Maminky a tehuľky z Liptovského Mikuláša a Ružomberku

zlatanka
31. aug 2012

Ahojte rada by som si pisala s maminkami z mojho okolia.ja som v 14tt a cakame nase prve babo.velmi sa tesime 🙂 tesim sa na vas dufam ze nas je tu dost 😉

cerez
31. aug 2012

Ahoj, som z Ružomberka, ja už mám 2 detičky, 7 ročnú dievku a 11 mesačného synčeka.

joni
31. aug 2012

ahoj, ja som z vedlajsej dediny z besky 🙂 myslim ze tu je jedna teba kde sa stretavaju mamicky z rk ale neviem ju momentalne najst

zlatanka
autor
1. sep 2012

@cerez ahoj tak som rada ze je tu niekto 🙂 ja som z Partizanskej Lupce.chodim do rk k javorkovi-doktor nechodila si ty tiezk nemu?

zlatanka
autor
1. sep 2012

@joni ahoj ved som hladala len som nevedela najst a rada si budem pisat z maminkami z mojho okolia aspon mi mozte potom poradit kde je lepsie rodit Lm alebo rk? 🙂 doktora mam v rk.

cerez
1. sep 2012

@zlatanka nie, ja som chodila k dr. Puskeilerovi. Chodíš k mladému Javorkovi? Ináč som priamo z Ružomberka. V Partizánskej Lupči som už bola, je tam krásne. Moja najlepšia spolužiačka mi odtiaľ pochádza.

joni
1. sep 2012

tu je ta tema https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/su-tu-maminy-z-ruzomberka/

ja som rodila oba razy v rk s mikulasom neviem porovnat ale pri tom druhom som aj rozmyslala ze skusim lm ale nakoiniec som ostal predsa len doma v rk

zlatanka
autor
2. sep 2012

@cerez ano k mlademu Javorkovi je super len niekedy mi nevravi vsetko.spravi sono a do knizky nezapise skoro nic ved je tam tolko okienok a mam tam len napisany tyzden na vsetko ostatne sa musim pytat.inak je zabavny.mam pocit ze som tam ako na beziacom pase 🙂 prezleciem,vojdem,vyskocim na kozu,spravi sono,napise a idem 😀 a rodila si v RK?ako tam je?davala si si aj epiduralku?ako sa vola ta spoluziacka?

zlatanka
autor
2. sep 2012

@joni ja by som aj v rk ked tam mam doktora len Mikulasku nemocnicu uz poznam 🙂 ved este uvidim kde mi bude blizsie 😀 a robili ste si aj nejaky porodny plan?

cerez
2. sep 2012

Áno rodila som v Ružomberku, dcéru ešte v starej pôrodnici a syna už akože novej. Bývalá štátna nemocnica. Ak by bolo niečo vážne, dr. by ti to určite povedal. Ak by si sa chcela na čokoľvek spýtať, poradiť, kľudne môžeš. Aj cez IP.

adulik76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nextik
14. sep 2012

Maminky bol niekto v cirkuse co je teraz v LM? Oplati sa ist? a kde to je presne?

ravena891
25. okt 2012

ahoj aj ja som maminka z ruzomberka mam uz sice skolkarku no v Rk tu maminky nepoznam kedze sme sa sem pristahovali z vychodu 🙂

petrusska6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katuska1144
19. feb 2013

a ja idem byvat do LM a nepoznam tam skoro nikoho...ja neviem co tam budem :D

kacenkalm
23. feb 2013

ahojte,ja sa vraciam po 7 rokoch zo zahranicia s malou 3a pol rocnou dcerkou,takze tiez neviem s kym by som ''kavickovala'' 🙂

mirip
7. mar 2013

Ahojte maminky,mámna vás takú netypickú otázko,teraz dávali v TV novinách že niekde v Ružomberu býva často akcia na benzínke na naftu a benzín za 0,99e,neviete náhodou aká je to benzínka či ONV, abeo Slonnafrka, Shellka, agip atd. a kde sa nachádza? ďík za akékoľvek info

alenocka78
13. dec 2013

AHOJ mikuláššanky, je tu niektorá tehu z L.M. neviem nikoho nájsť na debaty, môj termín máj 2014

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre