• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky 22. Pridajte sa!

5. februára 2012 
ja som brala normálne injekcie na umelú menopauzu a vela žien po nej MS nemá, ja som mala a dokonca celých 6mesiacov, aj trikrát som sa pýtala dokyho, či to nie je zé, ved by som MS nemala mať vobec a on mi povedal že každá žena na lieky reaguje inak a nemám sa obávať, lebo aj ked MS normálne požas liečby mám endo sa aj tak lieči a mal už vela takých pacientok, a dokonca mi povedal, že ked mám MS možem počas liečby aj otehotnieť, to sa nestalo ale sa mi upravil menzes a nerobí výkyvy. Myslím že to špinenie nenarobí nič ale spýtaj sa na to dokyho
16. jún 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titti zatial mi to este nejako nedochadza, ale porodu sa bojim odjakziva a velmi
16. jún 2008 o 20:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry ano sú tu 22ky snažilky, hádam sa nám to podarí a aj freyy
16. jún 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste zase všetky :angry:
16. jún 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dikes miri,no ak mi to neskonci do 2 dni tak sa spytam,a tie hormony na teba nevplyvali zle,ja som dost vybusna a hlavne drahy si to so mnou uzije :frowning2: chuda moje :sweat_smile: on si to teda nezasluzi :sweat_smile:
16. jún 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neberiem také hormóny, ja som už po liečbe endo :unamused: také niečo som nemala, len som stále pila vodu a vysúšalo mi sliznicu , tam dole, takže som to mala stále také bolestivé ako ked má baby zaparený zadok a bolo to dosť nepríjemné, inak nič
16. jún 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
16. jún 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fakt tu nikto nie je :frowning2: :unamused:
16. jún 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka neuvažuješ o baloniku epi-no?
16. jún 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj tu nikto nie je? :unamused:
16. jún 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ja ale podme kecať teda do mladych snažiliek nech nebehame hore dole :wink:
16. jún 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry neuvazujem
16. jún 2008 o 20:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tam nepatrím jerry, mám o dosť viac ako do 25
16. jún 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidiš evit ja sa ani tak nebojim pôrodu ako nastrihu - respektive natrhnutia , nasledneho strihania potom ak sa nevycikam tak cievkovania, štipania, pripadneho nesedenia a bolestí a v neposlednom rade aj nejakej infekcie a možnej inkontinencie - to je moja nočna mora.
16. jún 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry ale ani s balonikom nemas zaruku ze ta nenastrihnu a ze sa nenatrhnes, nic nie je 100% tne
16. jún 2008 o 21:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty máš ale prehlad jerry.......... ach jo ja pretrpím všetko kvoli baby sa to oplatí....... a aj ked nemám potuchy čo je inkontinencia
16. jún 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už to viem............ no ako to tu poznám, ide sa aj na klystír aby si sa neposrala :grinning: a aj na wc-ko na malú
16. jún 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit no zaruka nie je to je pravda
ale skusenosť niečo dokazuje
jedna kočka rodila prirodzene 4,2 kilove mimčo - museli jej pomôcť vaxom a ani jeden štich nemala
16. jún 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty máš ale prehlad jerry........
16. jún 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuknite si na vtipné videá youtube vo volnej diskusii posledné video čo som pridala a máte zaručený krásny večer
16. jún 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri po večeroch čítam :grinning:
je pravda že ten balonik je drahý stojí 2700,- ale mne to za to stojí teda :sunglasses:
16. jún 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako hovorím , ja ešte tehula nie som a keby aj tak mi je to nateraz jedno zaoberať s porodom, ved ešte niet čo rodiť
16. jún 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri no jasne ale tak aj ked niekto vybavuje hypoteku tak kuka že aky barak postaví a tiež ešte nie je z čoho
ja sa len informujem - nekupujem neobjednavam - teda aspon nie taketo veci
ale aspon sa niečo nove dozviem
16. jún 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ja sa zase radšej neinformjem, ked to bude aktuálne tak sa budem, na teraz nie :zipper_mouth:
16. jún 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip už som tam dala nový odkaz
16. jún 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videla som :slight_smile:
16. jún 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vieš ked som tu a nikto mi nepiše tak kukam temy
a raz kukam že epi-no a ja myslela že to je o epiduralke :grinning: a bolo to o niečom inom tak som si zasa potom našla nejaky popis na nete. a sem tam zabludim do temy ked tam baby po pôrode píšu že aku maju skusenosť...
16. jún 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to skor som tu vždy sama ja
16. jún 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že je zlatá ...nádherná :grinning:
16. jún 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ja viem, že je skoré ráno....ale, musím vám to napísať.

Tak dnes ráno som prvý krát zažila ten pocit, nádherný pocit, na teste sú dve // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. jún 2008 o 06:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok