Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
11. feb 2009

To jo, chapem, ze si tam nechces vodit ludi. Ja by som tiez nie. Akurat ku mne chodili na anglinu, ale to bolo po jednom kuse 😀 Rozmyslam, ze by som si zase mohla nabrat 1-2. Hmmmm.

blondynka400
11. feb 2009

mirusch, škoda že jsi tak daleko, hned bych chodila 😵

schnucki
11. feb 2009

cipek me nikdy nenapadl, to podle nej urcovat, merit bt neni mamartinka zas tak spatny, jde o zvyk, ja ji merim a vim ted vic o svym tele 😉

mirusch volal dneska klucinovi co mu auto opravuje a musej se objednat, prijdou v patek, tak volal dneska sefovi, jestli by mu mohl pujcit do soboty auto, uz mu ho pujcoval ale muze az zitra, tak to dneska musel risknout a jet s nim jeste do prace, jinou moznost sme nemeli ... no a v sobotu se na to vrhnou

do restaurace by jsme sli v sobotu navecer, mysleli jsme ze by jste mohli s nama, ale v patek pisnu jestli jo nebo ne

mamartinka
11. feb 2009

a mozem si napr.teraz bazalku omerat?

schnucki
11. feb 2009

ona se ma merit nez vstanes, rano, a mela by se merit ve stejnou hodinu kazdy den, zapisujes si to do grafiku a pak muzes vydet jestli mas nebo nemas ovu a ja podle toho i vim kdy prijde ms

mirusch
11. feb 2009

Blondy, to jo. To by sa trosku predrazilo, keby si chcela chodit ku mne 😀

Schnucki, to jo, tak hadam sa nic nestane 😔 My sme tam v sobotu tak ci tak. Je Valentina aj tak 😵 Keby si dala vediet, tak mozeme byt zase pri Stammtisch, rezervujeme cely 😉
Merias, merias? Si si ista? Preco tvoj graf ziva prazdnotou? 😀
Inak podla stavu krcka sa da urcit potom na konci, ci ide MS alebo nie. Toto som vyuzila 2x, ked mi meskala MS a nevedela som ze co, tak ked sa mi otvoril a zmakol, tak som bola pokojnejsia. Islo o to, ci si mozem zobrat tabletku na migrenu alebo nie, lebo v tehu by som nemohla 😕

blondynka400
11. feb 2009

Můžeš, ale žádný význam by to nemělo. Musíš ráno ještě než vstaneš, pokuď možno vždy ve stejnou dobu. Koukni na http://merenibt.xf.cz/. Tam je vše krásně vysvětleno 😉

schncki, mně taky přijde měření BT dobrý, alespoň vím, že funguju 🙂

mirusch
11. feb 2009

To jo, ja som merala 3 mesiace, aby som zistila ako to vyzera. Krasne sa to ukaze.
Mamartinka, presne tak, pred vstanim, na tom istom mieste, tym istym teplomerom a v tu istu hodinu. A robit si graf.

schnucki
11. feb 2009

😅 😅 ja tenhle mesic nejak nestihala, nejak mi to nevychazelo, jak jsem ti psala, takze cekam na ms a zacnu zas merit, neboj 😀

presne blondy, ta stranka je dobra, je to tam hezky vysvetleny 😀

blondynka400
11. feb 2009

schnucki, ty stranky jsou vybrony co? Lepši jsem ještě nenašla. A i když jsem myslela že o bazálce vím dost, stejně jsme se dozvěděla něco nového... Jak jsi vůbec na tom se snažilkováním ty? Nějak mi to uniklo 😔

mirusch, to jo 🙂 . Akortá teď už mám třetí den po sově stejnou teplotu, to se im ještě nestalo... 😕

schnucki
11. feb 2009

my se snazime neco pres rok, a meli jsme uz pohovor v CAR (muj doktor nechtel nejak nic moc delat) .... ted nas ceka spg a vysledky krve, kvuli hormonum a pak se uvidi co a jak

jinak ta stranka je fakt super 😀

me se to vetsinou stava po ovu, ze mam treba 3 dny stejnou teplotu, ale myslim ze to je normal

mirusch
11. feb 2009

Blondy, ja som si pri mojom merani stavala pyramidky 😀 Tri dni rovnaka, potom vyssia a zase rovnaka par dni, potom nizsia a zase rovnaka par dni 😀 Ale potom som si kupila teplomer urceny na toto meranie, s ohybnym koncom, co som ocenila, kedze som merala v posve a ma to dve desatinne miesta. A tam uz ten rozdiel krasne vidis. je to podrobnejsie a krajsie 😵
A Schnucki upravil Femigard teplotky, vsak Schnucki? Tiez sa jej vyrovnali. Este ho beries?

blondynka400
11. feb 2009

mirusch, tak já mám digitální, ale docela kvalitní. Jelikož mám docela velké rozdíly teplot (1 stupeň), tak mi jedna desetinná čárka stačí... Ale dneska ráno jsem na to koukala, jestli je to pravda nebo sem mi to zdá 😀

blondynka400
11. feb 2009

mirusch, tak mě ještě napadlo, jak jsi na tom s tou "dietou"?. Vzpoměla jsem si na tebe dnes ráno, když jsem se vážila. Aniž bych chtěla, bylo tam o 3 kila méně 😕

schnucki
11. feb 2009

jojo, jeste ho mam .... ja mam normalni teplomer, nejak mi staci 🙂

mirusch
11. feb 2009

Blondy, ved aj tento moj je digitalny. Pamatam, ze v jednej teme sme boli dve s takymi ustalenymi teplotami a volali sme ich mimozemske 😀
Pocuj, neboli to tie moje 3 kila, co maju ist dole 😕 😀 My sa s muzickom drzime, od pondelka predpokladam tak o 30-40 % nizsi prijem kalorii a dnes som zavelila, ze kazdy den aspon 10 min. na stacionarnom bicykli - pre neho, ja mam fitnesko.

Schnucki, a vies aj pol stupne na nom odcitat?

schnucki
11. feb 2009

noooo, uz se mi parkrat stalo, ze se mi zdalo, ze ta teplota je mezi, ale vzdycky jsem napsala myslim tu u ktery to bylo bliz 😀

mirusch
11. feb 2009

Schnucki, mam ti kupit digitalny? 😕 😝 Ten je aj bezpecnejsi, aj presnejsi.

blondynka400
11. feb 2009

mirusch, pochopila mse že máš taky digitální 😀 Hele možná byly, tak mi je pošli, klidně si je vemu zpět. Jinak 10 minut je málo, pro chlapa to chce 20 minut, jinak se nestačí dostat ano do aerobní teploty natož nco spálit 😉
schuncki, taky jsme sylšela, že je normální teploměr lepší a přesnější. Ty jsi s ním spokojená?

mirusch
11. feb 2009

Blondy, naspat? 😨 Tak chytaj, s radostou 😀 To mohla byt inak voda a ked ti bolo zle, tak si isto vela nejedla.... Mne stacila jedna migrena bez tabletky - 2 dni bez vody a jedla a hned boli cele 2 kilo dole.

To fakt, ze normalny je presnejsi???? 😕 Uf. Tak uz neviem, ale mne ten digitalny velmi vyhovoval a aj som vedela, kedy domeral a navyse, je neporovnatelne rychlejsi ako normalny a mohla som hned spat dalej 😀

No, na zaciatok som mu kazala 10 min, aby nedostal chudak svalovicu alebo cojaviemco, predsa len je po infarkte (slaby, ale aj tak). A budeme zvysovat.

mirusch
11. feb 2009

Oki, idem este nieco porobkat a do postele. Dobru noc.

blondynka400
11. feb 2009

mirusch, voda to určitě nebyla. Pila jsem víc než normálně a jedla v podstatě taky normálně. Já jsem spíš v poslední době začal víc cvičit a nějakou dobu jsem se navážila. A je pravda, že dnes na mě džíny docela viselz...

Digitální je rozhodně rychlejší a komfortnější. Ale na přesnost je lepší normální teploměr. Říkali nám to na VŠ a i jsem to někde četla. Ale myslím si, že jestli máš rozdíly teplot, nějaká setinka už je jedno...

To je krásný, žě tě manžel poslouchá 😉 🙂

mirusch
11. feb 2009

Blondy, este som kukla 😉 Tak to by som aj ja rada, kuknut na vahu a tam 3kg menej 😀 Ale hadam sa k tomu dopracujem.
Manzel si urobil na PC graf a ide si zase zapisovat. Nuz, isto nerad, ale ked kukol na vahu, tak zistil, ze musi nieco robit so sebou. A fakt to uz ani pekne nevyzera take brucho. Ved ja ho brutal nenutim, sam si na veceru zacal robit salatiky. Aj pizza dnes bola, sice zeleninova, ale bola 😉

schnucki
11. feb 2009

ja jsem s normalnim docela spokojena, sice se mi jednou malem stalo ze jsem pri cekani 5min malem zas usla 😀 ale jinak si nemuzu stezovat, pritel to taky vi, aby ho nahodou nenapadlo se nejak aktivne pritulit 😀 .... ze zacatku jsem mela trosku obavy, aby treba nepraskl nebo tak, ale je to v poho 😀

miusch uz spat? .... tak dobrou noc a hezky sny

a kde se toula zuzka?

blondynka400
11. feb 2009

mirusch, no já envím, jestli jsem úplně ráda. Jsem asi nějaká divná 😀
Je dobře že chce sám, to určitě bude mít úspěch. Jen zas ten energetický příjem moc nepodcenit a radši přidat na pohybu 😉 .
Jinak přeji hezkou dobrou noc

schnucki
11. feb 2009

holky ja to pro dnesek taky zabalim, jdu si vzit prasek a zavrtat se do pelechu 😀

dobrou noc vsem

mirusch
11. feb 2009

Baby, este som tu 😕 😀 Neviem sa odtrhnut, kukala som diskusiu k zruseniu temy Lieky na IVF. Je to naprd tie zakony.
Blondy, ziadne strachy, on prijimal tolko kalorii, ze ich ubratie mu fakt neuskodi. A namiesto ranajok ma speci napoj z lekarne s vyzivou. Aj maso mame, aj cokoladku ma, takze neumrie 😀 S pohybom je to tazsie, ohladom zdrav. stavu, ale zaradim prechadzky aspon.

Schnucki, pozri, kup si nejaky digi teplomer, maju za 2-3 EUR a buduci mesiac skus merat nim. A potom sa rozhodnes. 😉 Mne sa inak raz cez vikend stalo, ze sa manzelik aktivne pritulil a ja teplomer v ...ehm. Tak musel cakat na poradie 😀 😀

mamartinka
11. feb 2009

😔 😔

schnucki
12. feb 2009

dobre ranko,
jak se dneska vsechny mate?

ok blondy, kouknu jaky tu maj a mozna ho zkusim 🙂

jinak ja jedu dneska zas pracovne k rodince, takze se tu objevim az zitra ☹

mirusch uz vam tam nasnezilo? tady je furt bilo, tak kdyztak zajed 🙂

hezky den vsem

zuzka11
12. feb 2009

Dobré ránko!

Blondy - tak rovnou 3kg dole?Hlavně ať se cítíš dobře......

Miri - tak tréninkový program?A klaplo to?Jinak my tady máme taky bílo, začalo to už včera, jako v pohádce....ale já už jsem nastavená na jaro 😒

Schnucki - tak zítra.....ať je to u rodinky fajn a děcka nezlobí.......

My máme dneska návštěvu, uklízím jak potrefená, ještě musím skočit na nákup, je toho hodně......a včera jsem koukala na TV a držela žaludek na místě 😉