Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

evitkamalicka
19. nov 2008

oki

giovannajana
19. nov 2008

ockovi je už dobre?

evitkamalicka
19. nov 2008

tak som ti to poslala...ocko je uz ok, to bolo len tak vtedy nahle ani nevedia z coho...akurat dnes vecer pride, lebo ide do Ba na sluzobku, tak aby nemusel platit hotel, bude spat u nas a bude s nami aj zajtra cely den, tak sa tesim

giovannajana
19. nov 2008

aspoň si trošku užije vnúčika 😉

chruminka
19. nov 2008

ahojte snazilky ako sa tu mate?

niekedy mi je tak luto,ze sem uz skoro nikto nechodi a ked tu aj dakto je tak ja som vzdy v praci.... ☹

ale dnes mam dobru naladu 😵

evitkamalicka
19. nov 2008

a vy snazilkujete ci nie?

giovannajana
19. nov 2008

ahoj chrumi 🙂 idete na to IVF?

chruminka
19. nov 2008

ahojte som trosku citala co ste aspon dnes pismenkovali lebo viac nestiham.... 😎

evitka super ze maly poslucha a ta kniha moze byt super potom my poradis 😉

gio ano ideme len som sa rozhodla ze az v januari 09....bolo to na mna zrazu prilis hrrrrr 😝

chruminka
19. nov 2008

gio a vy ako? manzel este stale nechce spolupracovat 😠

evitkamalicka
19. nov 2008

chrumi neboj, co chvila budes tehulka a potom ti tu knizku preposlem

chruminka
19. nov 2008

evitka prave som pozerala tvoj albumik a maly je krasnucky tak vam to pristane 😵

evitkamalicka
19. nov 2008

chrumi dakujem 😉

chruminka
19. nov 2008

evit si to len krasne uzivaj,lebo ten cas tak neuveritelne leti....ja mam teraz tolko babatiek okolo seba....sa vytesujem,len nemam cas na navstevy lebo ked chodim do prace tak cez tyzden sa to neda.... 😒 a take babatecko ked par dni nevidis tak straaasne narastie 😵

chruminka
19. nov 2008

gio? 🙂

evitkamalicka
19. nov 2008

chrumi veru, Adamko sa nam meni kazdym dnom pred ocami

giovannajana
19. nov 2008

chrumi, už sa ho ani nepýtam. Tiež čakám, čo mi prinesie budúci rok 😉 Momentálne nič nečakám.

chruminka
19. nov 2008

gio neboj buduci rok bude ovela ovela lepsi.....asi zacinam byt poverciva to asi preto som uz nic nechcela riesit tento rok.....bolo toho uz az az
ale tebe drzim obzvlast palceky,neviem pochopit takych chlapou ako je aj tvoj manzel (nic v zlom len my je z toho smutno) a ani trebars ako darcek k narodkam alebo vianociam by to pre teba neurobil? 🙂

chruminka
19. nov 2008

evitka a teraz Adamcek spinka?

giovannajana
19. nov 2008

chrumi, asi nie. Ale je to jeho rozhodnutie...

chruminka
19. nov 2008

gio ja by som asi nebola taka silna a v pohode ako ty...ja som dost taka ze co chcem to aj skusim za kazdu cenu dosiahnut a vacsinou sa mi to aj ked s omeskanim podari 😀
ale drzim palceky

sveva
19. nov 2008

ahote baby. 😉

cukruska1920
19. nov 2008

Ahojte babulky

giovannajana
19. nov 2008

svevi 🙂 ahoj! ako sa majú babuľky?

sveva
19. nov 2008

Evitka malý je zlatý. Nepodobá sa tak nááááááááhodou na teba? 😉

giovannajana
19. nov 2008

cukruuu 🙂

ale sa nám to tu zapĺňa 😉

chrumi, nemám inú možnosť. Niekedy si proste nepomôžeš... 😒

evitkamalicka
19. nov 2008

sveva ja neviem na koho sa podoba, niekto hovori ze na manzela, niekto ze na mna tak tazko povedat

chrumi akurat som ho zobudila a dala mu papat, lebo prestalo prsat tak aby sme mohli ist von

sveva
19. nov 2008

gio no celkom dobre. Elča vystrája o 106. A Šárka bola veeeeeeeľmi pokojné, usmiate a veselé dieťa, len nepriberala a musela som ju začať prikrmovať. Takže teraz ju už kojím iba v noci a už sa mi to moje mliečko pomaly tratí. ☹ Ale aj tak je strašné veselá a usmiata a je každým dňom šikovnejšia. 😀

cukruska1920
19. nov 2008

ahoj gio...ako sa ti dari?

giovannajana
19. nov 2008

cukru, nemôžem sa sťažovať 😉

giovannajana
19. nov 2008

svevi, kukla som si album, sú zlatučké 🙂

cukru a ty? Máš niečo nové?