Snažilky z Prešova. Pridajte sa

denne73
22. mar 2010

Ahojte Prešovčanky. Pozerám , že je tu už veeeľa témičiek a jasné že aj ja do niektorých píšem.Nemám však šťastie stretnúť niekoho z Prešova, alebo blízkeho okolia. Tak verím, že sa nás tu zíde pekná hŕstka. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinika
22. mar 2010

ahoj, ja som tiez z Prešova, len pozeram ze mam o dost mladsieho drobca 🙂 Kde presne v PO byvate?

denne73
autor
22. mar 2010

AHOJ.Vidíš zabudla som dopísať to najhlavnejšie xixixix 🙂 🙂 na veku snažiliek nezáleží. 😉 . My bývame na Sekčove

juliap
22. mar 2010

pripajam sa aj ja, sice uz nie snazilka, o chvilu maminka, ale budem chodit do tejto temy ... deny, ako dopadla matika? 😀

denne73
autor
22. mar 2010

HEHEHE AHOOOJ. NO ZVLADLA SOM TO. EšTE 1 PíSOMKA 9.4. DRŽ PALCE. 😉 😉

juliap
22. mar 2010

pekny datum tej pisomky, no mozno budes ty pisomkovat a ja tlacit v porodke ... 😉

tinika
22. mar 2010

juli tak to najvyssi čas vybrat meno pre drobca ne 🙂)
ja som tiez martina .))

ja som mala ist 26 este na seminar ale 24 odtielka voda a 26 som uz rodila 🙂) takze namiesto seminara porod 🙂)

juliap
23. mar 2010

tini, s tym menom bude asi najvacsi problem, mm sa nepacilo to co sme mali vybrate s kockami a mne sa zase nepacia tie, co si vybral on ... aj sme sa kus koly tomu chytili a teraz uz nemam chut hladat nejake meno ...

ingulik
23. mar 2010

ahojky..ja tiez v podstate z PO....alebo aspon v PO dost casto 🙂

tinika
23. mar 2010

julia tak to aj u nas bolo, tak som urobila vyber čo sa mne aspon trocha paci a z toho vybera muz 🙂) hoci mi schvalil aj Samuela čo som vzdy chcela, nakoniec som si to rozmyslela

ingu čafky 🙂))

olienka12
24. mar 2010

no ako tak pozeram do tem,kde pisu presovcanky je uz asi fakt nacase urobit velke stretko konickarok 🙂)

ingulik
24. mar 2010

tini caf 🙂

tinika
24. mar 2010

sevas sa tu zbierate ako huby po dazdi 🙂)

tinika
24. mar 2010

leni mas pravdu uz minule som na to myslela, novembrovky chystaju celoslovenske ale tam sa asi nedostatnem tak aspon tu, napr. ingu spozna aj ine kocky ked ja nebudem moct napr. tak bude mat s kym ist von a my tiez 🙂)

tinika
24. mar 2010

uz si predstavujem telefonny zoznam ze konik x, konik y a komu zavolame 🙂)

denne73
autor
24. mar 2010

Ahojte dievčatá tak pozerám že sa to tu pekne rozbieha. ja teraz nemám moc čsu koníkovať čakaju ma štatnice takže hlava v skriptách a tak. 😉

tinika
24. mar 2010

dene tak drzim palce a vobec nezavidim

tinipini
24. mar 2010

čau babenky,

nech žije PO 🙂

tinipini
24. mar 2010

denne ahoj,aj ja som zo Sekcova

tinika
24. mar 2010

ahoj tini 🙂

tinipini
24. mar 2010

ahoj tinika, ako sa Ti drží Paťko

tinika
24. mar 2010

tini fajn dakujem za opytanie rastie pribera, a začina trocha zlostit 🙂))

tinika
24. mar 2010

vy ste uz velky 🙂

tinipini
25. mar 2010

ahojte,

dnes tu nik nebol? Tak papa a dobru nocku 🙂

tinika
26. mar 2010

ahoj ja som mala upratovaci den a potom aj brigada bola okolo bloku a trocha na prechadzke sme boli tak som tu ani nestihla dojst 🙂

ingulik
30. mar 2010

ahojte...no nejak to tu viazne...asi to bude tym peknym pocasim...
dene aj mna cakaju statnice a este dokoncit diplomku treba, taze sme na tom rovnako...drzme si palce 🙂

tinika
2. apr 2010

čaf ingulik u nas dazdivo :/
ingu aj moja svagrina pise diplomku maly ma 7 mesiacov a tiez čaka statnice

denne73
autor
4. apr 2010

Ahojte. Inga a aku máš temu?

ingulik
4. apr 2010

denne...ja mam temu o razstepoch pier a podnebia....presny nazov: Palatogenéza - Kvantitatívne porovnanie histopatologických zmien pri pôsobení teratogénnych xenobiotík na embryonálne podnebné platničky... a som z tej prace dost nestastna....a ty mas aku?

olienka12
5. apr 2010

ingulik ty studujes genetiku?

denne73
autor
5. apr 2010

Ahoj igulik. No ja študujem psychopediu to je dpedagogika mentálne postihnutých a mám tému Downov syndrom a komunikacia teda tiež dosť nešťastný výber

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre