Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

chruminka
31. okt 2008

dobru aj ja uz idem spinkat.

alex
3. nov 2008

Dobré ránko! 🙂

pepu
3. nov 2008

Dobre ranko!
Tak ja som tu nebola 105 rokov... 😅

alex
3. nov 2008

nooo môže byť, vôbec si ťa totiž nepamätám a to tu ťahám už dosť dlho 😅

pepu
3. nov 2008

Alex, nepamatas si ma? 😕

alex
3. nov 2008

niečo mi tvoj nick hovorí...no sviňa skleróza 😀 Ale veď o to nejde, hlavné, že si sem opäť raz nakukla 😉

scarlette
3. nov 2008

bre ranko 🙂

meusicka
3. nov 2008

ahoj baby.. ako sa vam tu vodi??? ja sem nejak nestiham, ani na MK velmi. som nejak leniva a ked nemam lenive obdobie tak pre zmenu pratam doma, asi to bude zahniezdovaci syndrom 😝

luko... dakujem, napodiv na menach sme za hned vedeli dohodnut. teraz sme si to este zredukovali, kedze doki mi na poslednej poradni povedal, ze tam vidi malu pisulku 🙂 takze uvidime co povie o 2 tyzdne, ci nam nenarastie dovtedy pipik 😅 😝

pepu
3. nov 2008

alex, poslala som Ti RP 😉

alex
3. nov 2008

ahojte kočky 🙂

jéééj meu, takže babuľka to bude 😵

meusicka
3. nov 2008

alex... vraj hej, ale este tomu nechcem velmi verit, pretoze som tam miule strela maminku, ktorej potvrdil chlapceka, o 2 tyzdne babu a potom zase chlapceka 😀 tak sa v tom vyznaj 😅 uvidime, ci sa doki bude pridrzat svojej verzie alebo dopadnem ako Vejinka?? 😀

nellie_
3. nov 2008

Ahojte 🙂 🙂 🙂
meus jej ty uz si 28tt....hrozne rychlo to vsetko leti...jej budete mat princeznicku.... 😉 🙂 🙂

meusicka
3. nov 2008

nellie.. ahoooj, hej vraj to bude dievcatko 🙂 tie tyzdne inac naozaj tak letia, zajtra koncime 28tt, to uz zacat pomaly uvazovat nad porodom 😕 malinka ma teraz 1kg, takze este troska casu nam ostava nastastie 🙂 ved este nemam oprate vecicky a ani detsku zariadenu 😝

alex
3. nov 2008

meus ešte máš čas, nestresuj 😉

katy2
3. nov 2008

ahojte 🙂
meus, gratulujem k dievcatku 😵

alex
3. nov 2008

katy gratulujem k dvojičkám, je tu super 😵 😵

katy2
3. nov 2008

alex dakujem 😵 v stredu idem na uzv, dufam, ze uz budu srdiecka a ze to zvladli obaja drobci 🤐

alex
3. nov 2008

držím palce, uvidíš že to dobre dopadne.

meusicka
3. nov 2008

katy... dakujem, ja by som bola taka ista happy aj keby tam bol pipik 🙂 drzim vam vsetkym 3 prsteky 😉

alex.... ja si myslim tiez ze casu este mam, ale keby si videla tie ostatne maminy januarovky tak si pomyslis nieco uplne ine. tie ficia na plne obratky a ja len ziram, co vsetko maju uz kupene a oprate a vyzehlene a bla bla bla. no hroza. popri nich som uuuplne nikde v pripravach 😝

pepu
3. nov 2008

kocky, drzim vam palce a prajem krasny den! 🙂

nellie_
3. nov 2008

Katy aj ja gratulujem ku dvojickam...a prajem krasne a bezproblemove tehulkovanie.. 😉 🙂 😵 😵 😵 zaslúžiš si to.... 😉

Meus, veru casu mas este habadej na prichystanie vybavicky...to v pohode zvladnes... 😉 🙂 🙂 a uz si doma na MD, alebo este nie?? toto neovladam kedy sa chodi na MD... 😅

katy2
3. nov 2008

babenky, dakujem 🙂
meus, neboj, vsetko v pohode zvladnes 😉

alex
3. nov 2008

meus či si tie vecičky prichystáš teraz, alebo o mesiac je úplne jedno. Hlavne si užívaj tehuľkovanie 😉

meusicka
3. nov 2008

nellie... na MD mas nastup v 34tt, alebo zo zdravotnych ovodov v 32tt. mne este doki nic nepovedal, ale kedze som od 8tt na pN tak hadam mi da ten skorsi nastup. nebolo by to zle, lebo takto som strasne obmedzovana vychadzkami.

katy... ved ano, hlavne musime uvazovat pozitivne 😉 a ty ako?chodis do prace, alebo si teraz doma?

nellie_
3. nov 2008

Meus takze ty si domka od zaciatku..... 🙂 aspon sa nestresujes a si v klude, to je pre babo najdôlezitejsie aj ked verim ze je to od veci ked nemozes ist poriadne mimo domu.... 🙂 ale o chvilku uz budes na MD a bude dobre..... 🙂 🙂 🙂

katy2
3. nov 2008

meus, ja som doma uz od IVF.... a kedze sa podarilo, uz ma dr. do prace nepustil.... takze budem uz na rizikovom az do konca....

meusicka
3. nov 2008

alex... ak bude vsetko prebiehat ako ma, tak cas este mame, ale keby sa nahodou male ponahlalo na svet, tak by sa mi manzel nepodakoval, keby musel behat po nakupoch on 😝 a mam pocit, ze ani ja jemu. je z toho takmer taky isty jelen ako ja, ba este vacsi, co vsetko treba pre take male 😀 este mi chybaju veci z lekarne a pre seba este nemam vsetko kupene do porodnice. ale inac uz zakladnu vybavycku mam, takze aspon z porodnice mame v com prist domov 🙂

meusicka
3. nov 2008

nellie... presne tak, ziadne stresy v robote, vobec mi to nechyba.

katy... to je dobre, musis na vas davat pozor. ja som zistila, ze ked sa poriadne nastvem, tak mi zacne tvrdnút brucho, takze viem ze doma som na tom ovela lepsie ako keby som mala chodit do roboty. ked si potrebujes lahnut, tak si lahnes, a ked si hladna tak sa najes a proste si riesis svoj den tak ako ty chces. ziadne prehananie sa po meste do prace a spat. a hlavne ziadne stresy kvoli robote 🙂

alex
3. nov 2008

meus tak vidíš, nahé domov nepôjdetee 😉

meusicka
3. nov 2008

alex 😀 😀 😀 to nie.

oki babule... idem ja nieco porobit. dnes mam v plane stahovat veci z nastavajucej detskej, takze mam co robit. teraz uz ide vsetko pomalsie, aspon mne, po troche namahy funim ako tulen 😀

papa a pekny den vam prajem. a hlavne sa drzte 🙂