Šťastne tehotná. Je tu niekto na tom rovnako?

sysik
17. aug 2008

ahojte, ja som prave v 8mom tyzdni stanstne tehotna. najde sa niekto v podobnom tyzdni, co sa mozme postazovat o svojich pocitoch atd? moje prve ma 23 mesiacov. druhe planovane a podarilo sa rychlo. tesime sa z manzelom. a co vy? ako ste na tom?

inka04
17. aug 2008

sup k nam do apriloviek 2009!

misike
17. aug 2008

ahojte..som tu nova🙂 Aprilovaaaa....teda momentalne 6 tyzden...tesim sa na spolocnych 9 mesiacov🙂))))

sasenka26
17. aug 2008

ako vam fajneeeee aj ja cem, ja len cakam na tu spravu zajtra mi budu brat krv. Ale tesim sa s Vami 😵

gabi29
17. aug 2008

Ahojte chcem sa Vás čerstvých tehuliek opýtať ako skoro ste cítili, že čakáte bábo

monkula
17. aug 2008

myslím, si že tu nájdeš spolutešiteliek sa dosť...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

gabi29
17. aug 2008

Dakujem pozerala som no momentálne tam niknie je ☹

sysik
autor
17. aug 2008

ahojte babky, som rada, ze ste napisali. pozriem aprilovky aj tu druhu stranku. dik

ahoj gabi, no mne ukazuje test az skoro v siesty tyzden po prvom dni poslednej periody. ale hned som citila ze som tehotna. neboli ta brucho ako pred kramamy a tiez ta poboliavaju prsia. tak co?

gabi29
17. aug 2008

No cítim sa ako po centriguge chce sa mi zvracať bolí ma brucho, no zdá sa mi to strašne skoro cca3 týždeň ako si to cítila Ty?

sysik
autor
17. aug 2008

no mna brucho nebolelo, preto som vedela, ze asi som, lebo vacsinou ma boli pred kramamy taky tyzden. no v 3tt mi bolo na zvracku zopar dni, mozno ako sa to tam uklada. tak vela stastia s cakanim. a bude to prve? ak ano, to je najdlhsie cakanie. ja cakam druhe, tak uz nepocitam tak dni ako prvy krat (nemas na to cas pri drobcovi)

gabi29
17. aug 2008

Brucho ma boli tak inak no dnes budem asi spat na WC 🙂 no áno prvé preto nemám potuchy ako sa mám vlastne cítiť 😀 no máš úplnu pravdu čakanie bude strašne dlhé no už teraz sa strašne teším v ktorom si mesiaci?

sysik
autor
17. aug 2008

ja idem na 8 tyzden, tak len chvilku pred tebou. dufaj teda, ze pocit zvracania ta coskoro prejde, lebo to je asi najhorsie na tehotenstve. ja som nezvracala ani prvy krat, ani teraz. len sa citim na zvracku, hlavne ked sa prejem a v noci a rano. takze asi si. prvy krat si pamatam. som sa citila na zvracku. testy pisali, ze ukazu teho uz 4 dni pred kramami, mne ukazalo az asi 2 tyzdne po. si predstav kolko som ich urobila. lebo som sa nemohla dockat. uz som si aj myslela, ze si ten pocit asi nahovaram, ale prislo to. v sobotu rano som zobudila cely dom, ked mi vysiel test. a kde byvas? ja v londine

gabi29
17. aug 2008

Tak to asi dopadne tak ako Ty to čakanie je na tom najhoršie a presne ako ty už som si začala pripadať ako debil že si to len nahováram, že to nemôže byť tak skoro. No ja bývam v NR no rok aj niešo som tiež bola v Londýne

sysik
autor
17. aug 2008

gabi pridaj sa k aprilovkam. pisem aj tam a nebudem musiet prebehovat. no mne vtedy pripadalo tych par tyzdnov skoro ako rok

gabi29
17. aug 2008

OK idem

misike
18. aug 2008

davajte si pozor na prechladnutie..vraj je to normalne na zaciatku, kedze mame oslabenu imunitu..ale ja som uz chora druhy tyzden...dost ma to nebavi, hlavne nemozem brat ziadne lieky preto sa to tak taha...inak som v pohode, ziadne vracacky,aj ked miestami sa najem a rozmyslam ci si to tam necham alebo sup von, ale zatim som este negrckala 🙂 dufam, ze tento sprievodny jav ma obide...kocka tak sa drzte...paaa

tilly
18. aug 2008

kočky, šup šup do apríloviek, čakáme na vás 😉