• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

5. októbra 2017 
Natali, je to ona. 2ZŠ bola na rinku. Ja keď som šla do 8.triedy urobili z nej cirkevnú, potom sa škola presťahovala tam, kde je teraz okresný súd. Už si potom nepamätám, či tam aj chodila Jana. Keď som bola asi v 4. ročníku, boli sme v škole v prírode v tatrách (bol to prerobený asi kaštiel) a bola tam aj Jana a viem, že ako doktora sme tam mali Mlynárika, aj jeho dcéra tam bola s nami. Nič o tom nevieš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda - natali, vezmem ak mu to nebude malé

babky ak máte na predaj nejaké bodynka a pančušky v akom takom stave :grinning: pre Lukáška, body by som aj 104, alebo 98, nech má na dlho, tak kričte. Aj keď neviem kto, ale natali by ma tiež nenapadla :grinning:
14. aug 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som teraz jednodetná a to jedno mi už asi spí - zdá sa :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, hej je to dcéra Dr. Neviem, či potom nechodila na našu VŠ, dialkovo asi študovala AJ. Párkrát som ju tam videla.
14. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa hrabete na bazáre ja som Mirka vyoblieka ku kmotre a čislovanie že 80 to zneho bude slon
fajn bolo u kmotri a som schrupla sMirkom na hod. poobede dobre padlo
alami... to bodinko ti dam vyskusat a tie body s golierikmi na zimu su babske - ruzovo-oranzove, tak nechces mat z mača pupuša, tak na ne zabudni :grinning: :grinning: :grinning:

ale kukni cely album, ak by si daco nasla, vsetko ti dam domov vyskusat a uvidis- :wink:
Mne uz tiez spia,som boa poobede po mobil v meste,este nie jen opraveny, ale stretla som Hubku aj Baileysku a este koopec ludi, tak ja ze len na otocku a bola som 4 hodiny :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leyuska... ano, ja som s monikou mlynarikovou bola spoluziacka od 3. triedy ZS az po maturitu na cirmekvnom gympli, cize ak dobre chapem, bud si ty bola o rok starsia odo mna - maturovala som v 1997,alebo si chodila do vedlajsej triedy? alebo dr. dceruska sa niekde na rok pozabudla?
14. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tá moja Lea, ide ma teraz šľahnúť :angry: :angry: :angry: večer, keď ide spať, kričí, že chce mamu. O týždeň idem do roboty a všetky prípravy robím večer, mňa porazí ak mi bude po večeroch vystrájať.
A to viem prečo reve a chce ma vidieť, keď zaspáva. MM ju necháva spať niekedy u svokry a potom, keď má spať doma, uisťuje sa, či som pri nej.
14. aug 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj ruži, ty si ako mohla s ňou chodiť, keď si staršia o rok? :confused:
14. aug 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. aug 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natali, si o rok mladšia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
14. aug 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som ti kuken celý album, natali :sweat_smile: , ok tak to jedno mi - mu :grinning: dáš vyskúšať
Natali, my sme s Leyuskou maturovali v 96tom
leyuska.... ty sa volas ruzenka?
14. aug 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sú pekné a lacné ale dík, máme gatí až až a my sme domácke typy, nám treba len tepláky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si Janu pamätám zo školy v prírode. Boli sme tam dva ročníky. Ona ako tretiačka a ja ako štvrtáčka.
14. aug 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, aha, som ťa "bonzla", ley....zvyk je železná košeľa :sweat_smile:
14. aug 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami... no a kajo je o rok starsi od vas, tak to ste sa vlacili so starsimi chalanmi? :sunglasses: :confused: a este z akej elitnej vrstvy- ha- ved vravim ze mate vkus :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasis, vidíš ani neviem, musela, by som rátať, kedy to bolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , a že matikárka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no a k rosovcom, tebe je, natali, rosa teraz šéfo? a rosová kolegyňa?
ley... tak to si nepamatam, ze sme tam boli 2 rocniky, ale neboli sme vtedy nahodou v starom smokovci? ci to bolo inokedy?
14. aug 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo - elita, však mi moja maň vtedy hundrala, že nech s ním ani nechodím, že jeho mať by ma nikdy nechcela a mne to bolo smiešne ako rodičia hneď uvažujú, však my sme sa len prechádzali za ručičky :grinning: :grinning: :grinning: však sme mali 16vtedy :grinning:
14. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja maň= moja mať :wink:
14. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali... presne tak, si niekedy musime sadnut a pokecat, som s nimi teda tiez uz daco zazila :grinning: :grinning: a moja mamina na igora spomina ze aky to bol dobry& ziacik- ona ho ucila- no to keby ho pocula v zborovni, tak by si to uz asi nemyslela :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja si to musim pamatat, bo v ten rok som sa aj s MM zoznamila :grinning:
14. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za preklad ale moja IQ este zatial stiha pokryvat taketo " basnice reciciky"- hovoris jak sturova milenka :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasis... a myslis ze aj TM si ten rok pamata? :grinning: :grinning: :grinning: chlapia datumy ako nejdu do kopy :wink:
14. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máte obchody dajte stretko zakaždým u inej otvorte skrine a čenčujte :grinning:
14. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a mňa učil keď učil prvý rok a celý sa triasol a keď ma vyvolal, hodila som ksichtík a že - mne treba na záchod, hodili mi zošit - on to videl, ale ani necekol, prišla som naučená a odrapotalôa...a za jedna...takto on chudák nevedel učiť...kým ho nezobrala do parády Záborská - teraz Rosová....tá bola prísna, začali spolu chodiť a koniec zlatým časom z Rosom...to ona si ho vycvičila :wink: , ona mi bola triedna, v osmičke na výlete si s nami aj potykala - vyvolenými....ale potom som zas zo slušnosti prešla na vykanie :sweat_smile:
14. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok