Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

egyptanka
9. dec 2008

si sauz aklimatizovala na bezproblemove parkovanie ... xixi 😀

scarlette
9. dec 2008

hej hej, vsak pred domom si zaparkujem kedy sa mi zachce a parkovanie v osk mame tiez, teda svagor ma ale chodia bud jednym alebo druhym autom 😉

egyptanka
9. dec 2008

scar, to je vyhoda ... no este to par rockov musime vydrzat a snad bude aj na domcek a bezproblemove parkovanie.

scarlette
9. dec 2008

egy pozdrav ho a vo stvrtok sa teda mozno vidime, ja uz idem spat, som uuuuplne znicena, uz druhy den.
dobru 🙂

egyptanka
9. dec 2008

scar, oki dobru noc.

janino
11. dec 2008

Ahooojte snazilky...co nove???

egy...vidim, ze sa zadarilo....blahozelaaaaaam z celeho srdca....idem to tu ochcecknut 😉

alex
11. dec 2008

Ahoj Jani, ako sa máš?

scarlette
11. dec 2008

ahojte babule, tak od dnes som tehula a dufam ze ostanem 😵 na test idem az 29/12 tak dovtedy budem musiet vydrzat ale na vianoce si isto spravim testik 😅

alex
11. dec 2008

scar gratulujem a dúfam, že aj toho 29. ti budem blahoželať. Hlavne oddychuj a hladkaj bruško :o)

scarlette
11. dec 2008

alex dakujem 😵 😵 😵

evitkamalicka
11. dec 2008

scar gratulujem a dufam ze to tak ostane najblizsich 9 mesiacov 😉

dara9402
12. dec 2008

scar to je skvele blahozelam 🙂)))))))))))) a drzim prstiky

scarlette
12. dec 2008

kocky dakujem 🙂

alex
12. dec 2008

scar, tak ako sa cítiš?

scarlette
12. dec 2008

alex unavena ... a mam pocit ako keby som mala svalovku na podbrusku...
inak kde mas foto?

alex
12. dec 2008

tak oddychuj pekne, aby sa bábuliatka pekne zahniezdili.

Foto...no trošku som inkognito 😉

scarlette
12. dec 2008

alex mam iba jedno,
jaaaj a preco tak zrazu? ci si ta niekto vsimol?

alex
12. dec 2008

aha, som myslela, že dve, viac sa nepodarilo rozmraziť?

Nie, nevšimol, ale práve preto, aby ma nepoznali, keď sem náhodou niekto nakukne.

scarlette
12. dec 2008

alex chapem..
mali sme len dvoch a rozmrazenie prezilo len jedno... v case trasferu bolo 8bunkove

alex
12. dec 2008

joj, tak strašne držím palce nech vám to výjde 😔

Ja som teraz po ovu a čakám mrchu okolo 22.12., ak by neprišla, bol by to najkrajší darček k Vianociam, narodeninám aj meninám. Ja to mám všetko tak nakopu 😀
Ak príde, tak beriem clostil, v januári skúsime IUI a ak to nevýjde, ideme do centra.

scarlette
12. dec 2008

alex ja verim ze to vyjde umna a aj u teba 😉 ja si chcem spravit testik 24teho rano ale povodny termin na test by som mala 25 ale idem az 29, ... muz mi hovori ze skor ako 25 nebudeme testovat ale aj tak to spravim potajomky 😅

dara9402
12. dec 2008

joj kocky vam poviem byt tehu je super len to straaasne dlho trva 🙄 ale hrozne Vam prajem aby ste uz boli take nemotorne a zafunene ako som ja 😀 😀 😀 😀 😀

alex
12. dec 2008

letím na obed.
Daruš, čo hovoria karty na mňa tento mesiac? 😉

dara9402
12. dec 2008

http://www.horoskopy.sk/components/com_tarot//t...

v podstate dobre ved uvidite 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dara9402
12. dec 2008

VIII Palíc - Rýchlosť – rýchlosť, všestrannosť, nový rozvoj, nečakaný impulz, rýchlosť v jednaní. Zameranie na cieľ, nezávislé, slobodné myslenie, tlak. Filozofické cítenie, jednoznačnosť. Niečo je vo vzduchu. Ťažní vtáci. Horlivec.

- táto karta ako jediná jednoznačne ohlasuje veľmi skorý, rýchly príchod, uskutočnenie nejakej udalosti!

neviem totiz ci ti to zobrazi 😉

alex
12. dec 2008

no nezobrazilo. Fííííha, takže tou udalosťou by mohlo byť aj tehu, no nie 😉

scarlette
12. dec 2008

dari aj mne vyvestis?

dara9402
12. dec 2008

no alex mohlo 😉

scarlette
12. dec 2008

aleeex 🙂

alex
12. dec 2008

dnes som neskutočne unavená a to tu plánujem byť až do pol siedmej. Ale nič sa mi nechce, skoro nič som ešte neurobila 😅 Ale čo, dnes mám na to nárok 😵