Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
10. feb 2009

Folm? 😀 A nepozeras ani o 10,30 na RTL o babatkach? Ja obcas kuknem, take to je dojimave - Mein baby sa to vola....

blondynka400
10. feb 2009

zuzka, já jsem to ale nemyslela špatně 😢 . Taky tyhle řeči nemám ráda...

mirusch
10. feb 2009

uf, ja si myslim, ze Zuzka to myslela vseobecne. Vela ludi, ktori nevedia o co ide, dava "dobre" rady.

A kde je Schnucki? Meleri? ... 😕

zuzka11
10. feb 2009

Já to taky nemylsela špatně 😉 Jenom že mi to řpijde, jako že někdo chce prosadit, že ON VÍ za každou cenu....i když do psycvhiky, popřípadě vztahu nevidí vůbec.....

Miri nekoukám, asi jsem divná, nekoukám po výbavičkách....prostě je čas........

U nás jsou popřád neůnavní dělníci, já už je fakt nenávidím!!!Mám pocit, že se mi provrtali snad i do hlavy....jinak jsem byla v parku a rychloprochajdu - 8km a malem me odnesl vitr....uz chapu, co psala Blondy o vetru...a to ho maji urcite jeste horsi.......

mirusch
10. feb 2009

Zuzi, neprehanaj v zlom pocasi....
To je fakt, mne sa velmi paci, ked ludia, ktori nevedia o co ide, reaguju bud tym, ze rovno povedia, ze nevedia, alebo sa informuju a nie davaju "fundovane" rady.
Ten pocit z neunavnych delnikov poznam 😔 Nam tu raz komplet renovovali byt nad nami, vratane burania steny, asi 2-3 mesiace. Som myslela, ze zosaliem. A raz, ked som mala migrenu, tak zacali pilit strom pod oknom 😠 Na zabitie.

Prisiel manzelik od lekara-kvoli tomu chrapaniu a vypadkom dychu. Tak jo. Predsa len tam lekar nasiel to, co ja uz davno tvrdim a ide manzelik na sono v narkoze. A potom sa uvidi.....

zuzka11
10. feb 2009

Jeje, tak držím palce....můj taťka je taky strašný chrápač..........ale tý výpadky dechu jsou už nebezpečné...má špatné měkké patro, viď???

Dělníci snad pro dnešek finito.......uffffff.

mirusch
11. feb 2009

Dobre ranko... 😀 Mi nehovorte, ze som tu prva 😕 Frcim do mesta, tak preto. Dufam, ze sa tu dnes objavite.....
Zuzka, no ved mu to idu o 2 tyzdne zistovat, ze aky je dovod, lebo moze byt niekolko dovodov. Uspia ho a kamerkou budu zistovat... A uvidime, ci operacia (on nechce) alebo maska.

Tak ako je to s kontrolou Zuzi? Dnes 😕 ci ako?

Frcim, zatial pa.

zuzka11
11. feb 2009

Ahoooj, už jsem tu taky....na chvíli, pak kontrola 😕

Pěkný den, holky!

schnucki
11. feb 2009

ahoj holky,

nestiham docitat, musim si jit udelat cajik a nalozit se do vany ....

cetla jsem jen trosku tuhle stranku, takze

blondynka brisko se urcite brzo umoudri 😉

zuzi a jak je tobe?

lenkove chlapy jsou chlapy, ale je super jak to beres, je hlavni ze jste za jedno .... ted si jeste uzivejte a pak huraaa do rodicovskych starosti

mirusch co ty, co u vas noveho?

ja byla vcera u rodinky, vsechno pri starem, stres az nad hlavu 😝 jsem ale par dni uz nachcipana, tak jsem dneska dlouho lezela, mam rymu a boli me pekne v krku, tak jdu vypit cajik a dat vanu, ozvu se asi navecir

hezky den holky .... jooo a mame tu bilo 😀

schnucki
11. feb 2009

zuzi co kontrola, vse ok?

schnucki
11. feb 2009

uplne bych zapomela ja hlava derava ..... pozdravy od zuuuuuuzky 😀

zuzka11
11. feb 2009

Schnucki ahoooj - co psala Zuuuzka, je OK????

