Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
20. apr 2009

Moc diky za podporu, strasne mi pomahate......Miri poslu nejakou starou, me i mnazilka, je to OK? 😀

Mem porad spro s tou domaci ohledne toho debila instalatera, mam pocit, ze si na nas strasne dovoluje, mladi, cizinci a jeste k tomu z vychodu.......

Ve skole celkem OK, ale zacinam chytat na jednu stranu paniku ana druhou stranu lenoru, jako ze co umim umim a co neumim, nedohonim.....fakt krize....a dneska se citim jako hroch, Gyrosek se za 2 dny zvetsil na dvojnasobek, teda moje bricho, takze ted me jen tak Blondy nedohonis a ja jeste dneska snedla celou vanicku zmrzliny a dala mu peknou cukrovou bombu, takze budu hroch vsude 😝

Zuuuuuzka - co je noveho u tebe? Dlouho jsem te tu nevidela!

schnucki
20. apr 2009

jeeee, ahoj zuuuuuzi,
jak se mas?? a stejne otazky jako mirusch, proc zac nac 😀

lubinka no teda to by me taky nas....

blondynka400
20. apr 2009

schnucki, ahoj, pořád nic....

mirusch, je ty jsi zmšnila fotku, to je ta co máš na tvých stránkách, ne? 😵 No četla jsem, že slovenské děti česky rozumí a že dokonce používají česká slova, aniž by si to uvědomovali. Ale je pravda že se stačí třeba podívat na vaší televizi, a dávají se tam filmy a seriály v češtině, to naopak to neuvidíš nikdy....
K těm jszykům, tak já to mám přesně naopak. Španělština mi přijde krásná, taková zvučná a je mi mnohem blíž. Italština je nic moc, ale co mi zbývá.....

zuzka, držim, držim 😀

schnucki, no stát se to může, ale to že se ti posune ovu. 6e by se to o tolik prodloužila LF to si nemyslím. Navíc já ve stresu fakt nejsem 😀

Holky v albíčku mám schválně grafík, tak se mnrkněte, co na to říkáte 😵

mirusch
20. apr 2009

Zuzka, jasne posli aj staru, ale aj najnovsiu s brusiskom 😀 Kludne aj viac, nech ta potom spoznam 😉 A neboj nic, trosku sa musis teraz prekonat, ja som mala krizu kazdy den pred skuskou, proste sa donut ucit, budes si za to potom vdacna. Ale posledny den pred skuskou uz nechaj nemcinu nemcinou.

Schnucki, teraz si doma alebo kde? Ako dobre, ze ja uz do skoly nemusim 😝

Blondy, no jo, je asi 2 alebo 3 roky stara, ale skusim pri najblizsej prilezitosti urobit manzelovi nieco lepsie. Lebo take z blizka nemam extra special. Idem kuknut na ten tvoj graf...

schnucki
20. apr 2009

zuzi tak konecne mas brisko 😵 tak to je parada nee, .... ty jo, vanicku zmrzliny, jsi me naladila 😀
hlavni je, ze se gyrosek ma k svetu 😉 .... jinak tuhle fazi znam, taky to mam pred zkouskama, ja tomu rikam krize 😀

blondy tak ja ti nevim, .... nejak mi to asi uteklo, ale mas kontrolu u doktora??

zuuuzana7
20. apr 2009

mirusch zabudla som heslo a nejak som to tak skomolila, ze mi nic ine neostalo, len zalozit si novy nick.
som spat v rakusku aj ked cez vikend vacsinou na sk.

tato netehulkovka pauza mi spravila velmi dobre a dokonca nas vztah sa zmenil o 360 stupnov.
aj ked tema baby ostala zatial u nas tabu. avsak napodiv zacal manzel sam od seba hovorit a ked ty budes tehulky tak budes taka a hentaka. ja zatial este neviem na nieco taketo reagovat. asi bolo to sklamanie tak velke, ze som to pochovala niekde hlboko. aj ked zacina svitat na dobre casy som o tom presvedcena 🙂

ale baby teraz ste na rade vy a prehanajte.

mirusch ako bytik vsetko zrekonstruovane? ako to vyzera s planom na letnu dovolenku, alebo bude zimna. co v greckej restike ako sa maju nejake nove specialitky 😀 coo svokra este sa drzi ?

schnucki ako sa mas ty? co drahy? co skola? a co baby plany ako pokracuju?

zuzi ako sa ti tehulkuje? teda, ze 20 tt... ach ten cas letiii. co nove munichu ? inac sme tak nedavno boli teda v okoli vo fridrichhaffene na vystave lietadiel kedze drahy je letec tak som sa podujala s nim prejst celu vystavu hi hi hi. ale moja sestra zije v mnichove a tam ideme v lete co tak dat stretko?

a co meleri rastie maly ako z vody ze?

blondy tak ako pokracujete v snazilkovani?

a nove baby len co som stihla precitat teda lubinka tolko reci teda fakt pochvala 😉

to je otazok co baby? ale mam energie za dvoch a neviem co s nou 🙂

inac mala otazka mirusch vie urcite pomoct. mam uz par dni bolesti na zaludku a palenie zahy. stale po kave a vcera po vinku. moze to znamenat vela säure?

mirusch
20. apr 2009

Nuz Blondy, keby si nebola taka zahadna, tak poviem, ze velmi naaadejne. Aj implatacny pokles...proste super.

Tak Zuuuzka, kde si? Cakame na spravicky, objasnenia...

mirusch
20. apr 2009

Aha Zuuuzka, ok, tu si.

blondynka400
20. apr 2009

Zuzi, hm, no jen nech být. Já mám teď asi 3 dny břicho tak nafouklé, že nevim neevim. K tomu mě v něm ještě tak nějak divně dloube.... 😖

Mirusch, tak já ti pak tedy nějakou fotku pošlu, když jinka nedáš.... Ale moc toho tady nemám.... Schválně koukni 😵

mirusch
20. apr 2009

Fiiiha Zuzi, tak o 360° alebo o 180° 😀 😝 To je dobre, ze sa trochu ten tvoj manzelisko spamatal. Kurnik, hadam si uvedomil, co by stratil. Ale o mimi skor ci neskor musite zacat hovorit...ale ved pomaly, postupne. Som rada, ze ste na dobrej ceste. Aj u Meleri to zaskripalo, ale vyzera to, ze sa dohodli.
Jasne, ze vela kyselin zlatusik, to ja mam po vinku stale, preto ho ani nepijem. Teda pijem, ale len polosladke alebo sladke a kavu nie taku silnu, najlepsie nesku, nie zrnkovu, tak je na kyselinu nie dobra. Skus Talcid z lekarne, to maju aj v SR aj v DE, mozno aj v Rakusku. Ten je dobry. Ak by si to mala viac, tak k lekarovi.

Nuz, zrekonstruovane mame velke prd, stale sa caka na domaceho, kedy da opravit strop 😠 Ale otravujeme ho a uz mu hram aj na nervy, ze v juli pride moja mama a nema kde spat ... a bla bla.

schnucki
20. apr 2009

ja chci taky fotky, prosim prosim prosiiiiim

zuuuuuzi jsem moc rada ze se to u vas obratilo k lepsimu, ona takova pauza nekdy udela vztahu dobre 🙂 a treba i manzelovi konecne svitlo a jak rikas, blizka se na lepsi casy 😉 ..... my mame uz vysledky a bojovniky nemame moc dobry, neni jich moc a nevydrzej dlouho, doktor rek, ze prirozene by to klaplo jen tehdy, pokud by jsme se trefili na hodinu do ovu - takze nemozny .... ale jelikoz nejsme jeste svoji, zkousime ted na 3 mesice vitaminy (pritel) a pak znova na spermio, jestli se to zlepsi, ale moc v to neveri, takze to silne vypada na IVF 😒

mirusch
20. apr 2009

Blondy a kam si mi to poslala? Este nic nemam v maili ☹
Tak dloube jo? 😀

mirusch
20. apr 2009

Manzel sa mi tu rehni, lebo sa chcem ist najest a treba mi na vecko a nemozem odist, lebo je vas tu vela a ja nechcem nic prepast 😝

blondynka400
20. apr 2009

mirusch no právě, vím že grafík vypadá hezky,ale..... Navíc jak už jsme psala od soboty má hrozně nafouklé břiško a občas v něm tak dloubne a trošku to táhne, mám horzně citlivé bradavky a bílý výtok... A taky mi ten jeden večer bylo fakt bllbě, to jsem ti myslím psala...

schnucki, taky fotku jo? 😎 . no žádnou kontrlu naplánovanou nemám, ale zítra se asi objednám, příští týden zas letím do čech....

zuuuzana, tak to je dobře, že se to u vás změnilo k lepšímu 😵 . U mně celkem nic nového, stále jsme záhadná 😎

mirusch
20. apr 2009

Blondy, zajtra nabehnes do lekarne a kupis si citlive tehu testy a ak MS nic o 2 dni, tak si pekne spravis dalsi a hotovo.
Tak co s tou fotkou? Nic mi neprislo 😔

schnucki
20. apr 2009

aha, no ja myslim ze se klidne objednat muzes, pokud nedorazi, poresite to, pokud jo, odvolat to muzes vzdycky 😉

boze jsem se najedla k prasknuti 😝 ale je mi fajn 😀

ano ano, ja bych taky rada fotecku 😵 prosim prosim smutne koukam

mirusch
20. apr 2009

No, tak nepisete, hadam si aj ja stihnem urobit veceru 😕

blondynka400
20. apr 2009

mirusch, já ještě nic neposlala. Nejdřív musím něco najít 😀
No nějaké zítra koupím 😀 . Je pravda že ten dnešní byl takový divný, hrozně tenoučký, moc ve mně důvěru nebudil..... Ale ono to není až zas tak úplně jednoduché. A tam kde jsem byla dnes nakupovat, žádná apotheka nebyla....

schnucki, jo taky si myslim, odovlat to m§ůžu vždycky, zítra se objednám a zbytek se uvidí 😎

blondynka400
20. apr 2009

Holky tam mi písněte do IP mailíky, ať otn emusim nikde hledat 😉

mirusch
20. apr 2009

IP 😀 Blondy
No teda, tak zajtra pojdes nakupovat tam, kde apotheku maju 😉 Som ja ale vestica jasnozriva...A kup rovno viac. Alebo si pri najblizsej navsteve SR nakup Mamatesty, tie su vraj super a ukazuju //

blondynka400
20. apr 2009

mirusch, no co já bych dělala v SR? Ty už jsi jak ty němci...... 😀 😀 😀 😀

zuzka11
20. apr 2009

Blondyyyyy - ty jo! ty vypadas sakra nadejne! Kup si jiny, a honem! Moc drzim palce, to by bylo!!!! A fotku chci taky,mam ti dom IP poslat emailovou adresu? Nebo jsem ti ji uz poslala, jsem zapomnetlivka.....

Miri - dopisu esej a hned poslu, jak dojis veceri, mas ji v mailu🙂)))
Jinak chvalim fotecku!

Zuuuzka - chapu, ze je to hodne citlive tema......clovek se zase nadchne, zacne planovat a pak studena sprcha a zjisti, ze chlap jeste tak daleko neni.......moc drzim palce.....a jsem rada, ze vztah je ted OK...sraz beru, nevis kdy cca mas na navstevu jet? ze by se zucastnila i Miri a Schnucki.....a byl by to super babinec🙂))

schnucki
20. apr 2009

blondy IP 😀

se to mirusch trosku popletlo ....

holky letim se ucit dokud vnimam, tak se ozvu pozdeji .... zatim papa

mirusch
20. apr 2009

Blondyyyyy 😀 To jo, uslo mi. Tak pojdes do CR a kupis teda tam 😀 😝

Zuzi, dakujem, tesim, tesim. Aj za pochvalu 😅

schnucki
20. apr 2009

jeste jsem nakoukla 😅 no to jo, to by bylo super se sejit ve vetsim poctu 😀 ..... zuzi muzu taky dostat fotecku, prosim prosim 😅

tak ja letim

mirusch
20. apr 2009

No, mozem vecerat, ked dosiel katalog z Bonprix 🙄 Ale co ma fakt stve, ze vsetky saty alebo super tricka alebo pulovre maju len s V-vystrihom, ktory ja nemozem nosit, lebo na mne vyzera hrozne 😖 Ach jo. Tak nebudem mat nic a hotovo. A kupim si v USA.

schnucki
20. apr 2009

jinak blondy, grafik vypada fakt hezky a nadejne, takze sup sup kupovat ....

uz jsem pryc 😀

blondynka400
20. apr 2009

zuzka, neposlala, pošli mi jí také a já vám to pak pošlu najednou ju? 😉 A tak mě napadlo schnucki a zuzi chci naopak vaši, taky ji nemám 😀

schnucki, dík, za chvíli pošlu 😉

zuzka11
20. apr 2009

Miri poslano, ukol splnen 😀 A ted nelistuj katalogama, v USA toho bude viiiiic a jine nez maji tady vsichni! Vydrz!

Tak jsem zvedava, budes se se mnou jeste bavit? 😉

mirusch
20. apr 2009

Zuzka, hura, hura, dostala si tvar 😀 A preco sa s tebou nemam bavit? 😕
Si kocka, clovece. 😉 A stihla, uf. Ok, chapem ze uz ti nieco vytrca, chi, ale to sa zase spravi. Ja uz som cela dopletena, to tvoj manzel je o dost starsi, ci koho to bol? Uf. Nosis okuliare? Aj ja 😉 Aj Schnucki 😀
A pytam sa po tretikrat - uz vie, kedy v juni odchadza prec na vikend?