V ktorom mesiaci som?

slamka555
7. dec 2017

Ahojte baby 🙂
Mozno taka zvlastna otazka :D..ale..ked sa ma niekto spyta v kolkom mesiaci tehotenstva som a ja som podla kalendarnych mesiacov teraz, v 7 mom mesiaci , ale podla lunarneho v 29 tyzdni ( co je uz v 8mom ) co na to odpovedat ? :D ze v 7mom alebo 8mom mesiaci ? :D

flavia1
7. dec 2017

@slamka555 ahoj, ja som vzdy hovorila tyzden, pricom som hovorila, kolko trva tehotenstvo, aby si to vedeli predstavit nemamicky☺ Skutocne trva tehotenstvo vlastne okolo tych 10 mesiacov. Kto sa v tom nevyzna povedz siedmy... ved aj tak zabudne☺

slamka555
autor
7. dec 2017

@flavia1 vdaka za

slamka555
autor
7. dec 2017

@flavia1 vdaka za radu ;) snad to pochopia :D ;)

qwert77
7. dec 2017

Ja som sa riadila termínom pôrodu, teda ak bol tp 15.6. tak vždy 15-teho v mesiaci som začínala nový mesiac. To chápali aj nemamičky aj mamičky aj chlapi 😂

flavia1
7. dec 2017

To ma nikdy nenapadlo☺ celkom fajn napad.. ja som vzdy musela rozmyslat, ked sa ma niekto opytal na mesiac☺

luc289
7. dec 2017

doktori pocitaju zaciatok tehotenstva odkedy si mala poslednu menstruaciu takze preto je ten rozdiel kedy aj termin porodu daju s rozmedzim 2 tyzdne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre