• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

27. júna 2017 
Ali, aj my sme tak doteraz, ze domov spat a potom zas niekam, ale ked chceme ist dalej tak bude v aute spat a my si tiez oddychneme, vsak to je ako letisko pomaly :grinning:
Pinocio, co si si topky vykseftovala?
Ja som MM osalila,ze som bola na hubach s Jankou,(Ivca mi doniesla :sunglasses: ), ze pod Cebratom rastu. Poobede aj on pojde :grinning: :grinning: :grinning: , no som zvedava, co donesie
5. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasis :grinning: :grinning: :grinning: bude behať po kopcoch a ho porazí keď nič :grinning: :grinning: :grinning:
Pinocio čo si si sedemmíľové čizmy keď nebudeš stíhať? :grinning:
5. aug 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My ideme zase asi na huby keď sa malá vyspí, lebo vyzerá kadejako s počasím :sunglasses:
Malá spí aj v aute keď ideme ďalej, do Bojníc sme išli pred obedom, zaspala po ceste tam a potom aj cestou späť, ona to už bežne aj keď ideme z húb zaspí a potom večer vystrája :sweat_smile:
5. aug 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzučka inak ďakujem za link, aj som hned ešte večer písala tej babe, ale že si to už dala nejaká predo mnou premerať :unamused: Keď niečo takéto ešte nájdeš krič :slight_smile: Dvojdielne najlepšie, a tú farbu si strašne super trafila :dizzy_face:
5. aug 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasis, my celodenne tiez nic a ak, tak tak, aby sa poobede Matusko vyspal aspon v aute po ceste. Ale kedze doobeda spi Tom, poobede obaja, tak my mame free len od 10 do 12 na vylety a vecer po 17 :grinning:

A k zubarkam..ja chodim za mojou do BB :sweat_smile: Asi aj budem, kym bude robit :slight_smile:
Nemate nejaku kozmeticku blizko nas, nech mi nabacha farbu na oci a obocie na dovcu, nech tam neplasim turistov? :grinning:
5. aug 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prezerala som svadobne topky a tam nove zara balerinky aj s postovným 10eur ,ja mam malu uzku nohu
5. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsak som vsetky vyzbierala, co by tam nasiel :grinning: :grinning:
Ivi, vsak mozno tej, co si dala pomerat, nebude vyhovovat a bude vasa :wink:
5. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GG ved to chcem ste vyuzit kym sa da,ked uz bude Janka menej spavat a na striedacku,to zas len tak tuto za dom
Pinocio,ty co sa vydavat chystas,ked svad.topky obzeras :grinning:
5. aug 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasis, ja uz cakam kedy zacne Tom spavat 1x za den :grinning:
5. aug 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz som tam náhodou zablúdila a teraz chodím pravidelne človek nikdy nevie :grinning:
5. aug 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ALAMI!!!! ako robíš tie cestoviny á la pirohy? :slight_smile:
5. aug 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, takja som nakukla presne po mesiaci :confounded: lebo som akosi nemala čas...ale mi to veeeeelmi chybalo...tak somaspoň zbežne prečítala...a želám nám, nech jej aj 2.polovica leta taká pekná ako tá prvá...

Ďakujem Ali i všetkým,čo ste odpísali na vekový rozdiel i nástup do MŠ vers. vaše pocity...a Ali,ja som tiež na všetko, čo súvisí s malou precitlivelá...takže nie si sama, ale myslím si, že je to prirodzené...

Tak pa zatiaľ..
5. aug 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás veselo dostali sa k nášmu vchodu som zved ako zajtra pôjdem von ked nemá chodník ale kráter no chlapi čo to robia budú nosiť kočík ja ich... :grinning:
5. aug 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulkaj - nie je zač :wink:

mirka - uvar si cestoviny - nejaké lepšie, ja robím také tie veľké mašle
zemiaky uvar, popuč, zmiešaj s bryndzou, môžeš trošku kôpru do toho, splu si to daj na tanier, môžeš trochu premiešať a poliať roztopeným maslom, ak máš pažítku, môžeš dať na to a hotovo

bzučka mala tento týždeň rovnakú otázku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a inak bzuči - lekvárik čo?
5. aug 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali, ďakujem, kým si odpísala, urobila som to presne tak :slight_smile: dobre som si pamätala :slight_smile:
5. aug 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali díky moc. Prepáč za ten chaos, ale sa mi vypol vtedy telefon - sám od seba a nijak sa mi nedal zas naštartovať :confounded:
5. aug 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi aj ja skusim tie "pirohy" :slight_smile:

My sme sa vybrali do Hrabova, ale kym sme prisli ku Acku, zacalo trochen mrholit, tak sme skoncili na tenise :grinning: Celkom dobre sa pozeralo :slight_smile:

Zajtra doobeda ideme do Lucok pozerat diviaky. Kto chce, nech sa prida :slight_smile: Zraz v Luckach po 9:00 :grinning:
5. aug 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami.....nie je zac, ale nabuduce uz pridi aj s malym - sa deti trocha pohraju :wink:

kampan 11, objednava sa teraz v sobotu kukni na nete a daj vediet - cislo strany a cislo tovaru a sumicku, pride to o tyzden, plati zlava 15% - na vsetko a vzdy - az do odvolania (kym s tym setstra neprasti :sweat_smile:, ale klientelu ma obrovsku, takze asi by ju za to skantrili - nie kazdy avan lady dava zlavy )
5. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali - IP
5. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna vec sa podarí druhá nie - dnes som nič nestihla a zajtra mám šibeničný termín - plno oslávencov a ja kludná nič kúpené
5. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinoci.... a co mate v plane cez vikend?
5. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme mm rodičov kuk,aby aj Mirka kuk :grinning: mňa uši bolia aj Mirko je prechladnutí :grinning: syndróm Trenčín ako povie mm
5. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinoci - aj ja som sa teraz zbadala, že samé darčeky mi treba a nič nemám, celá rodina má v lete všetko :rolling_eyes:

ideme s MM práve secret pozerať :dizzy_face: dobrú noc :wink:

natali - zajtra si pozriem ten avon a napíšem ti
5. aug 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivca - a ty žiješ? keby TM nevolal, tak by som sa aj bála o teba :sweat_smile: :grinning:
5. aug 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nás je ako čečiny v auguste no od zajtra do pondelka väčšiu časť zmáknem a ostatok potom no darčeky haprujú mám bolehlav ztoho :unamused:
5. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ľudia je tu ešte niekto nebudem sama so sebou písať :grinning:
5. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa na bazáre občas aj sem prispejte :dizzy_face:
5. aug 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz idem zalomit, uz neudrzim oci :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale prajem uspesny zvysok tyzdna vsetkym :grinning: :grinning: :grinning: a dobru noc :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú všetkým, ráno opäť otvorím :grinning: :grinning: :grinning: pááááááá
5. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este zachranujem z pivnice svoje veci pracovne, co som si tam poodkladala, ked som dopracovala ...a vcera som zistila ze ta vlhkost robi nem dobre papierovym veciam :grinning:
5. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok