Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
2. jan 2010

len ja neviem či aj nás sa týka 11 Euro, aký je rozdiel medzi lyž. škôlkou a školou?lebo aj v škole sú deti a tam už je suma 24,5 http://www.skipark.sk/cenniky/cennik-skola/, nie je škôlka len pre menšie deti???? ja neviem , ja sa nevyznám 😅 a k tej sume treba ešte prirátať nejaké vleky? či? 😝

julia225
2. jan 2010

baby predtym ako zverite dieta niekomu na Brde, pytajte si od toho konkretneho "instruktora" certifikat o ukonceni kurzu...malino totiz zamestnava lacne pracovne sily, ktore maju nepedagogicky pristup a navyse vobec nevedia ako naucit niekoho lyzovat... instruktorov na slovensku skoli Sapul, alebo SLZ. vela zdaru na lyziach... Jul 😉

geegee
2. jan 2010

jeej, Jul, akurat dnes som na teba myslela ked som kupala deti 🙂 Ako sa mas? Ani o tebe nepocut.

Alami, deti do 6 rokov maju v sprievode dospelej osoby vleky zadara, ale ako je to s instruktorom to neviem.

alami
2. jan 2010

Oli už má 7
juli čaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau, žiješ? ako sa máš?

bzuco
autor
2. jan 2010

ahojte

ALIIIIII...ako funguke klzisko...by som s deťmi šla...len neviem ako je pre verejnosť 😒

alami
2. jan 2010

buči zajtra je 3x - počkaj idemkuk kedy, mám napísané a ďalej ešte nebol rozpis. my ideme zajtra o 16.30

alami
2. jan 2010

15.00,16.30 a 18.00,vstupné rovnaké deti aj dosp. 1 Euro

bzuco
autor
2. jan 2010

a platila si aj za lukáška?
kamoška mi vravela, že za malú - 2-ročnú-neplatila, vraj aj tak bola rýchlo unavená

možno pôjdem len s B. - nech si to troška užijeme 🙂

alami
2. jan 2010

Lukáška sme nebrali, bol u mamy

bzuco
autor
2. jan 2010

ja by som ho aj chcela, ale MM nemá korčule a neviem ako to zvládnem sama s 2 deťmi 😝

alami
2. jan 2010

no - ja by som sama s 2 nešla, Barborka ti korčuluje sama?

bzuco
autor
2. jan 2010

B. sa vie, s ňou nie je problém
len ak sa malému nebude páčiť a zaplatím za každého po eure a za 15 minút budem musieť ísť s ním preč 😒 ...škoda korún....ale asi to urobím tak, že malého nechám doma a pôjdem len s B.

ozaj ...a to prírodné klzisko v likavke asi nefunguje, čo??,...až tak nemrzlo, že by sa to polialo

bzuco
autor
2. jan 2010

tak sa tam možno o pol 5 stretneme 😉

alami
2. jan 2010

to teraz isto nie
zober aj tatina, povedzte že tam ide len pozerať a v prípade, že sa Maťkovi nebude páčiť,pojde sním von.

bzuco
autor
2. jan 2010

ved už aj tak som rozmýšľala...no ved zajtra uvidíme
tie jeho "kačičky" schovám aj do vrecka - nemusí nik vidieť 😀 😀 😀

domcek
3. jan 2010

cafte baby vsetko dobre do noveho roku prajem. 🙂
Bzucko v Likavke klzisko momentalne nieje bolo pred vianocami ked bola taka kosa potom bohuzial.

geegee
3. jan 2010

Domcek, mate pekne mena vybrate...ja hlasujem za Nelu 😀 😉

bzuco
autor
3. jan 2010

ahoj dani

tak ked bude zasa funkčné, len mi krič...dííííííííííííííííííík 😎 😎 😎

geegee
3. jan 2010

KOnecne som postahovala fotky aj vianocne...mam oproti tebe, Bzuco, riadny sklz 😀
http://picasaweb.google.sk/GabrielaGromnicova/D...

domcek
3. jan 2010

geegee pocuj stymi menami je to na nervy. Na novy rok si Simonko zasa zmyslel nove meno vraj Adelka.
Ja uz teraz fakt neviem.
Zuzi jasne dam vediet moji chlapi prave sli do mesta na klzisko.

alami
3. jan 2010

my sme sa práve vrátili z Jasnej, bzuči ak si bola na klzisku, nevšimla si si rozpis na další týždeň?

domcek ja hlasujem za Nelku a Paulínku 😵 😅 😀

GG - na tie lyže určite ideme,ešte mu musím bežať prilbu kúpiť, voláme si,nech dohodneme termín, ja akurát neviem čo s lukym

domcek
3. jan 2010

ali fajn pisem si. 😀
Hadam to dieta nejake meno bude mat.

bzuco
autor
3. jan 2010

ahoj ali...a myu sme vám mohli vyzerať 😝
4.,5.,8.1 od 10-11,15
6.1.2010 - tak ako dnes

bzuco
autor
3. jan 2010

GG...super fotky...a tie matúškove kombinézy sú superské

alami
3. jan 2010

ďakujem bzuči, super - akurát že doobedu, žeby som išla s oboma 😕 MM už ide do roboty
no -my sme dnes sánkovali,bobovali a obzerali ako to tým lyžiarom super ide 😅 😀
ako si nakoniec bola? s kým? ideš zajtra????

domček 😅 😀 😀 😀

bzuco
autor
3. jan 2010

al...boli sme všetci, ale s malým som urobila len 2 koliečka a som myslela že prídem o kríže 😖 ...potom si ho vzal na chvíľu MM a ja som troška pokorčulovala a potom ešte raz 1 koliesko a mal malý dosť, tak som potom korčulovala len s B. ..keby som bola len s deťmi, asi by som toho moc nenakorčulovala, lebo by som sa musela podriadiť malému
takže sama s dvomi ani náhodou 🤐 ...to viem na 100%
zajtra nejdeme...pôjdeme len tu na kopec sa sánkovať

geegee
3. jan 2010

Bzuco, hej...sa vytesujem stale ked mu ich obliekam, ze ako dobre som kupila 🙂

Alami, a nechcete prilbu len pozicat? Pri Acku pozicaju tusim aj samostatne prilbu.

alami
4. jan 2010

ahojte 😉

bzuco
autor
4. jan 2010

ahojte

som dala staré barborkine korčule korčule na aukcie a vydražili sa na 10,30 eura 😲 😅 😅 ...toľko som nečakala ani náhodou, hlavná vec, že som ich mala už asi 3 mesiaci na predaj za 4 eurá 😅 ....

alami
4. jan 2010

bzuči - mne niečo stojí 2 mesiace - myslím nový tovar , už som nervózna a potom keď sa topredá, tak zrazu to strááášne chcú ďalší 4...to je u mňa klasika, až to nechápem