Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
1. jún 2009

baby to je diskusia 🤐 len si prajeme pekny den a podobne veci 😠

lulocka
1. jún 2009

A o čom by si chcela rozprávať.Mňa práve čaká prve ivf a som s toho dosť na nervy.Len lietam po stránkach hore dole a zisťujem čo sa dá. Ak mi môžeš nie ako poradiť rada privítam každú radu.Ďakujem

eva7780
2. jún 2009

lulocka ,držím palce, 🙂 kedy ta to čaka?už máš po odbere? 😅 ja som si tym tiež prešla,akurát mne bolo 1.ivf po 15 dnoch pichania inj.stopnute,vobec mi nerastli vajka

lulocka
2. jún 2009

ahoj evka práve ma čakám kedy mi skončí ms aby som si začala pichať prvé inj.Aj to sa stáva to som ani len netušila a ako to dalej pokračovalo.Ďakujem že mi držíš prsty.

eva7780
2. jún 2009

ahoj,ja som tiež nemyslela že sa mi to stane,a to som musela este dokupovať inj.na 5 dni a este som brala aj lieky a nič 😠 a pritom normalne mi vajka rastu aj pocet je norme,asi sa zlakli tych hormonov

lulocka
2. jún 2009

A podstúpila si potom niečo ine či ste to nechali na prírodu.A do akého centra si chodila alebo chodíš.

eva7780
3. jún 2009

zatial som nepostupila nič ine,pretože s tolkych hormonov som mala cystu,teraz som to zatial nechala na prirodu,uvidim kedy pojdeme dalej 🤐 chodim do gyncare

marcelka82
3. jún 2009

Ahojte. Lulocka, ja mám IVF za sebou skoro úspešne. 😔 Hlavne pi veľa tekutín najlepšie Fatra a nerob nič ťažké. Potom dostatočne oddychuj.

Evka Max je už v Budkovciach. Manželovi začal neskutočne vadiť. 😠 😢

lulocka
3. jún 2009

Dakujem za rady.S oddychom neviem ako to bude lebo musím chodiť do práce lebo nemá kto pracovať.Chcela som isť na pn ale že vraj ju v splne nedávajú tak neviem.

eva7780
3. jún 2009

lulocka nech ti ju da tvoj gyndos,hlavne ak máš namahavu pracu,je lepsie byt doma 😉 ked je praca v pohode,tak chod ,aspon prideš na ine myslienky

eva7780
3. jún 2009

Marcelka 🤐 🤐 🤐

lulocka
3. jún 2009

Ja mám dosť namáhavú pracu ale aj na stres.A to mám prísť len tak za svojím ob.gyn že chcem pn

eva7780
3. jún 2009

lulocka podla mna ano,ved mu povedz kvoli čomu a že mas namahavu pracu 😉 keby si mala dakeho dobreho obvodaka,podla mna aj ten ti ju da
ku komu chodíš?myslim gyndoša 😉

lulocka
3. jún 2009

ja chodím k Holešovi.

eva7780
3. jún 2009

luločka ja tiež 🙂 podla mna on ti dá,zdá sa mi celkom fajn

marcelka82
3. jún 2009

Mojka, ja som bola na pn-ke. Bola som za svojím gynekológom a normálne sme sa zhovárali o umelom a dohodli sme sa na pn-ke. Takže mi ju dal on. Bola som doma 3,5mesiaca. Čo robíš ak sa smiem spýtať?

eva7780
4. jún 2009

lulocka dúfam,že si vybavila pn?

lulocka
4. jún 2009

evka nevybavila som nič povedal že on s tým nemá nič spoločne nech mi ju vystavia oni ani sa somnou o tom ani nebavil totálne ma sklamal.Dnes som bola v splne v nedeľu pichám prvu inj.

eva7780
4. jún 2009

lulocka to som teda prekvapena,riadne sa meni 😠 a nedal by ti ju obvodak?

lulocka
4. jún 2009

marcelka ja pracujem ako prevádzka-rka v bare

lulocka
4. jún 2009

to neviem nemám odvahu už tam ísť A čo ty ako sa máš

eva7780
4. jún 2009

lulocka,predsa len to skus,máš dosť náročnu pracu 🤐 ja celkom dobre,som rada,že mam zajtra volno

lulocka
4. jún 2009

tak to ti závidím ja už ani neviem čo to je.Ešte sa skúsim spýtať v splne či mi ju nedajú oni.

eva7780
4. jún 2009

radšej skus,povedz im že ti gyndoš nechcel dať 😉

lulocka
4. jún 2009

o.k prajem ti dobru noc papa

lulocka
5. jún 2009

Ahojte tak aký ste mali deň?

marcelka82
5. jún 2009

Ahojte. Lulocka to ten Tvoj gynekológ je idiot. Prepáč. Ale je to tak. Šak môj ma ani nechcel pustiť do práce. Popros v Splne, nech Ti dajú pre neho papier, že Ti to odporúčajú. Možno potom bude inak reagovať. Alebo zmeň lekára. Môj neváhal. Keď som sa ho pýtala, povedal mi že samozrejme. Vedel že chcem mať bábo už dlho a nedarí. Veď aj on sám nám dával papiere a ešte aj pre manžela. Jemu na pacientkách záleží.

A dnešný deň začal krásne a teraz je to horšie a horšie. Manžel sa neozýva, otca poslali z Čiech domov, mal nastúpiť do nemocnice a chce byť aspoň jeden víkend doma, tak teraz leží vo vysokých horúčkach. Nastúpi až v pondelok. Ale keď som ho videla, tak tam mal byť už dávno. Takže ako krásne začal dnešný deň tak zle končí.

lulocka
5. jún 2009

To mi je ľuto zajtra bude oveľa lepšie uvidíš.

marcelka82
6. jún 2009

Ahojte. Prajem vám krásny aj keď upršaný deň.

Lulucka ďakujem. Uvidíme čo povedia lekári po všetkých tých vyšetreniach. Teraz som stále v pohotovosti, keby si to rozmyslel, tak pre neho letím aj o polnoci. Dnes idem na nočnú ale aj s telefónom. Nevzdávam sa.

A Ty čo plánuješ ďalej?

lulocka
6. jún 2009

Ahoj prave so dorazila s práce to počasie ma ničí nič sa mi nechce.V pondelok si idem vybaviť predoperačné vyšetrenia a v piatok ma čaká kontrola v splne a potom uvidím.Neboj sa všetko dobre dopadne.Aj napriek stresom ti prajem príjemnú nočnú.A ak smiem ty kde pracuješ?