrum by som mohla skusit tiez, aj ked som v zivotev ziadnom nebola🙂poslem ti moj MB cez IP

sisa88
10. okt 2008

peti a kedy byva to cvicenie v Hornych pocerniciach? ak by to bolo inokedy ako pondelok tak by som sla

petka152
10. okt 2008

sisa cvicenie je kazdu stredu od 9:30 od 12:00 hod. samotne cvicenie trva cca 20min, potom sa vedu rozne debaty. su tam velmi mile maminy, sa mi tam paci. ta burza je 22.10 /to je tiez streda/ od 9-12hod a od 15-17hod. ja som cely bud. tyzden na slovensku, tak ten dalsi pondelok 20.10 by sme sa mohli vidiet, ak by ste sli cvicit. Inac pochadzam z Levic.posielam ti moj MB na IP

zittka
11. okt 2008

ahoj baulky,
u nás je na obzore ďalšia stolička - náš 11ty zub, ale už týždeň nás trápi hnačka. Už sa to lepší, ale ešte to nie je celkom ono. inak je všetko v poriadku a z oboch dievčat mám veľkú radosť.

susik - na neurologiu budem držať palčeky, snáď sa to spraví nejakým cvičením 😉

ahoj peti

sisa88
11. okt 2008

peti- 20.10 som este na SK ale uz utorok tu budem, takzze v utorok by sme sa mohi vidiet a potom by sme mohli v tu stredu ist do tych pocernic do centra.

sisa88
11. okt 2008

zittka- tak nam sa uz 3 tyzdne razia horne a nespime a vsetko okolo toho...tak uz snad to vylezie cez vikend...zuby to je hruza a to si este len 3 a 4 , ked si to predstavim do 18 ci kolko ich je, tak uz teraz i je spatne.

petka152
11. okt 2008

sisa super tak sa stretneme v utorok. nasej sare este zuby nejdu zatial,ale uz cakame na to. dasna este nema zdurene, bojim sa ze to ani nepostrehnem, ako sa poznam, alebo zeby? tie priznaky ako citam su dost drsne... no ved uvidieme

sisa88
11. okt 2008

peti ani my sme to pri prvych nevedeli, len mala bola strasna , nervozna, nespala vobec ani cez den ani noci a take stavy trvali skoro 4 tyzdne a vobec nas nenapadlo, ze tomozu byt zuby....dosli sme k doktorke a kontrolu a som sa stazovala, ze voebc nespim lebo je stale hore po alkzdej hodine a pozreli do ust a boli tam 2 zuby🙂tak vidis...ona mi zle spala aj predtym tak som si myslela ze je to pocasim a co ja viem a boli to zuby...teraz to zacala tak pomaly uz pred skoro 3 tyzdnami, tak uz viem ze su to zuby a hlavne ze to ma uplne naliate- tentokrat som sa pozrela 🙂)hehe..nuz clovek sa uci...davam jej aj ten gel a co navyse, stale pri tom chyti taku miernu nadchu- je cela po ocovi on mal presne take priznaky pri zuboch🙂 mne vysli, ani nasi nevedeli ako a spala som tiez ako medved od 3 tyzdnov..to manzel, ten bol do 2 rokov hore kazde 2 hodiny ako eliska🙂))a pritom je to uplne spokojne usmiate 10kg 😀 babatko 😝 tak mozno to budes mat bed priznakov .je kopec takych deti..ale su este aj drsnejsie stavy- sestrina mala - kazdy zub ma tyzden 40- teploty a plac, tak si hovorim,ze este to je OK.na to ze nespim som si uz zvykla za tych skoro 7 mesiacov

petka152
11. okt 2008

tak to som zvedava, ako to bude prebiehat so zubami. nasa cez den skoro vobec nespi, spi kazde dve hodiny po 20min. najprv ma z toho slak triafal a teraz som si zvykla. ked sa jej stane ze spi hodinu vkuse tak som stastna ako blcha. dufam ze sa jej to jedneho dna spoji do jedneho velkeho spanku.

sisa a odkial si zo slovenska a ako dlho zijes v prahe?