Ať je ti brzo líp, snad čajík pomůže....já teď dorazila z kontroly, taky máme bílo aje mi strašná zima...."uvařila" jsem si Mirky recept k obědu . banánový koktejl, je strašně dobrý a rychlý......Jinak u mě zatám vše OK, OBR má 1,7cm, všechno odpovídá a asi bude fotbalista po tatovi, hned kopnul nohou 😀 Další kontrola za měsíc, asi zešedivím.......tak a už tu nebudu pindat jenom o sobě

Blondy - jak se máš? Zvládlas včera tu choreografii? Pochopila jsem to teda spravne ze nekde predcvicujes????

Miri - co ve meste???Pro cos vlastne sla, neco do vaseho pokoje???

Meleri - haloooo, jak se mas a co noveho???

mirusch
11. feb 2009

Taaaaakze, Schnucki, no konecne sa aj ukazes...Skoro sa vyliect, kde si to chytila prosim ta?
A ako je mozne, ze vy mate sneh a my, 30 km od vas nie? Haaaaaa? U nas len lialo. Dnes je zase slnecno. Moje nervy. Co pisala Zuuuzka?

Zuzi, super, ze obr rastie 😵 Juj, ale sa tesim. Nemas fotku zo sona?
Ten koktail je fakt dobry, len ten banan musi byt dost zrely. Vtedy je to uuuuplne najlepsie a vobec netreba cukor.

Ja som prave urobila zeleninkovu pizzu, uz po 2 dnoch nenapchavania sa somarinami badam uspech - teda u seba. U manzela to pojde pomalsie. Ale snazi sa chudak.
Co som chcela v meste? Vypadnut. A par drobnosti...ehm....asi 100.- EUR som minula. Do novej izby cielavedome este nic nekupujem, budem az ked sa to bude rysovat k lepsiemu. Zariadim ju v mediteranskom style, tak ci tak mame vsade oranzove tapety, aj tam budu. Taka slnieckova izba to bude 😉 Dnes som kupila...obrus (taky len cez stred) na novy stol - oranzovy 😀 , mapu do USA kam pojdeme, otcovi dar k narodkam, manzelovi teplaky of Fruit of the loom a tak.

mirusch
11. feb 2009

No a kde ste 😕 Sa tu bojim...
Inak, kuk moja stranka, pridala som si tam novu servitkovu techniku 😉

zuzka11
11. feb 2009

Ahoj Miri - ty penízky letí, co?Ale udělalas sobě i druhým pořádnou radost! Jinak si musím postěžovat, mě to teda nezasytilo! 😕 Padla k tómu ještě houska.....ale asi jsem dala málo vloček, příště budu vědět, každopádně je to fakt strašná ňamka.

Můžeš mi poradit, jaké děláš těsto na pizzu? Omlouvám se, že tady z toho dělám kuchařský kroužek 😎

Schnucki co ta Zuuuuzka??

mirusch
11. feb 2009

Schnucki na nas kasle ☹ Musim ju asi nakopnut...

Nuz, ked som chcela, aby ma to zasytilo, tak som tak dala tych vlociek dost... Ale ty teraz pekne papaj. V kazdom pripade je ten shake fakt fajny. Len pozor-neprehanat s bananmi, mozu sposobit zapchu.

No, priznam sa, ze dnes som nestihla, tak som kupila v obchode - ono je to vlastne to iste, cize muka, kvasok, trocha soli, najlepsie talianska verzia rovno na plech, v Rewe maju dobre. Ak chces, mam dobry recept od mamy, potom ti poslem v IP.

mirusch
11. feb 2009

mamartinka
11. feb 2009

baby potrebujem radu.skusala som si nahmat v nutri v posve taku gulicku.a zda sa mi ako keby bola taka rozpolena?citim tam taku este akobi otvorenu dierku.mozte mi povedat co by to mohlo znamenat?mockrat dakujem

mirusch
11. feb 2009

Ahoj, ze sa aj ukazes. To je krcok maternice a to v strede je otvor. 😉 Vsetko v pohode, ziadna panika 😵

mirusch
11. feb 2009

A este - pokial nemusis, tak nechaj tak, aby si si tam nezaviedla infekciu.

blondynka400
11. feb 2009

Ahojky,
zuzka, to je dobře, že jsi ok 😉 . Mám se docela dobře, dnes mě ani vyjímečně nic nebolí. Pochopila jsi to správně, učím tanec. Zatím mám pouze jednu hodinu, protože není jindy volno v tělocvičně. Mám asi 50 zájemců, ale místo není. Ale na cvičení, kam chodí jedne dva lidi tak místo je. Ale radši toho nechám, musela bych se zbytečně rozčílit 😠

mirusch, určitě se mrknu, co jsi vytvořila 😉 . Jink na ty banány pozor, hlavně ty Zuzko, krom zácpy je víc než jeden velký banán na jednou veká zátěž pro ledviny.

Jo a pravé těsto na pizzu se dělá pouze z mouky, vody a trošky soli, lae musí se to umět. Jinak stačí normální kynuté těsto a je to mňam 😉

schnucki
11. feb 2009

ahoj holky,

nekaslu, ale vyklizeli jsme kumbal a pak byli synovi od pritelovi segry ve skole na naky besidce kvuli faschingu ...

doufam ze me zuuuuuzka nezabije kdyz tu neco napisu 😅 .... dava si pauzu od snazeni, potrebuje si procistit hlavu, dekuje ze na ni myslime ... a manzela miluje, jen odjela na slovensko usporadat si myslenky 🙂

jinak koukam tu mate samy mlsky, zkusim ten koktejl zitra taky, nemam banany ani vlocky a do kramu nejdu, lezim na gauci zachumlana 😵

zuzi to je super ze prcek se ma dobre a roste, nejaky fotecky nemas? .... jinak myslim ze te to nezasitilo, protoze papas za dva 😀

blondy je dobre ze te brisko neboli, potrebovalo cas 🙂 .... to s tim tancovanim je pekne blby, a nemate tam jinou telocvicnu?

mirusch ses dneska rozsoupla 😀 ale to se musi .... v patek dam vedet kvuli rekum, ...... mame v coudu brzdy, tak doufam ze se mi milej neskonci nekde v prikopu

blondynka400
11. feb 2009

shnucki, ono je to trošku složitější, to není pro běžné lidi a v podstatě pro zaměstnance a jejich rodiny. Takže jiná nepřichází v úvahu. Prý už podali i petici, ale nevim jestli to bude k nečemu. Hold joga a pod. má přednost. 😒

mamartinka
11. feb 2009

mirusch dakujem.ja len ci to nemozem mat otvorene aj koli plodnym dnom.ci to je stale otvorene?

blondynka400
11. feb 2009

mamartinka, jakoby dirka je tam pořád, samozřejmě v období plodných dní a menstruace se otvor zvětší. Také záleží na to, zda už jsi rodila či nikolik. Každopádně určování plodných dní podle čípku není zrovna úplně ideální, už jen z hlediak infekce, jak psala mirusch. Navíc chce to dlouhodobější pozorování, aby si změny poznala. zkus to třeba podle hlenu, to je lepší metoda v kombinaci s BT 😉

mirusch
11. feb 2009

Mamartinka, nie je stale otvorene. Nie som si ista, ci podla toho zistis plodne dni, to skor podla hlienu alebo bazalnej teploty. Ale isto sa otvara pred MS. Mozno aj pocas tehulky, to neviem ...

mamartinka
11. feb 2009

dakujem.nie my sa snazime zatial o babetko.este som nerodila.a praveze neviem si urcit plodne dni.to je to.a bazalku tiez nemeriam.

blondynka400
11. feb 2009

Tak zmkus měřit bazálku, alespoň budeš vědět,, jestli funguješ. Podle cervikálního hlenu také poznáš dobře poldné dny, ale ne ovulaci přesně. Jakmile budeš mít táhlá hlen podobný bílku, je to ono 😉 . A jestli chceš mít jistotu, zkus ovulační testy, mají je v každé lékárně 🙂

mirusch
11. feb 2009

Blondy, vidim, ze mame rovnake informacie 😀 To je dobre, ze mas co robit, aj ked nervy, to chapem. Na tanec potrebujes viac miesta....neda sa ti vyhradit si na to nejaku vacsiu izbu v dome?

Schnucki, uf, uf, a co si ich nedate spravit, tie brzdy, to je sakra nebezpecne, hlavne ked mate sneh 😠 Isto sa do piatku ozvi. alebo aj ked tam pojdete sami, nebolo by od veci rezervovat. v sobotu su len od piatej a v nedelu aj 12-14.00.

blondynka400
11. feb 2009

mirusch, na trénovaní prostor mám, máme tu obývák s jídlenou v jednom a má to asi 70 metrů, takže to je pohoda. ale sem si lidi určitě vodit nebudu 🙂 . Já už to neřeším, stejně je to pro mě nezisková činnost, jen mě o štve kvůli lidem co by chtěli chodit 😠