• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

5. októbra 2017 
8. feb 2010 o 15:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzučka, veď sa mi zdalo, že niečo podobné už mal.
Palci potom mi napíš niečo o tom lieku :wink: to som nevedela, že ste švagriné :slight_smile: malá už konečne kričí, že je hladná, posledné dni mi nejako nechcela poriadne jesť.
8. feb 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môhli by sme, to by sa mi páčilo :wink: ...tie teleepatické
relpax sú tbl, dávajú sa hned na začiatku migrény, v balení sú dve tbl., pri dvoch migrénach, respektíve pri štyroch ak si dáš pol tbl. ich užiješ, a potom by si mala mať dlhšie pokoj, aspon mne vtedy predtým pomôhli, som nemala migrénu skoro pol roka, to pôsobenie ti neviem vysvetliť, ivka, pozri vo vademecu niekde cez guglovač :slight_smile: :wink:
8. feb 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzučko, minulý mesiac sme si kúpili zb 3, škoda, by som ich brala :pensive:
8. feb 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no do kelu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. feb 2010 o 15:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dr. tomášová mi ich predpísala teraz a predtým dr. šafová, vo vojke, ak by si chcela skúsiť...kolegyni tiež už pomôhli :wink:
8. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak - sme sa konečne doučili - písanie,matika, pátracie úlohy- roztoč už aj nakreslený :sweat_smile: tešte sa kým nemáte školákov :sweat_smile: dnesmal toho nejak veľa, ešteže som bola po neho zavčasu a stihli sme to kým Luky spí
8. feb 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Palci treba ísť na nejaké vyšetrenie predtým? Mne dala moja dr. cinie, tie ale nesmú tehotné, tiež sú dve v balení, ale ja si ich stále šetrím, že keď bude horšie :pensive: nemajú náhodou mentolovú chuť? ja som raz mala neuveriteľne dobré lieky na migrénu, ale tu ich nepoznajú, a ani podla zloženia, tam boli 2 alebo 3 v balení, na začiatku som si dala jednu pod jazyk a do pol hodiny som ani nevedela, že som mala migrénu, len ten pocit eufórie po zmiznutí bolesti :slight_smile: :dizzy_face:
Ali no aký ste šikovný :slight_smile:
Som sa akurát dozvedela, že baba, ktorá nastúpila na moje miesto, keď som odišla na materskú, je tehu :dizzy_face: akurát že s mojím ex to som nevedela :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi - jóóój tak to je fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. feb 2010 o 16:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, aspoň máme dôkaz, že svet je naozaj malý :grinning: ale prajem im to, ona ja strašne zlatá baba, som ju zaúčala kým som odišla, on síce až tak nie ale nevadí :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj jeho si zaúčala....nieeeee? :sweat_smile: :grinning:
8. feb 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali :grinning: :grinning: :grinning: no keďže bol o pár rokov starší nebudem to tu až tak rozvádzať, zato jednu babu (v príbuzenskom vzťahu so mnou) po našom rozchode demonštratívne zaúčal on :grinning: :grinning: :grinning: ale to by bola iná story ale tak max. do IP alebo telefónu :grinning: :grinning: :grinning: predsa len to tu je verejné fórum :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak sme sa pobavili zas trochu :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajajaj :grinning: :grinning: :grinning:

ivi, načo by ti bolo treba dáke vyš., stačí zájsť :slight_smile:

malá v pohodičke ciká celý den sa krásne pýta, dnes ani nezaplakala, sa tu vyškiera na mna, škriatok jeden.

bola som jej poobede zhánať masku, že možno sa nám pošťastí v nedeľu ísť na karneval,sme sa dohodli s kamoškou, že pôjdeme, ak nám bude dopriate, ale akosi neviem vybrať, bola som na plavisku u jednej v paneláku, asi poznáte, som pochytala pár šiat do ruky a vyšla som von s takými špinavými rukami :unamused:
8. feb 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palci, ja som Olimu požičiavala nad fax and copy. Mala tam toho naozaj veľa, krajšie masky ako v gombičke v židovskej... Ale ten humus pocit mám z toho aj ja, musela som nejak prekonať :sweat_smile: Inak - pani je tam strašne ochotná
8. feb 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali dík, zajtra tam vbehnem, som bola aj v zukotexe, to je ten sekáč na plavisku, tam vlani mali naraty masiek, a že rušia predajnu, tak popredala všetky masky
tuto zase každé druhé šaty boli snehulienka, alebo nejaká barbie, inak sa dá vybrať, ale mohli by to v lepšom stave držať, nie len prachy otáčať
8. feb 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

my sme od dnes domka, tak vás len rychlo chcem pozdravit...

zinka je zlaticko, až na to že celu deň spí a v noci si to musí dopapat, ale to sa spraví...

gretka ju zatiaľ krásne zobrala, tak sa teším a som zvedava na pokračovanie...

inak neviem ci viete bude karneval v mc v utorok, ja dúfam, že mm pôjde s gretkou, ja ešte budem v karantene hehe
8. feb 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baiiii....vitajte domka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

palci - no lienočku by som ti mohla požičať....mám aj v albume fotku, akurát malý nemal tykadielka, ale sú k dispozícii
my nepôjdeme, takže maska bude free :slight_smile:
8. feb 2010 o 21:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bai, vitajte doma,
ešte raz gratulujeme, a nech sa zinka grétkou strááášne ľúbia po celý život.
neboj, zachvíľku malú bude všetko dookola zaujímať, tak sa to s tým spaním otočí :wink:
veľa síl na daľšie noci zatiaľ :wink:
8. feb 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bai - vitajte doma :dizzy_face:
8. feb 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzučko, to si ma potešila, kamoška má tiež lienku, ale vyzerá, že bude až až veľká.
zajtra sa ti ozvem cez ip
8. feb 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok, tak ak ...ozvi sa :wink:
8. feb 2010 o 21:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bai, aj my vas vitame :slight_smile:

Matusko ide zajtra na karneval - aspon na doobeda ho davam do skolky. Zostava teda fotbalista, akurat som doprisivala dve 5 na tricko :slight_smile: Krpaty sa strasne tesi :slight_smile:

Zajtra mi uz hadam pride narodeninovy orbitrek :grinning: :sunglasses:
8. feb 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no...tak topánočky mám rezerve :wink: ...a asi aj tú bundičku kúpim :wink:
8. feb 2010 o 22:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GG a kedy máš narodky? nech vieme kedy ti máme gratko :wink:
bzuči - pekné vecičky kupuješ, som linky až teraz kuk :wink:
8. feb 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali 25. :sunglasses: Februarove vitazstvo pracujuceho ludu :grinning:
8. feb 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok, budem pamatať :wink:
8. feb 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to