Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
19. apr 2009

Holky dobrou noc 😉

Mirusch, musela jsme se věnovat rodinnému životu 😀

Lubinka, no fotku si sem fakt dát nemůžu, sice tonení z toho důvodo jak psala mirusch, to nevím kde vzala 😀 , i když částečně to valstně i pravda je, ale prostě si nemůžu dovolit, aby mě tu někdo odhalil 😎

lluciferek
19. apr 2009

ahojky
vůbec nemám čas. máme tetkom v práci strašně busy a navíc chodím cvičit a tak si vždycky vyzvednu maily a utákám. dneska,nebo vlastně už včera měl martin kulatinky a tak přijedou jeho rodiče a budou tady do pátku. přiletí dneska v noci.No tak jsem zvědavá.V pátek všem přišli naše svatební oznámení. Co je u vás nového?

mirusch
20. apr 2009

Bre ranko.
Blondy, takze rodinnemu zivotu 😀 No ja som to myslela presne tak - ze nechces aby ta tu niekto z rodiny spoznal a odhalil 😅 a viem, ze si hlavne spominala svokru, ze by potom mala reci a davala ti rady a tak...
Mna ak niekto chcel najst, tak ma nasiel aj bez riadnej fotky 😝 Tak si asi zmenim.

Luciferek a co tak zrazu vela prace 😕 Ved si len pred par dnami nemala co robit... Takze zase buduci svokrovci? Neboli u vas len nedavno? Dufam, ze uz si to nepletiem s niekym inym. Este mate vela vybavovat ohladom svadby? Tesis sa? Joj, ja som sa velmi tesila.

Schnucki, a to uz na nas vobec nebudes mat cas? No toto 😨

blondynka400
20. apr 2009

Ahoj holky,

Tak MS stále nic a BT se stále drží nahoře a test negativní. Už to fakt nechápu ☹ . Asi jsem vážně divná... 😅

mirusch
20. apr 2009

Blondy, zahada ... 😕 A nebude to tymi liekmi, co si brala, ze to mas teraz rozhadzane? Keby si tam mala moznost ist na krv, tak by to bolo jednoduchsie. Nuz, musis len cakat.
Idem do fitneska...

blondynka400
20. apr 2009

mirusch, no duphastom už neberu pátý den, takže už bych to měla dávno dostat a nebo by měla jít BT alespoň dolu a ne nahoru.... 😕 A že by antibitika měla takovou moc, když už je beru 14 dní, to se mi nezdá. Ach jo, rpoč já musím mít všechno taklhe složité....
Užij si to, já dnesla nejdu, absolutně nemám náladu 😖

lluciferek
20. apr 2009

mirusch: to si mně asi pleteš. oni u nás nidy nebyli.Na svatbu se moc těším 😵 To víš začíná se oteplovat a tak je busy.Navíc nám ve čtvrtek čistili koberce a tak to teprve včera doschlo.Takže dneska mně čeká velký úklid. rodiče přijedou v noci.

mirusch
20. apr 2009

Blondy, ja si myslim, ze ty sa raz veeeelmi milo prekvapis a nebude to tak dlho trvat. Prajem ti to 😉
Ja cakam MS o 4 dni, tak uvidime, ci zase dojde skor ci co... 🙄

Luciferek, tak prepac, som si to poplietla 😝 Tak sa len pekne na nich priprav, nech sa blysnes poriadkom a kucharskym a inym umenim.

Tak ja som dnes zvladla dlazku, rozmyslam nad zehlenim, ale neviem, neviem. Bola som v tom fitnesku, na mensom nakupe, aj som sa vyvalila do chladku do zahrady na hodinku. A teraz sa mi chce spat. Urobila som si termin do agentury, co sprostredkuva dobrovolnu pracu, mam to v stredu, tak som velmi zvedava, co to je.

lubinka9
20. apr 2009

ahooj babulky, tak moja nemcina dnes dopadla OK, na to ze to bola premiera. Ucitelka ma pochvalila, ze aj vyslovnost OK 😎 na to, ze som z Brazilie.. heh ona mala trosku spatne info a mozno aj ta sneda pokozka urobila svoje 😀

blondynka400
20. apr 2009

mirusch, dobrovolnou práci? 😕

No nevím no, ráno mě to docela štvalo ale byla jsem se pak trošku projet v autě a už jsme zase v pohodě. Jen doufám, že se tato záhada brzy vyřeší 😀 . No naštěstí kdyžtak příští týden zas letím do ČR, tak uvidíme jak zítra a kdyžtak se rovnou objednám....

mirusch
20. apr 2009

Blondy, nuz mas trosku dalelko gynekologa 😝 Nepockas radsej este? Co ked MS dorazi a ty tam pojdes zbytocne? Ale zase na druhej strane, nech len pekne s tebou nieco robia, nie? Este sa stale liecite?

Nuz, dobrovolnu pracu. Kym si nenajdem nieco poriadne platene, tak namiesto toho, aby som sedela niekde v smiesnej kancelarii u smiesneho sefa, tak radsej budem robit, co chcem a co ma bavi zadarmo. A ziskam skusenosti a mozno aj kontakty a mozno sa im zapacim....to je moj momentalny plan 😅

Lubinka, aha, takze z Brazilie 😀 A si ju neopravila? Ty vies nieco nemecky alebo si uplna zaciatocnicka?

blondynka400
20. apr 2009

lubinka, ahoj, jo tak z BRazílie jo? to jsi se nepochlubila 😀 😀 . Já tedy německy neumim ani slovo, tedy vlastně to kecám umim dvě, jedno slušné a jedno neslušně 😅

mirusch, tak já to kdyžtak zruším... Ona má docela dlouhé objednací lhůty a jinak bych se tam pak nevecpala..... Já atb ještě ano, manžílek už ne, ten je měl na kratší dobu.... hold chlapi to mají vždycky jednodušší
😝

lubinka9
20. apr 2009

jasan, ze som to potom dala na pravu mieru 😉. Ju asi pomylila druha, ktorej patri ta jazykovka, ta je z Brazilie a hovorila jej o mne, no komunikacna chyba. Neva.. Inak moja ucitelka typicka Nemka ale narodena v Namibii 😀
mirusch, uplny zaciatocnik niesom ale potrebujem aby so mnou niekto intenzivne pracoval. Doma som sa nikdy jazyk nevedela ucit, najlepsie s native.

mirusch
20. apr 2009

Blondy, mas pravdu. Urob to tak 😉 Vsak letenky nie su drahe. Keby sme to letisko s Ryanair nemali tak daleko, tak aj ja lietam castejsie. Ale je to od nas 2 hodiny autom ci autobusom.
Nuz, ja sa chcem este naucit taliansky. Uz o tom rozmyslam velmi dlho, dokonca som aj 2x zacala, ale iba zacala. Ja sa najrychlejsie naucim, ked zijem v krajine. Hm....ze by som sa prestahovala do Talianska 😀 ? Ale knihu uz mam kupenu! To je prvy krok...Bon giorno, grazie, molto bene, avanti, avanti, bella signorita 😀

Takze este nesexikujete?

blondynka400
20. apr 2009

lubinka, a jaké jazky ovládáš? Dle fotky bych ti tu Brazilku i veřila. Ze mně v jedno dobu dělali pořád švédku 😀 . a pak se mi taky líbí, že pořád většina národů nás má zakotvené jako Czekoslovakia 😀

mirusch
20. apr 2009

Presne tak Lubinka, byt donutena je najlepsie. Tak som sa naucila aj anglictinu a aj nemcinu. A ked sme pri tom tak vlastne aj slovencinu a cestinu. A Nemci su prekvapeni, ze rozumiem aj rusky, polsky a chorvatsky 😕 Nuz, oni maju smolu, ze nemaju tolko pribuznych reci...no ok, holandstina...

mirusch
20. apr 2009

To jo, ja poviem, ze zo Slovenska a oni ze aha, Cesko. Ja ti dam take Cesko... 😠 Teda proti Cesku nic, ale hneva ma, ze si nevedia zapamatat Slovensko, Nemci blbi. Cest vynimkam. Ja im tiez nehovorim ze aha Rakusko 🙄

blondynka400
20. apr 2009

mirusch, no já mám letiště nějaký 40 km, je to na druhém konci města, ale autem tak půl hodinky, takže pohoda.
Ty se chceš učit italsky jo? No nevím, co se ti na té řeči líbí, španělština je mnohem hezčí....

Myslím, že už jsme rozdělený dost dlouho na to, aby to mohli vědět... No ale nejhroší jsou američani a a tak, ty si myslím, že tu ještě lezem po stromech jako opice, fakt mě občas baví. A nebo to, že lidé znají Prahu, ale čechy ne, to je také komické 😀

schnucki
20. apr 2009

ahoj holky,
tak jsem dorazila ze skoly, delam si jidlo, nebo padnu hlady 😀

jdu vas docist, ale trosku jsem uz stihla, takze ....

mirusch budu mit na vas cas, ale asi ne tolik, jako o prazdniny, mam to nabity 😝

luciferek to je super ze pozvanky dorazily, tak kulatiny jooo ....

lubinka tak vydis, i pochvalu jsi dostala 😉 ....

blondy porad nic??? to je divny

a co dela nase zuzka???

jdu docist zbytek

zuzka11
20. apr 2009

Tak vas vsechny zdravim!

Lubi diky za fotku, vypadas fakt jako Brazilka, ani se ucitelce nedivim🙂)) Ja kdyztak fotku na mail, tady stejne jako Blondy nemuzu, ale zase pro vas nechci byt inkognito.....

Blondy - vydrz, prtka, vydrz....bud to bude mimi nebo ms, ale dej tomu jeste chvilinku cas.......vim ze je to strane cekat........

Miri - ja jsem se porad setkavala s tim, ne ze jsem ceska ale z ceskoslovenska🙂))

Jinak navsteva vcera super, jsou to moc fajn lidi, ja si moc nelamala hlavu s pripravou, byly masove fondue, 2druhy salatu, am.brambory a cerstvy orechovy chleba......takze pohoda a mohla jsme si s nima hned povidat a uzit si to....

Jinak omlouvam se, ale dneska mam naladu na vzazdeni, nejak je vsechno spatne, stava se vam to taky? 😝

mirusch
20. apr 2009

Blondy, tak to mas blizsie. My tu mame velke frankfurtske letisko, to je tiez tak nieco cez pol hodinu, ale lacne lietadla lietaju iba z toho 200 km od nas.
Veru, minuly tyzden mi to niekto takto povedal a ja ze ved sme uz 16 rokov rozdeleni, tak sa ten clovek zdesil, ze tak dlho uz 😝 A tiez nevedia pochopit ze cestina a slovencina su dva rozne jazyky. Ze ved si rozumieme....To jo, rozumieme, kto by si nie, keby denne nepocuval oba jazyky. Ved vdaka Bohu. Ale skus hovorit teraz na deti inym jazykom, tak budu iba oci pucit. 😔
No nic, skoda reci.

Inak, ja si myslim, ze taliancina je krajsia ako spanielcina. Skusala som niekolko lekcii zo spanielciny a postrehla som ten rozdiel. Spanielcina ma uplne nanic vyslovnost, taliansku viem nejako intuitivne a aj je blizsia mojmu jazyku, neoplujem pol mesta pri tom. Mam kamaratku, co hovori spanielsky, no nechytam sa ani na jedno slovo, proste strasne rychle to maju. Taliansky prizvuk mi je tiez blizsi. A chcem sa ju naucit uz asi 15 rokov, cize.... 😅 A navyse nasi zistili, ze nasi predkovia pochadzaju z Florencie. Ved aj priezvisko mame talianske 😀 A mozno som v minulom zivote tam aj zila.

zuuuzana7
20. apr 2009

baby ahojte ako si tu nazivate?

nejake news?

mirusch
20. apr 2009

Ahojte Schnucki a Zuzi 😀 Ako na zavolanie.
Este raz a hlasno - prosim si na mail foto Zuzky a Blondy, lebo uz asi umriem od zvedavosti ☹ 🙄 !!!!!!!!

Zuzi stava sa mi to, naposledy pred par dnami, som myslela, ze mat tak po ruke zbran, tak som Amoklaufer ☹

schnucki
20. apr 2009

blondy ja ti nevim, me vzdycky rikali, ze 14 dnu spozdeni je normalni, ze se to muze stat ze stresu, zmeny pocasi a co ja vim .... ale jistota je jistota ....

lubinka tak brazilka, no vydis 😵

ahoj zuzi, .... jinak me se nekdy stalo to co zuzce, ze nevedeli, ze je cesko a slovensko a ne ceskoslovensko 😝
zuzi takovy dny znam, nic se nevede, vsechno se kazi .... na prd, ale uz je skoco vecir, tak se to zlepsi 😉

mirusch
20. apr 2009

Zuuuzana ahoj, teba pozname? Vitaj.

lubinka9
20. apr 2009

blondy, anglictinu, cestinu, trocha nemecky, rozumiem tiez ako pise mirusch polsky a tiez ukrajinsky trochen.
A chystam sa aj na spanielstinu, do tej jazykovky co chodim je orientovana hlavne na spanielcinu, portugal a brazilia..tak asi skusim casom
Inak fakt, ked sme boli u kamosa Turka na kebab tak sa nas pytal, ze odkial sme a on ze ahaa cez vasu krajinu chodievam domov. A my ze noo pekna okluka. A on myslel, ze Slovenia. A ked sme ho opravili, ze Slovakia, on na to aha a hlavne mesto Praha, ze? 😠 tak ma to..ze som 2tyzdne nesla k nemu na kebab
😝

zuuuzana7
20. apr 2009

teda mirusch clovek sa na cas umlci 😕 a nikto ma tu uz nepozna. ale mam novy nick 7 sa nickom.
hmmm teda ako by som sa pripomenula hmmm

fakt si n ikto nespomenie 😀

mirusch
20. apr 2009

Zuuuzka, ved som si aj myslela, ze si to ty, ale preco mas novy nick 😕 ? Este si v SR alebo si sa uz vratila? Som na teba myslievala.

lubinka9
20. apr 2009

juuuj nova fotecka mirusch? 🙂

mirusch
20. apr 2009

Vsimla si si Lubi? No, nic lepsie som nenasla, ale budem hladat 😀