sisa88
11. okt 2008

no vies co, podobne aj moja takto spala do 6 mesiacov, cez den len "rychlovky" 10-20minutovky to bol des a niekedy vobec nic a v noci hore kazde 2 hodiny...ale mozem povedat, ze sa to zacalo lepsit az teraz , ked sedi a ked uz nie je vo vanicke a moze cumakovat....je to proste zvedavec a predtym nevidela dovod spat, lebo nemala byt z coho unavena..teraz ma viac cinnosti tak zacina spat aj cez den a je to niekedy aj hodka a vcera dokonca aj dve vkuse, co bol len sen prednedavnom..ale ci to vydrzi ti poveim o mesiac hehe...ja uz som si totiz na nespanie zvykla....clovek si zvykne na vsetko..len ked som sa stretvala s kamoskami a vsetky mali deti spacov, furt to len spalo a prespalo cele noci od 2.mesiaca tak mi to nebolo jedno..ale hold, aspon som uz natrenovana 🙂))a mozno to bude paradoxne jednoduchise neskor...🙂)
som povodm z krompach ( vychodne slovesnko) ale od 18 som zila 14 rokov v BA, kde som zaclaa studovat, potom rpacovat a po porode v marci som sa prestahovala za manzelom do prahy, lebo skor mi to nejako kvoli praci nevyslo🙂)a ty si sem kedy dosla?

petka152
12. okt 2008

ja verim ze sa nam to tiez zmeni, je to dost narocne, doma mame bordel ako v tanku, co nestiham upratovat....nasa aspon v noci spinka pekne, budi sa len na papanie tak 2-3x.
ja som v cechach 4 roky, tu som sa aj vydala

sisa88
12. okt 2008

🙂 takze mas manzela z CR? a co si robila pred materskou?

petka152
12. okt 2008

manzel je z prahy. pred materskou som pracovala v developerskej firme, v olomouci sme mali jeden projekt, mala som na starosti prenajom obchodnych priestorov

sisa88
13. okt 2008

dobre rano baby!
aky ste mali vikend? my stale- horne zuby cakatelky, uz je to na nervy.tak snad to vylezie uz tento tyzden a spon do vyrocia svadby hehe 20.10 😀

peti- poslala som ti IP

betka007
13. okt 2008

sisa ahojky, pytala som sa obkladaca a hovoril, ze vam to kludne oblozi, chces poslat do IP kontakt?

sisa88
13. okt 2008

beti super, poslala som ti IP..ozaj, chodievas do MC horne pocernice?

gebi
13. okt 2008

Ahoj dievčatká!

Už som tu dlho nebola...My krásne rastieme, malý je úžasný, sedí, je na kolenách a s mojou pomocou sa stavia na nohy..teraz nás trápia zuby, takže sme s manželom usúdili, že sa už asi nevyspíme...
Boli sme na sraze z Modrého koníka, prekecala som aj manžela a bolo fantasticky...

sisa88
13. okt 2008

ahoj gebi🙂 tak ja som tu nova relativne asi mesiac🙂 tak zuby trapia aj nas a poriadne, uz by vyliezli a nevyspala som sa od narodenia, lebo patrime do skupiny nocnych papkacov kazde 2-3 hodky🙂)))ale inak pohoda. na ako sraze a kde ste boli?

androna
autor
13. okt 2008

Gebi nas teda zubky v noci netrapili ale cez den.
Sisa tak ja som sa nespala celu noc do 17mes, az teraz posledne 2tyzdne spi celu noc. 😎
Kde ste mali sraz.ja uz som bola na niekolkych a vzdy to bolo fajn.

sisa88
13. okt 2008

androna- ja s tym pociatam, mala je po tatinkovi, on nespal do 2 rokov, jedol kazde 2-3 hodiny..ja som spala od 3 tyzdnov cele noci a zuby boli ani nasi nevedeli ako..takze eliska je po ockovi, aspon viem co cakat🙂)))

androna
autor
13. okt 2008

je uz mas fotku.hned sa lepsie komunikuje.keby som ho ale neodstavila od kojenia tak asi pokracuje. 😀

sisa88
13. okt 2008

androna- moj manzel nebol kojeny a bol taky......tak neviem, ale u mojej malej to asi tak bude. neviem. uz som rozmyslala aj odstavit ale neviem si to predatvit ako.a je to pohodlne zase🙂 len ona ma uz 10kg takze som ju radsej presunula z postielky ku mne spat, lebo vstavat v noci 6 x a podavat si to z postielky do postele, dobry aerobik. 😀

androna
autor
13. okt 2008

ja som odstavila kvoli druhemu tehotenstvu a uz to bolelo,inac by som kojila dalej.neodstavuj,pridas si zbytocne pracu.a maly s nami spi.mame postielku prisunutu k posteli.a je to super.Dany bol tiez taky tazky.ale do 5mes som tiez jak blba vstavala a prekladala do postielky.

sisa88
13. okt 2008

tak to si ma pobavila, ja som ju mala v postielke 2 tyzdne do predminuleho tyzdna ked opat nastupili zuby a uz toho bolo dost, ked som z noci nespala ani sekundu.takze je opat so mnou a ako tak je to OK..fakt? tiez mal 10kg v 6 mesiacoch? lebo ja si pripadam ze som asi nasiroko daleko jedina. a to ma z MM..akurat verim ze prenasat na rukac 7 kg je lahsie ako 10🙂