• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

5. októbra 2017 
Milé mamičky a tehuľky. Chcela by som vás pozvať na besedu o látkových plienkach spojenú s ukážkou, ktorá sa bude konať 16.4.2012 (pondelok) o 16:00 hod. v MC Nevedko (Bjorsonov dom).

Prečo práve látkové plienky?
- príjemné prírodné materiály na pokožke vášho dieťatka
- chránia zadoček bábätka proti chladu a pri páde na zem
- šetria peniaze a čas
- priateľské k životnému prostrediu
- jednoduchá údržba (pranie na 60°C, netreba žehliť)
- väčšina detí sa skôr odplienkuje
- využijete aj pre ďalšie svoje detičky
- bábätko netreba krémovať
- oblečenie detí zostáva čisté
- veľký výber materiálov, druhov, farieb a vzorov

Ak vás to zaujalo a chcete sa o látkových plienkach dozvedieť viac, uvidieť ich na vlastné oči a vyskúšať si ich, budem rada, ak sa zúčastníte besedy :slight_smile:
5. apr 2012 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím vás mamičky z RK. Chcem vás poprosiť o info, ohľadom dobrého kožného lekára v Ružomberku. Ďakujem za info.
7. apr 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natty07 ak hľadáš detského kožiara, tak taký tu nie je, ale ja mám dobrú skúsenosť so všetkými z Vojenskej, chodili sme tam pravidelne každý týždeň so synom, vždy bol teda niekto iný a na nikoho by som sa nemohla sťažovať. V utorky sú tam do neskorého poobedia, vtedy je dobre ísť, máš prázdnu čakáreň a hneď ťa berú. My sme chodili okolo 15tej a nikdy sme nečakali :slight_smile:
7. apr 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alami my sme z Oravy, syncek ma iba 5 mesiacov, ma seboroicku dermatitidu a nasa koziarka mu stale predpisuje kortikoidy a ja sa mu ich bojim stale davat, lebo akonahne ich prestanem davat, vsetko sa mu vrati.
7. apr 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natty07 tak to sa skús popýtať martinčaniek, v martine je vraj detská kožiarka
7. apr 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natty07 a má ti ju len vo vláskoch, či aj inde?
7. apr 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alami ma to po celom tele, ako keby to kolovalo, najprv tvaricka, potom ruky, nohy, chrbatik, vlaskoch ma malicko
7. apr 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natty07 ja som bola teraz som synom tiez vo vojenskej, ale nebola som spokojna. V Martine v nemocnici je kazdy pondelok a stvrtok detska kozna ambulancia - poradila mi to svagrina, co robi v nemocnici v Ziari. Netreba sa v tom Martine objednavat, staci prist.
8. apr 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@geegee a mozem sa opytat, ci vas tiez liecia kortikoidmi? Lebo ja sa tomu velmi branim a ak aj tam mi ich maju dat, tak mi je tam skoda chodit:(
8. apr 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natty07 mladsi syn ma atopicky ekzem, ale ja mu davam kortikoidy len ked to ma velmi zle - to nam predpisala Dobrikova z polikliniky. A v Martine sme boli kvoli niecomu inemu, nikto nevie co to je a tam nas rovno poslali na biopsiu v celkovej narkoze :grinning:
8. apr 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, viete mi maminky poradit dobreho detskeho lekára v Ruzomberku, ktory ma aj CRP prístroj??? dakujem
11. apr 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaag v RK neviem, ale Mudr. Nosková ho má. robí pre Liskovú, Lipt. Teplú a Lúčky
11. apr 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaag aj Papuchova ho ma
12. apr 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Puskeilerova :D
12. apr 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sú tu nejaké maminy z Plaviska? Jedná sa o detské ihrisko, ktoré sa plánuje robiť. Ak ste tu nejaké a chcete k tomuto detskému ihrisku niečo pripomienkovať tak sa ozvite. Nezostáva veľa času na prípadne zmeny.
18. apr 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaag Dr Puskeilerova na Bystrickej ceste- najlepsia:slight_smile:
18. apr 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisekkk ahoj, a kde tam na bystrickej? Je nejaka mlada? Ma aj ten crp pristroj? hladam lekara, ktorý ma naozaj záujem o dietatko, nie ako ten ktoreho mame momentalne, a na rocnej prehliadke sa na maleho ani nekukol :angry: :confused: dakujem
19. apr 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaag
blizko skoly je taka budova kde sidlia dve lekarky Puskeilerova a druhej meno si nepamatam:slight_smile: Mne puskeilerova uplne vyhovuje. Ma crp ak myslis to na meranie zapalu:slight_smile: ...a akeho mate momentalne? alebo nemusis pisat tipnem si:slight_smile: starsi pan sidliaci niekde okolo Bjorsonoveho domu? :slight_smile:
19. apr 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisekkk no tak my mame zatial v turčianskych tepliciach...ale mm mam v rk a aj tam bývame, teda blízko rk, takže tam chcem uz aj lekára pre maleho, inak keby ten nas v tr nebol tak zlý tak nemením , ale kedze spokojnost s ním je nulová tak rovno si dam uz maleho v rk..tak dakujem za dobý tip,isto sa tam pojdeme kuknut
19. apr 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby!
V RK bývam len krátko a potrebovala by som súrne navštíviť hematológiu kvoli blbým výsledkom krvi. Neviete kde tu v RK sa to robí, či sa objednáva a ktoré dni? Moc ďakujem za info:slight_smile:
1. máj 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@sisaadam
ahoj
v tomto ti žiaľ neviem poradiť :unamused:
1. máj 2012 o 12:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisaadam skús zavolať priamo na hematológiu vo vojenskej nemocnici, tam by ti mohli poradiť.
1. máj 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky nenajde sa tu niektora na pokec na ihrysku kym sa deti budu hrat? teraz sme sa pristahovali na roven a v rk tu nikoho nepoznam a uz mi z toho zacina sibat :slight_smile:
4. máj 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ravena891 Joooj, ja budem o chvíľu prechádzať ulicami a ihriskami Ružomberka, my sme ale z Banična:slight_smile:
7. máj 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisaadam tak to budete mat co chodit :slight_smile: ale babo vela spinka tak pochodis cely ruzomberok :D
9. máj 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee su tu aj nejake buduce mamicky?? ako ja :wink:
9. máj 2012 o 10:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka07 ahoj:slight_smile: no ja buduca som ale velmi dufam, ze sa tento moj stav kazdym dnom zmeni xi;)
9. máj 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ravena891 no bodaj by nebol taky nervak po mne;)
9. máj 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzuco inac nasla som to tam, ale su to uplne zastrcene dvere uplne ze v ......Maju tam ale velmi mile sestricky:slight_smile:
9. máj 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisaadam ked nahodou bude po tebe tak to sa prejavi az trosku neskor tak po 3 mesiacoch :D :D :D takze dovtedy stihas nejaku tu dlhsiu prechadzku :slight_smile:
10. máj 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok