Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

marcelka82
14. jan 2009

Evka, viem že tu som málo. Ale stále som aspä druhá v prispievaní. To vieš stále práca. Včera sme sa dozvedeli, že 1-2 máme inventúru. Takže som v riadnom strese.

eva7780
14. jan 2009

Ahoj Marcelka,to ti verím,dávajú vám riadne zabrať 😠

marcelka82
14. jan 2009

To áno. 😠 😠 😠 Ale došla mrcha. 😀 😀 😀

eva7780
14. jan 2009

jaj ako ti zavidim,ja musim ist v piatok na gyndu 😠 tak uz čoskoro pojdes pre bobacikov 😵

eva7780
15. jan 2009

dobré ránko 🙂

marcelka82
15. jan 2009

Ahoj Evka. No čoskoro mám drobčekov v brušku. Rovno pred inventúrou. Inventúra je 3-4 deň po prenose. No ale tak čo narobím. Pôjdem a po nej už nič. Ale budem sa šetriť. Len je v noci. 😢

eva7780
16. jan 2009

ahojte,už sa vyriesila moja meskajuca ms,mam cystu ☹

marcelka82
16. jan 2009

Evka kup si kvapky Hormeel. Sú to homeopatiká. Mne zabrali aj keď lieky nezaberali. Už som mala pred operáciou.
A som dnes bola v Ke. Dostala som lieky a 26 idem znova.

kavaapalma
16. jan 2009

ahojte moje mile,tej pani som volala ohladom domceku este sa nerozhodla ze mam zavolat o tyzden zasa no a aj ja som bola na gynde brala mi vytery na chlamydie tak uvidime ake budu vysledky dnes len tak narchlo ani som neprecitala vase perispevky ozaj ma tlaci cas zajtra pridem a popisem viacej pa

marcelka82
16. jan 2009

Jani ale tá pani Ťa nejako naťahuje. To sa nerobí. To jej treba povedať.

eva7780
16. jan 2009

ahojte,Marcelka dal mi proveru na 10 dni,tak uvidim ,čo to spraví,Marcelka tak zachvilu už budeš mať babatka v brusku 😵 Jani neboj vysledky budu dobre 🙂

atima
17. jan 2009

Marcelka držim prsty aby sa to podarilo 🙂

eva7780
17. jan 2009

atima gratulujem k chlapčekovi 😵 pekné meno ste vybrali

marcelka82
17. jan 2009

Ahojte. Atima ďakujem. A aké meno ste to vybrali?

kavaapalma
17. jan 2009

teda Atima aj pekne meno cisto slovenske mam otca aj braska s takym menom a este aj pekny datumcek narodenia ti vychadza 🙂
tak Marcelka len pekne do toho a podari sa to lebo uz mas psika a to je taka predpriprava na babatko takze max ta urcite tak namotal,ze to tento raz vyjde 🙂
Evy a s tebou nech tie lieky ci co to je urobia vsetko potrebne aby si sa konecne k tomu dopracovala 😉
ja mam dostat kazdu chvilu ms a hned po jej skonceni pojdem na kontrolu ze co a ako kukla som sa ohladom chlamydii aj na net a da sa to v pohode liecit takze nestresujem

kavaapalma
17. jan 2009

hej a este k tej pani ja viem ze by sa to takto nemalo ale vzhladom nato ze je tam este jeden zaujemca o ten dom tak ja radsej pockam a len dufam,ze sa rozhodne predat ho prave nam

marcelka82
17. jan 2009

Atima. Teraz som si všimla odkiaľ majú meno. Naozaj pekné. Moja prvá veľká a nezabudnutá láska sa volá Ján. A tiež stryko a dedko sa tak volal. A máj je lásky čas. Podľa môjho manžela usudzujem, že ľudia narodení v máji majú kľudnú povahu, sú ohľaduplní a pokorní.

No Janka snáď mi to ketko výde. Už by bolo načase. Len som veľmi vystresovaná, takže už len zázrak pomôže. Ale pokúsim sa.
Moj Max už nie je také šteniatko. Dokonca to vyzerá tak, že už by chcel mať aj potomstvo.Tak už iba zohnať fenku s mrchou.
A čo sa týka domu, povedala si tej pani, žeby si ten domček veľmi chcela? Len aby nedvihla cenu.

marcelka82
18. jan 2009

Dobré ránko. Prajem krásnu usneženú nedeľu. 😵 😵 😵

eva7780
18. jan 2009

ahojte, aj moj ocino sa volal Ján 😉

marcelka82
18. jan 2009

Taellka porodila v noci.

eva7780
18. jan 2009

Marcelka čitala som 😵

kavaapalma
18. jan 2009

no nie nepovedala som jej ze ho chcem az tak velmi,myslela som to skor tak ze na nu prilis nenalieham ale zase ani cakat sa mi dlho nechce - tak taky zlaty stred
marcelka a mozno ze ti to aj pomoze ked si total vystresovana mozno sa to skor podari ked sa nalakaju a hned sa silno prichytia co ty vies dnes je mozne vsetko a nezabudni ze aj zazraky sa deju a myslim ze to je pre teba priorita na robotu kasli aj vsetko okolo daj si ze terapiu usmevom u mna to zabera 😀 zasluzis si konecne byt 2v1 tak huraaaaaaaa do toho 😉
to je nejaka vasa kamoska ta taelika nespominali ste ju
dneska som take fajne pecene stehna robila ze mnamousky mnam sa mi super vydarili obycajny recept jednoduchy podla majdy pavelekovej len cele pekne osolit a na kazde dat platok masielka uzasna chut.....

eva7780
18. jan 2009

ahoj Jani,take chutky tu robis navecer,s tym maslom to dakedy vyskusam,Taelka je jedna kočka zo SPLNu ,to je car kde chodi Marcelka,ja ju nepoznam,ale vzdy si precitam ich temu,lebo je mi to blizke,myslim tie problemy apod.

kavaapalma
18. jan 2009

a-ha tak uz som v obraze

eva7780
19. jan 2009

pekny den,dnes mam take lietacky,vybavovacky,budem rada,ked pojdem do prace,tam si oddychnem 😝

marcelka82
19. jan 2009

Ahojte. Aj ja sa ozývam až teraz a len na trošička, lebo tiež je toho na mňa príliš veľa a nestíham. Snažím sa aj s Maxom viac chodiť vonku. Normálne sledujem ostatných psov akí sú kľudní a môj Max je fakt drbnutý. Asi ho nezvládam tak ako by som chcela.

eva7780
20. jan 2009

Dobré ránko 🙂

eva7780
20. jan 2009

na druy tyzden cestujem do MT k rodine od stredy do nedele 🙂

kavaapalma
20. jan 2009

jeeeeeej super Evy tak konecne doma to bude zuzo verim ti ze sa urcite velmi tesis a ja s tebou lebo viem ze je to obrovsky rozdiel tam a tu

eva7780
20. jan 2009

Jani to máš pravdu,šla by som aj na 2 mesiace,mám čo robiť aby som postihala kamošky a rodinu kuknuť 😉